Jak na věc


rynek velké meziříčí hornoměstská

Zemědělská skupinaprodukující kvalitní tuzemské potraviny

    Poznejte jedinečnou atmosféru na Pankráckém Rynku. Na vlastní oči tak uvidíte, jak vypadají denně čerstvé a kvalitní potraviny. Náš personál vás nejen ochotně obslouží, ale také vám poradí, jak je zajímavě upravit či správně uchovávat, a dozvíte se spoustu dalších cenných informací o vaření.
    Skupina AGROMĚŘÍN poskytuje přes 1 300 pracovních míst zejména ve venkovských oblastech a tím přispívá k udržení zaměstnanosti v těchto regionech České republiky. Dodržování kvality a bezpečnosti produkce dokládá certifikace kvality ISO 9001 zavedená od zemědělské výroby přes zpracování komodit po výrobu potravin a dále certifikace GLOBAL GAP nebo BRC.
    Na Pankráckém Rynku si pochutnáte na výborném jídle, které pro vás připravujeme s láskou a náležitou péčí. Nabízíme snídaně, svačiny, obědy, odpolední svačiny a brzké večeře.


FAST & HEALTHYRAW & VEGAN, FRESH

    Skupina AGROMĚŘÍN je tvořena mateřskou společností AGRO – Měřín, a.s. založenou v roce 1993, jejími dceřinými společnostmi a ostatními majetkově propojenými osobami. Skupina zaujímá s konsolidovaným obratem 3 mld. Kč významnou pozici v zemědělství a potravinářství České republiky a je postavena na českém kapitálu. Strategickým předmětem činnosti je kompletní zemědělská výroba a následné zpracování primárních zemědělských komodit v rámci potravinářské výroby s cílem nabídnout zákazníkům v České republice plnohodnotné potraviny vyráběné dle tradičních receptur s využitím moderních technologií.
    Na Rynku pro vás máme připravené denně čerstvé sladké i slané pečivo, zákusky a dorty v cukrárně. Příjemné posezení u výborné kávy vám nabídne naše kavárna.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00