Jak na věc


roubenka na prodej

Roubenka Albrechtice v Jizerských horách r.2017

    Základem vše začíná. My víme, že jedině použití kvalitních materiálů dá vzniknout opravdu kvalitnímu výsledku, kterým je Vaše do detailu vyřešena stavba. Z Kanady, Finska či Čech. Rosťte trvale jako les!
    ZahradaV letní sezóně je k dispozici bazén vyhřívaný tepelným čerpadlem o rozměrech 6m x 3m x 1,2m. Posezení a gril je samozřejmostí. Je možno si zapůjčit oplocené hřiště na nohejbal,fotbal, atd. Dlouhé letní večery si můžete zpříjemnit posezením u táboráku.
    Od ničeho k něčemu. Náš start započal před 15 lety u katrové pily. Od této chvíle, přes neustálé se zdokonalování jsme přivedli k realizaci na 50 roubených staveb.
    Když jsou zkušenosti, jdou věk a funkce stranou. - 5 let v branži ateliérů a projekce - práce s nejlepšími grafickými programy - až neuvěřitelné pochopení klienta - profesionální přístup na neformální lidské úrovni
    Majitel objektu nemá vyplněn kalendář obsazenosti. Volné termíny zjistíte přímým kontaktem na majitele. Pro zjištění volných termínů použijte odkaz dotaz majiteli nebo rezervovat. Děkujeme za pochopení.


Stavba dřevostavby Maršov nad Metují

    Motel Roubenka stojí v blízkosti soutoku Tiché a Divoké Orlice na okraji města Týniště nad Orlicí, u silnice č.11. Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí Roubenky postavené ze Severoamerické douglasky, kde si mohou odpočinout a posilnit se na další cestu cyklisté i vodáci, rodinky jedoucí na výlet, podnikatelé chvátající za obchodem stejně jako tvrdí chlapi z kamionů....
    My jsme zde pro: pochopení Vaší myšlenky (MYSLÍME) hodiny konzultací s Vámi (POZNÁVÁME) zhmotnění vaší představy (PŘEDSTAVUJEME) úsporu vaší představy (ŠETŘÍME)
    Izolace v každém trámu. My poznali, že dodatečně izolovat je zbytečné, když Vy žijete v hotovém tepelně-izolačním materiálu. Najděte vyváženost jako les!
    Může být něco více “zeleného” než les? My tvrdíme, že k opravdu ekologickému bydlení vede jediná přímá cesta, kterou je les. Žijte rozmanitě, jako les!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00