Jak na věc


rožnovské pivní lázně

Město bez pivovaru jako by nebylo a pivovar bez pivních lázní....to by byl hřích lidem nenabídnout možnost vykoupání se v kvasnicovém pivu a dát jim při tom možnost vypít piva, kolik si jen budou ráčit.

    Slevu v období od září 2018 do května 2019 na vstupném v rámci „Kruhu přátel hudby“ v Rožnově pod Radhoštěm. Prodej vstupenek v předprodeji v T klubu, Turistickém informačním centru nebo na místě.
    Koupele v pivu ve viktoriánských měděných vanách v hlubokých pivovarských sklepeních, kterých se lidská ruka dotýkala již za vlády Přemysla Otakara II. kombinovaná s aromaterapií, masážemi, peelingem, léčitelskými technikami těla i duše bude pro mnohé úžasným zážitkem.
    V Rožnovských pivní lázních je pro Vás připravená speciální místnost vyložená přírodním štípaným kamenem, kde se nejen prohřejete, ale také své tělo hluboce prodýcháte směsí bylin rozptýlených v jemné páře. Směs máty, meduňky, šalvěje je notoricky známá svými dezinfekčními a očistnými účinky.
    Učarovaly Vám Beskydy? Pak je hotel Cherry tím pravým místem pro Vaši dovolenou. Ubytování v pokojích a bungalovech s vlastním sociálním zařízením a TV. Přímo v hotelu se nachází také solná jeskyně.


Rožnov pod Radhoštěm - Oficiální web města

    Velmi oblíbený výlet z Rožnova pod Radhoštěm je trasa po naučné stezce Radegast. Trasa naučné stezky vede po hřebeni mezi Pustevnami až na vrchol Radhoště ke kapli sv. Cyrila a Metoděje, kde je poslední zastavení. Graficky příjemně a přehledně upravené informační cedule mohou turisty obohatit o zajímavé informace o stavbách na Pustevnách, prvních turistech v Beskydech, historii turistiky nebo o lesích na hřebeni, odolávajících silným větrům. Samozřejmě nechybí zastavení u boha Radegasta, který je s touto krajinou neodmyslitelně spjat. Dozvíte se, jak si vlastně boha Radegasta představovali před 200 lety.
    Aktuálně Vám nabízíme wellness balíčky s ubytováním ve Vile Hedvice. Více info najdete zde: Rožnovské pivní lázně - wellness balíčky. Při rezervaci ubytování, poznačte do poznámek typ vybraného balíčku.
    Město Rožnov pod Radhoštěm nabízí držitelům „Rožnovské seniorské karty“ jeden vstup v období od července 2018 do června 2019 v otevírací době zdarma. Vstup se zaznamenává na kartu.
    Optický poradce dojíždí za zákazníky domů nebo na jiné sjednané místo. Nezávazná návštěva je zdarma. Zákazník si vybere brýlové obruby a dioptrické čočky. Hotové brýle doveze zákazníkovi přepravní firma domů. Akce: 1 + 1 zdarma, sleva na obruby podle věku.
    Z Rožnova pod Radhoštěm vede červená turistická značka na horu Radhošť, odkud pak dojdete také na Pustevny. Turistická značka začíná u Campingu Rožnov.
    Od 1.listopadu jsou v Rožnově pod Radhoštěm otevřeny pivní lázně. Pro širokou veřejnost je připraveno koupání v pivě, aromaterapie, detoxikační zábaly atd.


Lyžařské areály v okolí Rožnova pod Radhoštěm

    Svou polohou je Rožnov pod Radhoštěm přímo předurčen pro rekreaci a sport. Město Rožnov pod Radhoštěm a jeho okolí je vybaveno řadou sportovišť pro zimní i letní sporty. V okolí Rožnova pod Radhoštěm se nacházejí stovky kilometrů značených turistických cest a cyklistických tras v nadmořských výškách od 350m do 1150m.
    Chystáte se navštívit rožnovské pivní lázně a hledáte vhodné ubytování? Apartmány Vila Hedvika nabízí komfortní ubytování v luxusních apartmánech v klidné části Rožnova. Navíc je možné využít speciální akce na wellness balíčky při pobytu ne - pá.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00