Jak na věc


rychnovský net dopravní nehody

video smrtelná nehoda řidičky pod mosteckým Hněvínem

    V pátek před půl pátou odpolední došlo mezi Rychnovem nad Kněžnou a Vamberkem na silnici I/14 na průjezdu Lupenicí ke střetu osobního auta a motorkáře. Přes veškerou snahu záchranářů 30letý motorkář svým zraněním na místě podlehl.
    15. dubna přijel do kulturního centra v Týništi nad Orlicí asistent a komorník v jedné osobě, Peter Freestone, který strávil 12 let po boku hudební legendy Freddieho Mercuryho ze skupiny Queen. Peter Freestone se tady zúčastnil vzpomínkové akce na Freddie Mercuryho, s diváky se podělil o své zážitky s touto rockovou hvězdou a nenechal si ujít večerní koncert nejlepší queenovské revivalové kapely v Evropě - skupiny Queenie. Zpravodajský portál Orlický.net natočil s Peterem Freestonem exkluzivní rozhovor.
    utomobilová soutěž Rallye Posázaví u Havlíčkova Brodu skončila smrtí jednoho ze závodníků. Řidič soutěžního vozu nezvládl řízení a narazil do stromu. Byl na místě mrtvý. Jeho spolujezdec utpěl zranění. Stalo se tak při rychlostní zkoušce v obci Suchá. Organizátoři celou soutěž okamžitě zrušili.


TRAGICKÁ DOPRAVNÍ NEHODA U VÁPENNÉHO PODOLA 30.10.2010

    Přilétají, když není času nazbyt. Letecká záchranná služba ve filmu 20 let mezi nebem a zemí agentury Cumulus připraveném k výročí 20 let letecké záchranné služby v Ústí nad Labem. They rush in when time is running out. Helicopter Emergency Rescue Services in a documentary made by Cumulus.
    Neštěstí se stalo 23.5 2011 kolem 19:00. Záchranáři na místě tragédie ošetřili celkem 14 osob. „Jedna osoba na místě podlehla následkům svých poranění, tři osoby jsou zraněné těžce, šest osob středně těžce, čtyři osoby utrpěly lehká poranění. Do brněnských nemocnic po ošetření na místě transportovali celkem 11 osob. Škoda přesáhla 1 milion korun.
    V úterý před jedenáctou hodinou dopoledne došlo k tragické dopravní nehodě na silnici z Rychnova nad Kněžnou do Rokytnice v Orlických horách. Řidič vozu Ford Scorpio se zlínskou registrační značkou při předjíždění cyklisty čelně narazil do protijedoucí Dacie Pickup.
    V pondělí 15. února proběhlo u rychnovského okresního soudu hlavní líčení s 19letým Davidem Toběrným, který 26. května loňského roku způsobil tragickou dopravní nehodu při níž zahynul o rok mladší spolujezdec a řidič druhého vozu utrpěl těžká zranění. Sám obviněný mladík se k soudu nedostavil a ani nezaslal žádnou omluvu své neúčasti.


Okresní fotbal živě na internetu i s předzápasovým studiem

    Ludgeřovice směr Petřkovice - I/56 15.8.2014 - 8:51 - -------------------------------- Události z vašeho okolí. -------------------------------- Music: Grégoire Lourme
    Na diaľnici D1 medzi Považskou Bystricou a Žilinou sa v piatok (18.3) ráno stala tragická dopravná nehoda. Na výjazde do Bytče vodič prerazil zvodidlá a vyletel mimo diaľnicu. Po vyše piatich kotrmelcoch skončil skončil v malom jazierku. Vo vozidle sa nachádzali dve osoby. Jedného z nich vytiahli z auta už svedkovia nehody a hasiči mu poskytli prvú pomoc. No, bohužiaľ, zraneniam podľahol. Ďalší člen posádky bol na mieste mŕtvy. Išlo o mužov vo veku 57 a 31 rokov. Podľa našich informácií vodič údajne predbiehal kamión a netrafil sa do výjazdu. Pod nehodu sa mohla podpísať aj mokrá vozovka. Nehodu nahlásili na operačné stredisko o 5.48 h. Na mieste zasahovali piati príslušníci z Bytče. Osobné vozidlo bolo prevrátené na streche, uviedla pre TVNOVINY.sk hovorkyňa žilinských hasičov Miroslava Ondrichová. Zdroj:


