Jak na věc


repase brzdových třmenů

Oprav. sada brzdový třmen MER120114P

    Firma pana Tomáše Hulače, provozující kromě jiného webové stránky Repasetrmenu.cz (konkrétně http://www.repasetrmenu.cz/), provádí repase brzdových třmenů (repase brzdičů), renovace brzdových třmenů, nejrůznější opravy brzdových třmenů či opravy vzduchových brzd, které se využívají hlavně u nákladních vozů nebo autobusů. Třmeny jsou zde opravovány tak, aby se vzhledově i funkčně vyrovnaly těm novým. Navíc si lze také koupit opravené brzdové třmeny, které jsou zcela srovnatelné se třmeny novými, a to za sníženou cenu a se zárukou 2 roky. Výhodou je rovněž doprava repasovaného třmenu na místo určení kompletně zdarma. Máte-li brzdové třmeny či vzduchové brzdy značky Wabco, Haldex, Knorr, BPW či Merito a potřebujete jakoukoli opravdu či renovaci, již víte, koho kontaktovat.
    Opravené brzdové třmeny vzduchových brzd Vám nabízíme na nákladní vozidla: Mercedes-Benz, Man, Renault, Iveco, Daf, Scania, Volvo, na autobusy: Karosa, Sor, Bova, Iveco, Man, Renault, dále na návěsy a přívěsy s nápravami SAF, BPW, Gigant, SMB atd.


Opravár.sada brzdový třmen MER120054A

    Firma pana Tomáše Hulače, provozující kromě jiného webové stránky Repase-trmenu.cz (konkrétně http://www.repase-trmenu.cz/), provádí repase brzdových třmenů (repase brzdičů), renovace brzdových třmenů, nejrůznější opravy brzdových třmenů či opravy vzduchových brzd, které se používají především u nákladních vozů či autobusů. Třmeny jsou zde opravovány tak, aby se vzhledově i funkčně vyrovnaly těm novým. Navíc si je možné také zakoupit opravené brzdové třmeny, které jsou zcela srovnatelné se třmeny novými, a to za poloviční cenu a se zárukou dva roky. Výhodou je také doprava repasovaného třmenu na místo určení zcela zdarma. Pokud tedy máte brzdové třmeny nebo vzduchové brzdy značky Wabco, Haldex, Knorr, BPW či Merito a potřebujete jakoukoli opravdu nebo renovaci, už víte, na koho se obrátit.
    Zkoušení - každý námi zrepasovaný třmen prochází důkladnou zkouškou, která například simuluje intenzivní brzdění po dobu 2 minut. Kontroluje také správný pohyb pístků nebo celkovou těsnost, to vše na pravidelně kalibrovaném měřícím zařízení. Protokol o zkoušce získáváte v tištěné formě spolu s fakturou.
    Expedice - hotové třmeny je možno předat osobně v Plzni a okolí nebo zaslat (Česká pošta, Zásilkovna). V individuálních případech a po předchozí domluvě můžeme zajistit i de a montáž třmenů přímo na vozidle - závisí na našem aktuálním vytížení. Spolu se zrepasovanými třmeny Vám můžeme zajistit také montážní sady, brzdové destičky a kotouče, brzdové hadice, brzdovou kapalinu a další brzdové komponenty.
    V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 774 753 300, prostřednictvím e-mailu prodejnd@malina-vrse.info, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.


Oprav. sada brzdový třmen MER120098A

    Kontrola stavu - rozebrané třmeny zkontrolujeme a opětovně zhodnotíme možnost jejich repase, v případě podezření na narušení pevnosti odlitku nebo na přání klienta zajistíme kontrolu NDT (defektoskopie). V této fázi známe kondici třmenu a můžeme definitivně potvrdit rozpočet opravy, případně upřesnit zjištěné poškození (poškozené závity, zadřené pístky, ...).
    Vlastní repase se skládá z několika kroků, které níže nastíníme. To, zda lze třmeny skutečně repasovat stejně jako definitivní cenovou nabídku, lze stanovit až po kompletním rozebrání třmenů a jejich kontrole.
    Pískování - odlitky třmenů včetně příslušenství pískujeme tak, abychom získali jakostní povrch bez nátěrových hmot a koroze. V případě silné vrstvy laku, předchází pískování aplikace odstraňovače barev. Při pískování jsou všechny dutiny ucpány, aby nedošlo k průniku písku případně odbarvovače do pracovního prostoru brzd.
    Kompletace - nalakované části kompletujeme spolu s novými náhradními díly (pístky, těsnění, prachovky, odvzdušňovací šrouby, šrouby, vodící čepy, ... vše dle přání klienta). Při kompletaci používáme vyzkoušené náhradní díly značek BREMBO, FRENKIT, AUTOFREN či originální sady výrobce.


