Jak na věc


rohanovem

Otevřeno po celý den- česká i zahraniční kuchyně

    Areál Hotelu Rohanov najdete v šumavské vísce Lhota nad Rohanovem. Lesnaté okolí skýtá podmínky pro turistické vyžití. V blízkosti hotelu se tyčí vrch Javorník (1065m.n.m), na jehož úpatí je sjezdovka pro děti, mnoho turistických stezek a v zimě upravených lyžařských stop. Oblast je vyhlášená velmi čistým ovzduším.Podmínky vhodné pro:
    Součástí hotelu je velká udržovaná zahrada, kde můžete relaxovat. Děti mají k dispozici hřiště a prolézačky, mláděž a dospělí mohou využívat multifunkční hřiště s umělým povrchem.
    Velice děkuji za učitelský sbor i naše žáky. Velice jsme se si u Vás užili. Určitě Vás budeme doporučovat dalším školám i soukromě. Přeji Vám hodně klientů.
    Potřebovali jsme k našemu firemnímu školení pěkné ubytování s dobrou kuchyní a možností volnočasového sportování. Váš hotel naše přání nadmíru splnil. Moc děkujeme.
    Nevíte kam na Silvestra? Rezervujte si u nás Silvestrovský pobyt a oslavte s námi Nový rok! Mimo jiné se můžete těšit na živou hudbu a bohatý raut. Rezervace přijímáme na tel.čísle: 773 320 286 nebo na recepce@hotel-rohanov.cz

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00