Spolujezdec, který přežil, promluvil o tragédii u Vilémova

    Ve čtvrtek 3. prosince krátce po jedné hodině odpoledne došlo v Mladé Boleslavi k tragické dopravní nehodě. Devětačtyřicetiletou ženou srazil v Průmyslové ulici na přechodu pro chodce kamion. Po nehodě byla žena zaklíněna pod vozidlem a vyprošťovat jí museli hasiči. Po vyproštění konstatoval přivolaný lékař smrt. O přesné příčině nehody je předčasné spekulovat. Dechová zkouška u řidiče byla negativní. Svědci se mohou policistům přihlásit na telefonním čísle 974 877 255, nebo na lince 158. V důsledku dopravy došlo na několik hodin k úplné uzavírce Průmyslové ulice ve směru od Mladé Boleslavi k rychlostní komunikaci R10 a následným komplikacím v dopravě v celém městě.
    TV report - 13. 1. 2016 v 6.22 hodin se mezi Pěčínem a Rokytnicí v Orlických horách střetl osobní vlak jedoucí z Doudleb v Orlických horách do Rokytnice v Orlických horách s osobním automobilem. Nehoda se udála na železničním přejezdu zabezpečeném pouze výstražnými kříži. Následkem střetnutí osobní vlak vykolejil. Při nehodě byla usmrcena spolujezdkyně a těžce zraněn řidič osobního automobilu. Ve vlaku utrpěl lehká zranění strojvedoucí a vlakvedoucí. Celkově byla škoda odhadnuta na 345 tis Kč (15 000 trať, 300 000 vlak, 30 000 automobil)
    V pátek v podvečer na silnici ze Záměle na Lhoty u Potštejna na Rychnovsku začal hořet několik týdnů odstavený osobní automobil Volvo. Kdy tento vrak zmizí ze silnice? Dozvíte se v reportáži.


zprávy z měst v regionu Orlických hor a Podorlicka

    Přinášíme další děsivé podrobnosti o tragické nehodě, která se stala o víkendu u Vilémova na Havlíčkobrodsku. Naši reportéři mluvili s bratrem zemřelého spolujezdce a exkluzivně i s druhým spolujezdcem, který nedělní nehodu přežil. Podle druhého spolujezdce nemělo auto platné SPZ a rychlost před nárazem mohla být kolem 200km/h.
    Dvě ostravské jednotky HZS MSK zasahovaly v pátek 4.5.2012 kolem poledne u vážné dopravní nehody autobusu a osobního automobilu Škoda Felicia u Ostravy-Krásného Pole na spojce mezi Ostravou a Opavou. Nehoda si podle zasahujících lékařů vyžádala jedno úmrtí, 4 osoby byly zraněny. Operační středisko hasičů bylo o nehodě informováno v pátek po jedenácté hodině. Na místo vyjely dvě ostravské jednotky HZS MSK ze stanic v Porubě a Zábřehu. Hasiči asistovali rychlé záchranné službě při oživování a ošetřování zraněných i Policii ČR při řízení dopravy, zabezpečili vozidla před požárem, ukotvili havarovanou felicii, část vozovky posypali sorbentem. Po poledni se profesionální hasiči vrátili na základnu. Po zdokumentování nehody Policií ČR ještě vyjela (cca ve 13:35) jednotka HZS MSK z Poruby na odtažení vozidla mimo silnici a úklid vozovky. Okolnosti nehody šetří Policie ČR.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00