Jak na věc


ridera ostrava

Rádi se zničíte? Přijďte se fyzicky odreagovat k nám na RIDERU. Spálíte mnoho kalorií...

    Sport dětem a už od nejmenších krůčků nebo spíše od prvních temp. To je plavání pro děti a batolata. I zde má náš bazén výhodu díky teplotě vody 31 stupňů Celsia. Je pro nás důležité, abyste se u nás cítili skvěle a plavání bylo pro Vás a Vaše děti zábavou a aktivitou, za kterou se budete vracet.
    Plavat na Rideře lze také soukromě – využijte náš bazén jen sami pro sebe a pro svou rodinu či přátele. Pro maximální pohodu můžete využít také soukromé wellness s finskou saunou ochlazovacím bazénkem a relaxační zónou.
    Plavání na Rideře? Že jste o tom neslyšeli? Ano, máme bazén a není to žádný drobek – pohodlně si zaplavete. Bazén a celý trakt, ve kterém se nachází wellness má samostatnou šatnu a je tak oddělen od šaten pro sport a jiné aktivity.
    Nejúčinnější a vysoce motivující kardio – vaskulární cvičení posledního desetiletí. Naše spinningové centrum nabízí 12 nových kol - spinnerů.
    V rámci našeho wellness si můžete objednat finskou saunu s přilehlými odpočinkovými prostory a s možností vstupu do ochlazovacího bazénku.
    Nabízíme chuťovky k pivu, lehké saláty a jídla vhodná po sportu, jídla pro děti a letní dobroty z grillu.


Znáte lepší relax a sport v jednom - hrát a bavit se na vyhřátém písku...

    Tato aktivita je u nás možná, pouze jako alternativní. V letních měsících nabízíme hru pod přístřeškem v pergole. V zimních měsících pak pouze jako turnaj v hale. Toto jen po předchozí domluvě s vedením společnosti.
    Historie areálu sahá až do roku 1926, kdy byl v tehdejším Vítkovickém parku, dnešních sadech Jožky Jabůrkové, založen tenisový klub TK Vítkovice. V roce 1946 se Tenisový klub TK Vítkovice přesunul do prostor stávajícího areálu, na tzv. Vítkovický stadion. V roce 1961 byla postavena první klubovna, která dala základy současné budově.
    Beach volejbal je svěží letní sport, který se Vám nepochybně dostane do mysli aktivní a teamovou hrou a hlavně zážitky z akčně vybraných míčů na příjemně vyhřátém a měkkém písku, který pohodlně ztlumí každý Váš krok a dopad. Léto je totiž nejkrásnější na písku!
    Je pro Vás sport spíš společenskou událostí? Ani Vy se u nás se nudit nebudete! A jak jsme již řekli, jsme areál pro celou rodinu a pro všechny a zabaví se u nás každý člověk, jemuž je pohyb vlastní a pro radost. Zpestřete si Váš čas na našich dalších aktivitách.


Jsme největší badmintonové centrum na Ostravsku - deset kurtů čeká na Vás...

    Až v roce 2000 tento klub odkoupila společnost Kentaur Nova, která sestávala z několika vlastníků a původně nezisková organizace se změnila na komerční subjekt a otevřel se veřejnosti. Současný vlastník a investor, společnosti Ridera a.s. a jeji CEO, pan Ing. Václav Daněk, tento areál odkoupil v roce 2004, ale až od roku 2008 získalo svůj současný název Ridera Sport.
    Plavat na Rideře lze i organizovaně – nabídka platí pro školičky, školy i jiná sdružení organizující plavání pro batolata, děti i mládež.
    Jsme největším permanentním badmintonovým centrem na Ostravsku. Denně je připraveno v nejlepší kondici 10 kurtů pro Vaši hru. Sportoviště prošlo v měsíci září 2017 kompletní modernizací, pro větší komfort a profesionalitu hry. Nové LED osvětlení od firmy XENIUM je instalováno přesně dle požadavků profesionálů a již nikterak neosilňuje hráče. Stejně tak jsme zvýšili světelnost. Zároveň došlo k výměně badmintonových koberců. Nyní hrajeme na profi kobercích světové kvality značky YONEX. Naše hala se tímto stala nejkomfortnějším badmintonovým centrem ostravska. Přijďte a uvidíte sami.
    Tenisový areál na Rideře? To je tenisová tradice již od roku 1926, kdy byl celý areál založen. Za bezmála 100 let se zde vystřídala celá řada tenisových hvězd (mimo jiné také Ivan Lendl).


Pojďte si zaplavat na Rideru. Náš skvělý bazén tu může být třeba jen pro Vás a Vaše blízké...

    Náš bazén pomáhá také při regeneraci – zahřejte se v zimních měsících a uvolněte svalové napětí. Teplou vodu využijí také osoby s bolestivými klouby či všichni zájemci o alternativní formy cvičení ve vodě - aquaerobic či aqua spinning. Užijte si to.
    Klub TK Víkovice patřil vždy mezi nejsilnější tenisové oddíly, svědčí o tom i fakt, že tehdejší klub TK Vítkovice se několik let, 1994 – 1998. podílel na pořádání turnaje světového formátu ATP Tour, a to na: IPB Czech Indoor Cup. Díky tomuto turnaji do Ostravy zavítala spousta tenisových legend jako například: Andre Aggasi , Pete Samprase, Goran Ivaniševič, Petr Korda a mnoho dalších.
    Nabízíme široké možnosti vyžití jak pro všechny sportovní nadšence, děti a jejich rodiče a také pro ty co si chtějí odpočinout od každodenních starostí a vychutnat si pohodu a dobré jídlo.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00