Jak na věc


restaurace maršovská rychta

Hotel Maršovská Rychta recenze na ubytování Nové Město na Moravě

    K dispozici je vyhlášená kuchyně ve stylové restauraci a formance. V letním období je v provozu ...
    Za mě je Maršovská rychta jeden z top podniků, nejen co se týká jídla, ale taky co se týká služeb pro nás s kočárky!  Takže kdo to má do Maršovic kousek, anebo je někde poblíž na výletě, neváhejte a tenhle povedený podnik navštivte. Určitě stojí za to!
    My jsme tady byli na nedělním obědě a museli jsme si rezervovat stůl, protože jinak bychom si nesedli. Restaurace je oblíbená, takže když jsme dorazili, bylo téměř plno. Sedli jsme si ke stolu kousek od vchodu, abychom se nemuseli s kočárkem nějak složitě proplétat mezi stoly, i když by se to určitě dalo.
    Další výhodou je, že jídlo Vám přinesou opravdu rychle. Takže, kdo má děti neposedné, tak tahle restauračka se hodí i pro ty, co by si radši jinak zašli na rychlovku do fast foodu. Jídlo, co jsme si dávali my, bylo výborný.


Rozmanité tipy na výlety a volný čas

    Návštěvníkům jsou k dispozici služby stylové restaurace a formanky. V období s příznivými klimatickými podmínkami je otevřena venkovní terasa s možností grilování. Salonek hotelu je možno využít pro firemní, společenské i soukromé akce. Umístění salonku v budově hotelu poskytuje dostatečné soukromí při pořádání těchto akcí. 
    Ve všech částech hotelu je možnost bezplatného bezdrátového připojení k internetu. Výhodou hotelu je dostatečný počet parkovacích míst pro všechny návštěvníky přímo v areálu hotelu. Parkování je zdarma.
    Návštěvníkům jsou k dispozici služby stylové restaurace a formanky. V období s příznivými klimatickými podmínkami je otevřena venkovní terasa s možností grilování. Salonek hotelu je možno využít pro firemní, společenské i soukromé akce. Umístění salonku v budově hotelu poskytuje dostatečné soukromí při pořádání těchto akcí.
    Hotel Maršovská rychta se nachází v klidném prostředí Českomoravské vrchoviny 0,5 km severně od Nového Města na Moravě v malebné obci Maršovice. Poloha hotelu v lokalitě CHKO Žďárské vrchy je ideálním místem k prožití aktivní letní i zimní dovolené v prostředí s vynikající kvalitou životního prostředí. 


Webkamera - Nové Město na Moravě (ve vzdálenosti 2.13 km)

    Hotel Maršovská rychta se nachází 0,5 km severně od Nového Města na Moravě v malebné obci Maršovice.Nabízí 44 ubytovacích míst ve 12 pokojích a 2 apartmánech.
    Jako první recenzi jsem si vybrala restauraci Maršovská rychta, která se nachází ve vesničce Maršovice kousek od Nového Města na Moravě. S Emmičkou jsme tady byli poprvé, i když já jsem restauraci před tím několikrát navštívila. Nikdy jsem ale nezkoumala věci, které se týkaly dětí. Tentokrát jsem se na to zaměřila.
    Hned u vchodu se nachází dětský koutek, což je další super věcička pro ty, kteří už mají o něco větší děti než já. Děti se zabaví a vy můžete v klidu poobědvat.


Ski areál Nové Město na Moravě (ve vzdálenosti 1.84 km)

