Jak na věc


rybářský háček

Dvojháčky candátové ALBASTAR SCORPION Double SP

    Pokud hledáte kvalitní rybářské háčky, jste na správném místě. Nabízíme klasické háčky renomovaného výrobce Jaxon, Saenger, Korda. Carp System, Sasame, Kamatsu atd.. Vybrat si můžete z háčků s protihroty, kovanými, s lopatkou nebo očkem. V případě zájmu poradíme s výběrem. Kromě rybářských háčků Jaxon, doporučujeme i další rybářské vybavení od této značky - pruty Jaxon, navijáky Jaxon atd.
    Pokud hledáte kvalitní rybářské dvojháčky, jste na správném místě. Nabízíme dvojháčky několika renomovaných výrobců. Vybrat si můžete z dvojháčků asimetrických či v různých velikostech.
    PTFE povrchová úprava (často označovaná jako teflonová) je stále populárnější mezi kapraři, protože je nelesknoucí se a nekorodující dává háčkům vysokou ostrost, maximálně hladký povrch a dlouhou životnost.
    Pokud hledáte kvalitní rybářské trojháčky, jste na správném místě. Nabízíme trojháčky renomovaného výrobce Jaxon. Vybrat si můžete z trojháčků asimetrických či v různých velikostech. V případě zájmu poradíme s výběrem.
    Podle zá​kona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00