Jak na věc


rozloučení k odchodu do důchodu přání

Beseda Těšíme se do školy 20.2.2020

    že  6.. a 7.února 2020 NEORDINUJE - školení. Sestra v ordinaci přítomna.Akutní případy ošetří MUDr. Šedrlová a MUDr. Křížová - ve svých ordinačních hodinách. 
    Obhajoval mimo jiné řadu disidentů, stoupence neoficiální kultury a aktivisty nezávislého hnutí, třeba Vladimíra Škutinu, Pavla Tigrida, Jana Rumla a členy skupiny Plastic People nebo Hnutí revoluční mládeže.
     Otakar Motejl se narodil 10. září 1932, vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Soudcem Nejvyššího soudu byl od podzimu 1968. Po odchodu z funkce v roce 1970 se věnoval advokátní praxi.
    Po přivítání rodičů i dalších hostů, děti předvedly krátký program. Ten, kdo se učil ve školce hrát na flétničku, dostal vysvědčení Školička plná písniček. Pak už p. ředitelka S. Šlaisová pasovala přítomné předškoláky. Děti dostaly vysvědčení, pohádkovou knížku, balíček drobností do školy a fotoalbum s fotkami dění ve školce od nástupu dítěte až do jeho rozloučení se školkou. S dětmi se rozloučila i starostka E. Kubová a dětem předala dětské kufříky s pastelkami. Příjemné odpoledne bylo zakončeno malým pohoštěním.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00