Jak na věc


revolver colt python

Vzduchový revolver Colt Python 6" černý Diabolo/BB

    Princip systému CO: Bombička co2 se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Pak začíná proudit plyn CO z bombičky, který vyžene střelu z hlavně. Jedna bombička vydrží cca 50 výstřelů v závislosti na modelu zbraně, okolní teplotě a rychlosti střelby. Bombičky jsou jednorázové, je nutné vystřílet a nenechávat je ve zbrani pod tlakem. Doporučujeme vždy zakoupit Originální značkové bombičky.
    Tato zbraň je určená je ke  střelbě jak s olověnými diabolkami, tak s ocelovými BB broky. Celý revolver je z polymeru, ale vnitřek je ze slitin kovů. Též tomu odpovídá i váha Coltu. Nesmíme opomenout, že celková délka této zbraně je uctyhodných 290 mm. Takže velice vhodý pro střelbu do terče-diabolkami, nebo BB broky pro rychlou destrukční střelbu. Tímto revolverem Colt Python 357, lze střílet jak s BB broky, tak s diabolkami. Součásti této zbraně jsou 2 zásobníky po 10 ranách. Výrobce má ješte v nabídce totožný revolver, ale ten je celokovový, určený ke střelbě pouze s  BB broky. Jedná se o zbraň za vynikající cenu, která skvěle padne do ruky a působí velice reálným dojmem. Německý výrobce Umarex, známý především svými kvalitními výrobky dodává zbraně za bezkonkurenční cenu. Tato zbran, která skvěle padne do ruky a vůbec působí reálným dojmem.


Související produkty Vzduchový revolver Colt Python 2,5'' černý DIABOLO/BB

    Dvojčinný revolver Colt Python výrobního čísla E32946 v ráži .357 Magnum byl vyroben firmou Colt v roce 1971. Zbraň má válec na šest nábojů a hlaveň o délce 4". Revolver byl v roce 1972 kusově ověřen německou státní zkušebnou v Mnichově. Na levém boku předního kořene lučíku je vyražena interní kontrolní značka firmy Colt v podobě písmen V a P v trojúhelníku (Verified Proof). Na levém boku rámu nad sadou ověřovacích značek je vyražena značka v podobě písmene h v kruhu (pravděpodobně značka firmy Hallhuber z Mühldorfu, SRN).
    Vzhledem k tomu, že spoušťový mechanismus revolveru je i v režimu Dual Action docela citlivý má Python pojistku proti náhodnému výstřelu. Ta je umístěna za kohout revolveru. Pro naprosto lehkou spoušť můžete střílet režimem Single Action, kdy natáhnete kohout palcem a pak ukazovákem jen lehce domáčknete spoušť pro výstřel.
    Colty Python 357 Magnum má v základní výbavě zásobníky na diabolky i ocelové BB broky. Pro přesnější střelbu lze střílet olověnými diabolkami kalibru 4,5mm. Pro destruktivní střelbu můžete využít zásobníku na ocelové BB broky. Oba typy zásobníku mají kapacitu 10 ran.
    Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00