Jak na věc


restaurace akcent praha

Součástí našeho zábavního centra jsou dvě restaurace. V přední restauraci s kapacitou 100 míst máte možnost využít pro svou zábavu bowling, kulečník, biliard, stolní fotbal a vzdušný hokej. To vše je zpestřeno možností sledovat velkoplošnou HD videoprojekci s převážně hudebními a sportovními satelitními pořady (zejména fotbalová Liga mistrů, česká Fortuna liga a anglická Premier league). V zadní stylové restauraci naopak najdete velmi klidné a nerušené posezení v příjemných boxech, nebo u klasických stolů se zajímavým pohledem na ulici. Pro větší akce je možno tuto restauraci uzavřít pro Vaše společenské akce jako jsou různé oslavy, svatby, večírky, recepce, školení, rauty atd. Také zde je pro Vás připraveno k posezení dalších 110 míst. Menší společnost uspokojíme výběrem ze tří zajímavých salónků pro 40, 25 a 15 hostů.Jsme připraveni splnit každé Vaše přání s bohatým výběrem chutných jídel naší výborné kuchyně a širokým sortimentem nápojů.Ve všední dny nabízíme menu s výběrem ze tří j

    Rádi Vám rovněž zajistíme zábavný a doplňkový program, technické zabezpečení pro konference, včetně wifi.
    K příjemnému posezení v jedné z nejstarších, tradičních a typicky staročeských restaurací Vás zve věhlasná Restaurace U PINKASŮ.
    Ve všední dny nabízíme menu s výběrem ze tří jídel od 94,- Kč, který je na našich internetových stránkách každý týden aktualizován. V ceně menu je také polévka a džbánek vody. 
    Součástí našeho zábavního centra jsou dvě restaurace. V přední restauraci s kapacitou 100 míst máte možnost využít pro svou zábavu bowling, kulečník, biliard, stolní fotbal a vzdušný hokej. To vše je zpestřeno možností sledovat velkoplošnou HD videoprojekci s převážně hudebními a sportovními satelitními pořady (zejména fotbalová Liga mistrů, česká Fortuna liga a anglická Premier league). 


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00