Jak na věc


ruda z ostravy

To budete koukat! Moderátor Michal Kavalčík nám prásknul svůj trapas, který byste rozhodně nechtěli zažít

    Na prkna pražského Divadla Broadway se po osmi letech od své premiéry vrátil muzikál Oldřicha Lichtenberga a Michala Davida Adéla ještě nevečeřela......
    Moderátor Primy Michal Kavalčík (42), kterého diváci v minulosti znali pod pseudonymem Ruda z Ostravy, bude mít dalšího potomka. Jeho přítelkyně Zuzana čeká miminko a Michal se šťastnou novinkou pochlubil na sociální síti.
    Zhrzená Šípková se nerozloučila s kolegy ze Strar Dance, konec Rudy z Ostravy a exkluzivní výpověď pacientky, která se léčila na stejném pavilonu jako Miss Jandová.
     KINA ČR - Premiéra filmu KOMICI s.r.o. - The Tour 2016 - RUDA - MILOŠ KNOR - PAVLÁSEK - KOČIČKOVÁ - MATONOHA - NEDVĚD :) 27 / 10 / 16 - ČESKÁ REPUBLIKA
    Po téměř dvou týdnech ve zlínské nemocnici, kde musel být kvůli poranění krční ploténky operován, se moderátor a herec Michal Kavalčík vrací do života. Teď ho čeká rehabilitace a podle nejnovějších informací by měl už tento pátek znovu moderovat Divošky na Primě.
    Zažívá perné dny! Tomáš Kraus už druhý týden v řadě bez přestávky moderuje každý večer Divošky na Primě. Jeho parťák Michal Kavalčík totiž musí po zranění a operaci rehabilitovat.


V Trháku si zahrají Vojtek, Dejdar, Kubelková či Morávková (+ obsazení)

    V létě se herec a moderátor Michal Kavalčík (42) stane podruhé tatínkem. Doufá, že se mu po synovi Alexovi, kterého má z bývalého vztahu, vydaří dcera. "Hodně jsme pracovali na tom, aby to byla holčička. Tak uvidíme," smál se Michal.
    Adéla ještě nevečeřela je divadelní adaptací populárního filmu Jiřího Brdečky a Oldřicha Lipského. Příběh je nejen parodií na rodokapsové detektivky a brakovou literaturu, ale také ukázkou velkého kontrastu mezi americkou a českou kulturou. Namyšlený, uhlazený americký detektiv přijíždí do Prahy, aby lehce a šarmantně vyřešil zapeklitý případ. Jenže velmi záhy zjišťuje, že u Čechů je všechno jinak. Naráží nejen na specifika české národní povahy, ale je také vystaven odlišnému způsobu pojetí policejního vyšetřování charakterizovaného postavou komisaře Ledviny. Právě ostré protiklady mezi americkým a českým řešením jednotlivých situací jsou sympatickým zdrojem laskavého humoru. Tato nadsázka může v současné době "globální amerikanizace" světa nabývat nových rozměrů a kvalit, než-li tomu bylo v době, kdy byla Adéla natočena jako film. Skýtá to nové možnosti zajímavých aktualizací.


Štěstí a láska z nich přímo srší! Podívejte se, jaké nafotil Michal Kavalčík se svou snoubenkou snímky

