Jak na věc


rodinné domy na prodej jindřichův hradec matná

Rodinný dům AMFORA, Třebechovice pod Orebem

    Výstavbou rodinných domů se zabýváme již od roku 2002. Za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností. Chápeme, že pro většinu lidí je výstavba rodinného domu největší životní investicí, a právě proto je spojená s obavami z možných rizik, před kterými se snažíme naše klienty chránit. Jako důkaz naší otevřenosti a spolehlivosti Vás rádi vezmeme na prohlídku našich jak již realizovaných, tak i rozestavěných domů. Za nedodržení daných termínů si sami na sebe dáváme do smlouvy vysoké sankce. Víme, že pokazit si dobrou pověst je jednoduché, a tak je naší hlavní prioritou Vaše spokojenost s námi.
    Budujeme nejen novostavby, ale i rekonstruujeme a regenerujeme domy z většiny druhů materiálu. Rodinné domy řešíme s cílem vysoké kvality odvedené práce a zároveň se snahou o co nejpříznivější cenu pro Vás. Přísně dbáme na dodržování kvality, termínů a cen dojednaných již před zahájením stavby domu. Dodržení těchto podmínek a cen Vám smluvně garantujeme! Naší předností je vysoká variabilita stavebních prací. Vše je o domluvě. Stavíme nejen rodinný dům na klíč, ale mnoho klientů nám zadává pouze hrubé stavby právě pro naši zkušenost a odvedenou kvalitu, která je u hrubé stavby domu to nejpodstatnější. V době, kdy mnoho klientů hledá veškeré možné úspory, je právě cesta hrubé stavby od profesionálů a dokončení svépomocí jednou z dobrých řešení.


Novostavba rodinného domu, Letohrad

    Kvalitu nejen slibujeme, ale také garantujeme prodlouženou zárukou a garančními prohlídkami zdarma. Kromě toho jsme certifikovaní nezávislými autoritami – máme zavedený systém QESMS podle norem ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 a OHSAS18001:2007 a stavíme pod ochrannou známkou Wienerberger Porotherm dům. V případě Vašeho zájmu můžete také získat atest na Váš hotový dům od Technického a zkušebního ústavu stavebního Praha, s.p. (TZÚS) a garanci proti úpadku stavitele.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00