Jak na věc


rouška na obličej

Krycí rouška s otvorem - DM2 75x90 (7cm)

    Otvor v roušce je situován ve středu. Roušky nabízíme v několika základních rozměrech ze 4 druhů materiálu dle míry náročnosti na krytí pacienta a na savost (DM1, DM2P, DM2, DM3).
    Roušky jsou jednoduché bez otvoru a adheze. Roušky nabízíme v několika základních rozměrech ze 4 druhů materiálu dle míry náročnosti na krytí pacienta (DM1, DM2P, DM2, DM3). Pro operační sály i ambulantní zařízení.
    Obřad křtu je plný symbolů. Ten, kdo připravuje své dítě nebo sebe na křest, přináší k obřadu svíci a křestní roušku.  Křestní rouška symbolizuje bílý šat jako symbol očištění, kterého se člověku při křtu dostává. Nejčastější bývají křestní roušky jako obdélník bílé látky se symbolem křtu, víry, Krista, vody, ryby, lilie. Křestní rouškou může být také část oděvu, např. tričko, které si pokřtěný může po obřadu obléknout. Proto si můžete vybrat i z křestních triček s namalovanými symboly křtu. Prosím, objednávejte s předstihem. Křestní roušku či křestní tričko odešleme do týdne, pokud se nedohodneme jinak.


Krycí rouška s otvorem - DM2P 75x90 (7 x 10 cm)

    OP krycí operační roušky jsou součástí operačního krytí a jsou s ohledem na různou náročnost zákroku vyráběny ze čtyř druhů materiálů (DM1, DM2P, DM2, DM3). Operační krycí roušky jsou balené jednotlivě ve sterilizačním obalu a sterilizovány ETO. Doba expirace sterilních roušek je 5 let.
    Rouška je po obvodu otvoru opatřena adhezivním polem, který zajišťuje rychlou a snadnou fixaci roušky a který po jeho odlepení nezanechává žádné zbytky adheze. Roušky nabízíme v několika základních rozměrech ze 4 druhů materiálu (DM1, DM2P, DM2, DM3)
    Klokoč - jsou opadavé keře a stromy se vstřícnými lichozpeřenými listy s opadavými palisty. Listy se obvykle skládají ze 3 nebo 5 lístků. Semena jsou jasně žlutá až hnědá. Ze semen klokoče zpeřeného se v minulosti tradičně vyráběly růžence.
    Rouška je opatřena adhezivní páskou na jejím okraji. Adhezivní páska usnadňuje fixaci roušky a po odlepení nezanechává na pokožce žádné zbytky adheze. Roušky nabízíme v několika základních rozměrech ze 4 druhů materiálu (DM1, DM2P, DM2, DM3).
    Obřad křtu je plný symbolů. Ten, kdo připravuje své dítě nebo sebe na křest, přináší k obřadu svíci a křestní roušku.  Křestní rouška symbolizuje bílý šat jako symbol očištění, kterého se člověku při křtu dostává. Nejčastější bývají křestní ...


Křestní rouška - bílá výšivka -košilka

    Křestní  rouška je zhotovena z bílého  saténu obšitého ozdobnou krajkou, motiv holubice a kříže je ručně malován bílou textilní konturou. Rozměr: 24x24 cm

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00