    V dost netradičním úboru dorazil na tiskovou konferenci k muzikálu Trhák, který se bude od října hrát v jeho domovském divadle Broadway, zpěvák a moderátor Michal Kavalčík (42).
    Herec a moderátor Michal Kavalčík (42), známý například jako Pepan v muzikálu Mýdlový princ v Divadle Broadway, už byl tohle léto na dovolené v Chorvatsku. Pak ale odletěl na další, na týden do Itálie.
    Michal Kavalčík nedávno s pomocí kadeřníka zásadně změnil svůj vzhled. Poté, co představitel Rudy z Ostravy radikálně zkrátil vlasy, ho přestali poznávat lidé na ulici, kteří ho přehlížejí, ale i známí....
    Moderátor, herec, zpěvák a režisér Michal Kavalčík (42) známý jako Ruda z Ostravy, míří do televize. Od 1. června se stane novou posilou Diváckých zpráv na Primě.
    Herec a moderátor Michal Kavalčík (42) žije už několik let se svou přítelkyní, manažerkou Zuzanou. Letos v červenci očekávají narození prvního společného potomka. Se svou přítelkyní samozřejmě stráví také letošní svátek svatého Valentýna.
    Michal Kavalčík vystupoval spoustu let jako Ruda z Ostravy. Nedávno ale shodil háro, zahodil džísku i tričko s nápisem AC/DC a rozhodl se být zase víc sám za sebe!


Zraněný Michal Kavalčík se vrací na obrazovky: Moderuje s krunýřem na krku!

    Michal Kavalčík se zranil. Během zkoušení muzikálu Muž se železnou maskou v Divadle Broadway si zranil plotýnku a skončil v nemocnici. Přestal cítit levou ruku.
    Herec a moderátor Michal Kavalčík (42) randí již nějaký ten pátek se svou přítelkyní manažerkou Zuzanou. Letos v červenci očekávají narození prvního společného potomka. Jak nám Michal prozradil, se svou přítelkyní stráví také letošní svátek Valentýna.
    To se Leošovi nepovedlo. Myslel si, že je vtipný, a přitom nadzvedl ze židle značnou část diváků, kteří sledovali slavnostní předávání ankety Fotbalista roku. Instaexpres na internetové televizi Playtvak.cz
    V dalším dílu Show Jana Krause se představí zpěvačka Dara Rolins, moderátor Michal Kavalčík a vědec Michael G. S. Londesborough. Premiéru dalšího dílu Show.
    Tato jizva teď zdobí moderátora Divošek na Primě Michala Kavalčíka (42). A to vše kvůli zranění, které si způsobil na divadelní zkoušce muzikálu Muž se železnou maskou a následně musel být ve zlínské nemocnici operován.


Jablko nepadlo daleko od stromu. Syn Rudy z Ostravy je po všech směrech celý tatínek

    Dohlížela na to, aby Michal Kavalčík ještě coby Ruda z Ostravy měl kšefty, pak po prohrané sázce s Radkem Balašem, aby ho v kadeřnictví dobře ostříhali a už si podmanila i hercova syna Alexe.......
     Společnost flyingeyes.tv přináší nová řešení pro video a fotografie ze vzduchu. Zajistíme vám unikátní letecké záběry a fotky za pomocí bezpilotních prostředků také nazývaných jako drony.Letecké video záběry, snímky nebo fotografie tvoříme na profesionální úrovni.
    Podívejte se, jak si užívá Michal Kavalčík (42) po boku partnerky pobytu v lázních, kde po náročné operaci rehabilituje. Navíc ho ještě další měsíc bude zdobit krční límec!
    Adéla již opět požírá své oběti v Praze! Po 8 letech od původní premiéry se na scénu Divadla Broadway vrací oblíbený český komediální muzikál ADÉLA JEŠTĚ NEVEČEŘELA v režii.......
    Michal Kavalčík (42) se svou partnerkou Zuzanou tvoří již tři roky stabilní pár českého šoubyznysu. Z předchozích vztahů mají oba své potomky a v červenci se jim národní první společný, kterého počali na pokoji ve zlínské nemocnici.


Nová hvězda Primy šokuje: Má stejně velký biceps jako Roman Šebrle. Místo svalů má ale tuk!