Oprav.sada brzdový třmen MER120104A

    V dnešní době, s ohledem na bezpečnost, se u nákladních a přípojných vozidel stále více používají kotoučové brzdy, které se skládají z brzdového kotouče, brzdových desek a brzdového třmenu, který je ovládán brzdovým válcem.
    Běžná doba vyhotovení je u sériových třmenů 7-10 dnů, v případě sportovních třmenů a třmenů pro veterány závisí termín dokončení i na dostupnosti náhradních dílů, které nemusíme mít vždy skladem.
    Nabízíme opravené brzdové třmeny za příznivou cenu, které jsou kompletně repasovány tak, že se třmen po opravě rovná zcela novému brzdovému třmenu. Tím pádem u těchto repasovaných brzdových třmenů Vám poskytneme záruční lhůtu jako u nového třmenu brzd. Nabízíme Vám opravené brzdové třmeny WABCO, HALDEX, KNORR – BREMSE, MERITOR.
    AKČNÍ ZBOŽÍVÝPRODEJ - Výfuky XXL ItálieAutochemieBrzdový systémDíly kolElektrická výbavaFiltryOsvětlení vozidelPalivový systémPérovací systémPodvozkové dílyPříslušenstvíŘetězy sněhovéŘízeníSpojkové dílyTočnyVýfukový systémVodící a napínací kladkyVzduchová soustavaZabezpečení nákladuZpětná zrcátkaOstatní


Kvalitní opravy a repase brzdových třmenů

    Od Vás potřebujeme pouze adresu, na které má být brzdový třmen vyzvednut. Vše zařídíme za Vás. Brzdový třmen bude vyzvednut přepravní společností Toptrans, se kterou spolupracujeme. Třmen pouze předáte dopravci a více se o nic nestaráte.
    Jsme si vědomi, že brzdová soustava je jednou z nejdůležitějších částí vozidla, proto věnujeme maximální pozornost každému detailu během naší práce, jen tak si můžeme být jisti, že třmen po repasi projde naší přísnou zkouškou a bude bezvadně fungovat v provozu.
    Oprava částí třmenů - všechny závity minimálně čistíme. V případě hliníkových třmenů dochází často k defektu závitů. Tyto třmeny opravujeme nebo nahrazujeme vložkou TIME-SERT od společnosti Würth. Pracovní prostory pístku vyčistíme a vyleštíme. V případě většího poškození povrchu dutiny honujeme, v případě poškození mosazného vodícího pouzdra čepu parkovací páky (nejčastější závada zadních třmenů VAG), měníme i tyto. Toto pouzdro není součástí žádné opravárenské sady. Pouzdro si vyrábíme sami, což nás odlišuje od konkurence.


(Tlumič výfuku MAN 49324) MAN F90

    Hrubé očištění a kompletní rozebrání - po přijetí třmeny očistíme od provozních nečistot. Zkontrolujeme, zda není patrné zásadní poškození, které by repasi hned na začátku znemožnilo. Pokud takové poškození neobjevíme, třmeny kompletně rozebereme. Jsou-li třmeny dělené (sešroubované ze dvou kusů) a vyžadujete-li to stav třmenu, nebo si to žádá zákazník, třmeny půlíme.
    Obvyklé ceny kompletních repasí neleznete v sekci CENÍK. V případě, že nechcete provádět kompletní repasi, ale jen obnovu funkčního stavu nebo naopak vizuální stránky, cenu Vám stanovíme individuálně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00