    Ubytování Hotel Maršovská Rychta Maršovice:Hotel MARŠOVSKÁ RYCHTA se nachází v srdci Českomoravské vrchoviny, cca 0,5 km severně od Nového Města na Moravě v obci Maršovice. Maršovská Rychta Hotel Maršovice ubytování:Hotel Maršovská rychta nabízí 44 ubytovacích míst ve 12 pokojích a 2 apartmánech. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností využití přistýlky, apartmány mají kapacitu 4 lůžka + 1 přistýlka. Pokoje i apartmány jsou standardně vybaveny. Hotel Maršovská Rychta ubytování Maršovice Restaurace:Restaurace nabízí široký výběr jídel české i světové kuchyně, nápoje. Snídaně, plná penze i polopenze. Ochutnejte Maršovskou cibulačku, kde strouhaný sýr s opečenou houskou a uzeninou je zalit vývarem a zdoben petrželkou nebo kuřecí plátky masa zapečené v bramboráku. Menu můžete zakončit banánem v čokoládě se zmrzlinou a šlehačkou. Můžete si také vybrat ze široké denní nabídky hotových jídel jako Svíčková na smetaně, Moravský vrabec a horácké speciality na mnoho způsobů. Ve všední dny je připravov
    Součástí areálu Hotelu Maršovská rychta je i prostorný travnatý dvůr s možností sportovních aktivit, popřípadě nerušené relaxace. Hotel je atraktivní pro pobyt rodičůs dětmi.
    Nabízí Hotel Maršovská Rychta kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Maršovská Rychta na dovolonou nebo wellness víkend. Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Maršovská Rychta můžete okamžitě reagovat.Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Maršovská Rychta z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Pasecká skála (ve vzdálenosti 4.05 km)

    Pokoje i apartmány jsou standardně vybaveny. Maršovská rychta nabízí 44 ubytovacích míst ve 12 pokojích a 2 apartmánech. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností využití přistýlky, apartmány mají kapacitu 4 lůžka + 1 přistýlka. 
    Pokoje i apartmány jsou standardně vybaveny. Maršovská rychta nabízí 44 ubytovacích míst ve 12 pokojích a 2 apartmánech. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností využití přistýlky, apartmány mají kapacitu 4 lůžka + 1 přistýlka.
    K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.
    Součástí areálu Hotelu Maršovská rychta je i prostorný travnatý dvůr s možností sportovních aktivit, popřípadě nerušené relaxace. Hotel je atraktivní pro pobyt rodičůs dětmi.
    Vítám vás na mém blogu, který má za cíl motivovat všechny rodiče k tomu, aby se ani s dítětem nevzdávali svých přáních a šli si za svými sny. Ať už je to cestování, nebo cokoliv jiného.


Rezervujte Hotel Maršovská Rychta

    Objekt se nachází kousek od hlavní silnice, která prochází Maršovicemi. Parkovat se dá hned u restaurace. V létě má tento podnik otevřenou velkou zahrádku, kam jsme my ale kvůli nepřízni počasí nemohli jít. Hodnocení venkovní části si musím tedy odpustit.
    Ve všech částech hotelu je možnost bezplatného bezdrátového připojení k internetu. Výhodou hotelu je dostatečný počet parkovacích míst pro všechny návštěvníky přímo v areálu hotelu. Parkování je zdarma. 
    Nejsem žádný specialista přes jídlo. Jsem ráda, že zvládnu uvařit základní věci a že doma přežijeme :D. Takže moje hodnocení jídla berte radši alá Babica než alá Pohlreich! Spíš Vám v těchto recenzích chci říct, nejen jestli jsme si tam pochutnali, ale taky pro nás rodiče, jestli je objekt  baby friendly.
    Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Maršovská Rychta a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Maršovská Rychta je? Zkopírujte si celý následující kód:
    I když jsem měla co dělat, abych to do sebe všechno nasoukala, neodolala jsem a ještě jsem si dala palačinky :-). I když se z obrázku úplně nemusí zdát, tak jsou luxusní záležitost a opravdu vřele doporučuji.


Zámek Nové Město na Moravě (ve vzdálenosti 1.97 km)

    Hotel Maršovská rychta se nachází v klidném prostředí Českomoravské vrchoviny 0,5 km severně od Nového Města na Moravě v malebné obci Maršovice. Poloha hotelu v lokalitě CHKO Žďárské vrchy je ideálním místem k prožití aktivní letní i zimní dovolené v prostředí s vynikající kvalitou životního prostředí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00