    Moderátor primáckých Divošek Michal Kavalčík si Pevnost Boyard užíval plnými doušky. Podívejte se na jeho "vlog", tedy video z cesty na Pevnost Boyard. Video vám ukáže všemožné zákulisí francouzského fenoménu.
    Divadlo Broadway uvede 1. listopadu slavnostní premiéru muzikálu Michala Davida, Libora Vaculíka, Bryana Adamse a Lou Fanánka Hagena Muž se železnou maskou.
    Oznamujeme všem Kissákům, že po dlouhé težké nemoci náš milovaný kolega, kamarád, přítel, tatínek, syn, vnuk Michal Kavalčík. Už se vám po něm stýskalo? Nám moooooc! Po operaci a následných rehabilitacích je opět v plné síle a od pondělí 13.listopadu se vrací do vysílání Radia Kiss. Slýchat ho budete moci každý všední den mezi 9:00 a 12:00. Nenechte si ho ujít.
    Moderátor Michal Kavalčík (42), známý z rádia jako Ruda z Ostravy, vyrazil společně s přítelkyní Zuzanou na dovolenou do Chorvatska, kde se oběma dlouhodobě moc líbí.


Kavalčík po operaci páteře! Takhle rehabilituje ve vaně v lázních

    Herec a moderátor Michal Kavalčík (42), který v listopadu loňského roku prodělal operaci páteře, si vyblokoval ve svém nabitém diáři volný týden a odjel se svou těhotnou přítelkyní Zuzanou odpočívat. „V rehabilitačním centru v Čeladné jsme já i moje Zuzanka denně absolvovali procedury téměř celé dopoledne a pak jsme chodili na túry, například jsme zdolali Lysou horu, Radhošť nebo Ondřejník,“ prozradil Michal, který se zakulacuje stejně jako jeho Zuzka, svá bříška se rozhodli zdokumentovat.
    Adéla ještě nevečeřela je divadelní adaptací populárního filmu Jiřího Brdečky a Oldřicha Lipského. Příběh je nejen parodií na rodokapsové detektivky a brakovou literaturu, ale také ukázkou velkého kontrastu mezi americkou a českou kulturou. Namyšlený, uhlazený americký detektiv přijíždí do Prahy, aby lehce a šarmantně vyřešil zapeklitý případ. Jenže velmi záhy zjišťuje, že u Čechů je všechno jinak. Naráží nejen na specifika české národní povahy, ale je také vystaven odlišnému způsobu pojetí policejního vyšetřování charakterizovaného postavou komisaře Ledviny. Právě ostré protiklady mezi americkým a českým řešením jednotlivých situací jsou sympatickým zdrojem laskavého humoru. Tato nadsázka může v současné době "globální amerikanizace" světa nabývat nových rozměrů a kvalit, než-li tomu bylo v době, kdy byla Adéla natočena jako film. Skýtá to nové možnosti zajímavých aktualizací.


V těhotenství nabrala partnerka Michala Kavalčíka zatím 5 kilo: Dohromady budou mít čtyři děti!

    V diáři měl program nabitý až do konce roku, kšefty mu ale překazil ošklivý úraz, při němž si Michal Kavalčík (42) zranil krční ploténku. Podstoupil náročnou operaci, na divadelní prkna do muzikálů, kde hraje, se však ještě vrátit nemůže. Tak alespoň naskočil zpět do Diváckých zpráv.
    Herec a moderátor Michal Kavalčík (42) se za necelé dva měsíce stane již podruhé otcem. Se svou přítelkyní, manažerkou Zuzanou, čeká prvního společného potomka, na kterého se oba moc těší. Miminko by se mělo narodit v první červencové dekádě, a zdali to bude holčička, nebo chlapeček stále zamilovaný pár tají.
    Michal Kavalčík narozený 13. června 1975, v Českém Těšíně, je také známý pod přezdívkou Ruda z Ostravy je český herec, zpěvák a moderátor. Vystudoval Ostravskou konzervatoř, obor hudebně-dramatický.
    Michal Kavalčík nedávno s pomocí kadeřníka zásadně změnil svůj vzhled. Poté, co představitel Rudy z Ostravy radikálně zkrátil vlasy, ho přestali poznávat lidé na ulici, kteří ho přehlížejí, ale i známí.......

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00