Jak na věc


rozměry dřevěné ptačí budky sýkorka

Rozměry poštovních tašek a jejich značení

    Vizitka slouží k rychlému předání informací a kontaktu na Vás nebo společnost, kterou zastupujete při osobním jednání. Adresátem Vaší vizitky může být potencionální zákazník, zaměstnanec nebo obchodní partner.
    Společnost HAPex s.r.o. je jedním z největších expedičních skladů na eurohranoly, spárovky, palubky, PUR desky, OSB desky, KVH hranoly a exotické terasy pro truhláře a dřevozpracující průmysl v ČR. Činnost společnosti sahá do roku 1993, kdy si začala budovat pozici na českém i zahraničním trhu a tímto se stala významným importérem dřevomateriálů ze severských i tropických oblastí. Prioritou firmy HAPex s.r.o. je především kvalita výrobků, nadstandardní péče a profesionální přístup k požadavkům zákazníka.
    Ukázkou profesionality je mít vizitku neustále po ruce a jejím předáním se tak prezentovat ostatním. Při různých jednání a konferencích můžete během jednoho dne předat mnoho vizitek. Důležité je klást důraz na to, aby právě Vaše vizitka nezanikla mezi ostatními či aby nedošlo k mylnému výkladu informací, které nese. Dokonce i zcela jednodcuhá vizitka dokáže díky šikovným drobnostem zaujmout.


Rozměry poštovních obálek a jejich značení

    Web rozmery-velikosti.cz provozujeme a informace uvádíme v dobré víře o jejich pravdivosti a aktuálnosti. Za toto však neručíme. Veškeré používání webu či informací z něj jsou pouze a jen na vlastní zodpovědnost a nebezpečí. Vzdáváme se tímto veškeré zodpovědnosti za možnou způsobenou újmu či škody, které by tímto mohly vzniknout.
    Tyto rozměry odpovídají formátům většiny vizitkářů a shodují se tak s většinou ostatních vizitek. Zajímavým kompromisem může být použití standardního formátu vizitky se zaoblenými nebo zkosenými růžky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00