Jak na věc


rožnovské pivní lázně

Rožnov pod Radhoštěm - Oficiální web města

    Chystáte se navštívit Beskydy? Pak neváhejte navštívit stránku Ogarek.cz na které naleznete nejen aktuální nabídku ubytování jednotlivých ubytovacích zařízení, ale také mnoho užitečných informací o akcích probíhajících v dané lokalitě Beskyd. Navíc veškeré pobyty lze zakoupit také jako dárkový poukaz s věnováním. Ke každému pobytu Vám Ogarek.cz věnuje 50% slevu na vstup do Valašského muzea! Platí pro všechny ubytovací zařízení zveřejněné na webo Ogarek.cz bez vyjímek.
    Časem se Rožnov pod Radhoštěm proměnil v moderní turistické, kulturní, obchodní a průmyslové centrum. Kdo někdy do Rožnova zavítal, rád se vrací. V současné době je Rožnov pod Radhoštěm proslaven především Valašským muzeem v přírodě, které je tvořeno souborem dřevěných lidových staveb přenesených z valašského regionu do prostředí městského parku Rožnova pod radhoštěm (Dřevěné městečko) a na přilehlou stráň (Valašská dědina a Mlýnská dolina).
    Beskydy - krajina horských hřebenů, hlubokých údolí, zurčících potoků a říček, rozlehlých lesů, rozkvetlých strání a starobylých dřevěnic. Beskydy jsou krajinou, která u nás nemá obdoby, neboť zde končí a zároveň dosahuje nejvyšších nadmořských výšek na našem území karpatský horský oblouk – zelená páteř střední Evropy. Mezi nejvýznamnější přírodní hodnoty CHKO Beskydy patří zejména původní pralesovité porosty s výskytem vzácných karpatských druhů živočichů a rostlin.


Město bez pivovaru jako by nebylo a pivovar bez pivních lázní....to by byl hřích lidem nenabídnout možnost vykoupání se v kvasnicovém pivu a dát jim při tom možnost vypít piva, kolik si jen budou ráčit.

    Rožnovské pivní lázně nabízí držitelům „Rožnovské seniorské karty“ po zakoupení 4 jakýchkoliv piv 1 šnyt piva Radhošť 11° zdarma, a to ve dvou sériích. Nákup piv se zaznamenává na kartu.
    Město Rožnov pod Radhoštěm nabízí držitelům „Rožnovské seniorské karty“ jeden vstup v období od července 2018 do června 2019 v otevírací době zdarma. Vstup se zaznamenává na kartu.
    Jako doma se budete cítit při posezení v kavárničce, kde si můžete odpočinou u šálku dobrého čaje, kávy nebo rožnovského piva a přitom zakousnout něco dobrého.
    Městem Rožnovem pod Radhoštěm se od začátku května prohání vláček Rožnováček ze kterého budou mít jistě největší radost nejmenší návštěvníci našeho města...
    Učarovaly Vám Beskydy? Pak je hotel Cherry tím pravým místem pro Vaši dovolenou. Ubytování v pokojích a bungalovech s vlastním sociálním zařízením a TV. Přímo v hotelu se nachází také solná jeskyně.
    TKA nabízí pro držitele „Rožnovské seniorské karty“ slevu na vstupném na „Valašské folkrockování 2018“ ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Prodej vstupenek v místě konání 11. 8. 2018 od 16 hodin. Z původních 390 Kč na 340 Kč.


Lyžařské areály v okolí Rožnova pod Radhoštěm

    Lékárny a prodejna zdravotnických potřeb nabízí držitelům „Rožnovské seniorské karty“ slevu 50 Kč na poskytované zdravotní a konzultační služby (např. měření cévního věku, měření plicního věku), slevu 50 Kč při nákupu zdravotní obuvi a bezplatné doručení objednaného zboží do domu (např. zdravotnický materiál a pomůcky, léky).
    nabízí výlet na Soláň nedaleko Velkých Karlovic. Pro návštěvníky Beskyd je nedávno postavená zvonice na Soláni a přilehlá Galerie v přírodě skvělým tipem na výlet ať už na kole či autem.
    Fujaré nabízí držitelům „Rožnovské seniorské karty“ jednorázovou slevu na vstupné v předprodejích i na místě na rožnovský festival lidského hlasu Hlasy (2. ročník), který se uskuteční 1. 9. 2018 ve Valašském muzeu v přírodě.
    Chystáte se navštívit Valašské muzeum v přírodě nebo pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm a hledáte vhodné ubytování? Hotel Energetic Vám poskytne komfortní ubytování v bezprostřední blízkosti centra Rožnova.
    Chystáte se navštívit rožnovské pivní lázně a hledáte vhodné ubytování? Apartmány Vila Hedvika nabízí komfortní ubytování v luxusních apartmánech v klidné části Rožnova. Navíc je možné využít speciální akce na wellness balíčky při pobytu ne - pá.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00