Jak na věc


sádrokartonová deska s ocelovým pláštěm

Ostří náhradní 18 mm GOLDCUT 10 ks

     Stavební sádrokartonová deska. Vhodná pro použití v interiérových prostorech s relativní vlhkostí menší než 65 % při 20 °C, tj. prostorech suchých. Nikoliv do koupelen, sprch, umýváren, WC, velkokuchyní apod. Pro konstrukce bez požárních požadavků. Desky se používají jako obklad stěn, stropů, příček a podhledů na nosné kovové nebo dřevěné konstrukci.
    V nabídce sádrokarton pro všestranné použití - protipožární sádrokarton, impregnační sádrokarton do vlhkých prostor. Sádrokartonové desky od výrobců KNAUF, RIGIPS, profily, ukončovací lišty sádrokartonu, sádrokartonové profily, hmoždinky a šrouby, tmely a stěrky, bandáže a lepící pásky, příslušenství k sádrokartonu, revizní dvířka, zárubně pro sádrokarton, nářadí. Nákup sádrokartonu formou elektronického tržiště u více prodejců dle výběru nejbližšího místa dodání.
    Závěsy, dráty, třmeny a spojky pro montáž sádrokartonových systémů. Spojovací materiál, vruty, šrouby a hmoždinky pro snadnou montáž sádrokartonu. Výstužné a skelné pásky pro spojení sádrokartonu, brusné pasty pro sádrokarton, spárovací tmely sádrokartonových desek.


Páska Strait Flex - Arch Flex 15 bm

    Sádrokarton, sádrokartonové desky a příslušenství k sádrokartonovým systémům je termín používaný pro společnou metodu suché výstavby vnitřních stěn a stropů s použitím panelů sádrokartonu z lisované sádrové hmoty mezi dva silné kartony papíru. Vše se potom vysouší v tzv. sušárnách. Místo papíru se pro výrobu sádrokartonu také používá laminát – vodotěsná fólie, a to hlavně kvůli zabránění tvorbě plísní. Zejména tento systém výroby sádrokartonu se využívá pro vyšší těsnost v prostorách, které jsou vystaveny vodě a vlhkosti. Sádrokarton se používají na celém světě pro dokončení výstavby vnitřních stěn a stropů. Sádrokarton je v současné době nejrychlejším a nejsnadnějším řešením tzv. suchého zdění. Díky tomuto systému je možné ze sádrokartonu stavět rychle příčky a realizovat rekonstrukce, zateplení a úpravy jakéhokoliv interiéru.
    Dle specifických požadavků na konkrétní konstrukce lze volit z celé řady druhů sádrokartonových desek. Jednotlivé druhy sádrokartonů se liší svojí konstrukcí, materiálovou bází, mechnickými, požárními a akustickými vlastnostmi, trvanlivostí, schopností odolávat teplotě a vlhkosti a celou řadou dalších parametrů.
     Vhodná pro použití v interiérových prostorech s vyšší relativní vlhkostí do 75 %, (85 % po dobu kratší než 10 hodin, 100 % po dobu kratší než 2 hodiny), během 24 hodin při 20 °C a tam, kde je zároveň kladen požadavek na požární odolnost.


Sponkovačka kladivová KGR0011 - PROFI

    Profily pro sádrokarton CD a UD používáme k vytváření podkonstrukcí u podhledů, předstěn a podkroví. Sádrokartonové CD profily používáme jako montážní u předsazených stěn, nebo jako nosné a montážní u sádrokartonových podhledů nebo jako profily pro vytvořění podkonstrukce u podkrovních prostor. Dva CD profily navzájem spojíme Spojkou CD profilu, k nosné konstrukci je CD profil přichycen některým ze závěsných prvků. Konec montážního CD profilu bývá obvykle volně zasunut do UD profilu.Profily pro sádrokarton CW a UW používáme k vytváření podkonstrukcí u stěn a volně stojících předstěn. Konec CW profilu bývá obvykle volně zasunut do UW profilu. Kvůli akustickému oddělení nalepíme na spodní stranu krajního (obvodového) CW profilu pěnové samolepící těsnění (tzv. mechovku) a pomocí natloukacích hmoždinek (rozteč hmoždinek max. 80cm) připevníme CW profil ke stávající svislé konstrukci.
    Sádrokartonové desky jsou děleny dle svého uplatnění, znamená to že sádrokartonové desky jsou rozděleny na druhy dle odolnosti v prostředí, tloušťky sádrokartonové desky a druhu hrany:
    Online obchod VaseStavebniny.cz Vám nabízí stavebniny a stavební materiály nejvyšší kvality za příznivé ceny. V naší nabídce naleznete jeden z nejširších sortimentů stavebnin na českém internetu. Veškerý stavební materiál rozvážíme vlastními auty z našich vlastních skladů.Díky dlouholetým zkušenostem v oboru stavebnictví Vám nabídneme přesně ten stavební produkt či materiál, který je pro Vaší stavbu nejvhodnější. Profesionální přístup při vyřizování Vašich objednávek a dotazů je samozřejmostí, stejně jako zázemí vlastního kamenného obchodu se stavebninami.


Roh Chamfer Bead 3,05 m zkosený

    Sádrokartonové desky jsou hlavní součástí a stavebním materiálem při řešení stavby a její části sádrokartonovým systémem. Sádrokartonové desky jsou složeny ze sádrového jádra, jehož obě plochy a také podélné hrany jsou opláštěny pevně držícím a hlavně speciálním kartonem (tuhým upraveným papírem). Ten dodává pro sádrokartonové desky pevnost a stabilitu, dle požadovaných vlastností jsou dále upravovány sádrokartonové desky na různé druhy s různou odolností a vlastností.
     Vhodná pro použití v interiérových prostorech s vyšší relativní vlhkostí do 75 %, (85 % po dobu kratší než 10 hodin, 100 % po dobu kratší než 2 hodiny), během 24 hodin při 20 °C.
    Sádrokarton jako základní stavební systém suché výstavby založený na sádrokartonových deskách, které jsou určeny pro široké spektrum využití a to jak v nové výstavbě, tak i při rekonstrukcích a opravách. Sádrokarton je velmi oblíbený pro jeho snadnou, rychlou a přesnou montáž stavebních prvků a konstrukcí.
     Deska Knauf Diamant má houževnatost sádrovlákna, objemovou stálost a zpracování sádrokartonu, nabízí tedy vyšší kvalitu při snadnějším zpracování. Desku Knauf Diamant lze ohýbat a provádět z ní i jiné než pravoúhlé půdorysy.
     Sádrokartonová deska Siniat je vhodná k realizaci příček, podhledů, podkroví, předstěn a obkládání nosných i nenosných stěn jako suchá omítka. Je určena do interiérů, které nejsou vystaveny zvýšené vlkosti, bez nároků na vyšší požární odolnost.


Spona RL140 10 mm - box 5040 ks

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Sádrokarton je vhodný k realizaci příček, podhledů v podkroví, předstěn a obkládání nosných i nenosných stěn jako suchá omítka. Sádrokartonové a sádrovláknité desky jsou dodávány jako standardní, impregnované, protipožární a ohebné. K sádrokartonu je nabízen systém profilů a závěsů pro snadnou montáž. Dále jsou dodávány spárovací tmely, doplňky a příslušenství pro sádrokarton.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00