Jak na věc


repas notebooky

Repas turba Škoda Octavia I 1.9 TDI 038145701A

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Kromě vody a oxidu uhličitého dochází při chodu dieselového motoru i k produkci pevných částic sazí. Těch diesel vyprodukuje až 200krát více než „benzín“. Problémem je, že jde o částice, které pronikají hluboko do plic člověka a přispívají ke vzniku alergií či dokonce rakoviny. Účinnou možnost, jak je včas zachytit, představuje DPF filtr.
    Chci se přidat k řadě spokojených zákazníků, neboť Vaše služby jsou profesionální a personál velice milý, což už se u nás nevidí. Z tohoto servisu odjíždíte spokojeni.
    Jedná se o mechanický filtr, jehož filtrační vložka připomíná včelí plástev. Nachází se v blízkosti motoru a dokáže zachycovat částice kovu či minerální částečky z paliva a oleje. Dříve či později se však i tento filtr zanese – tehdy „nastupuje“ řídící jednotka, která upraví chod motoru tak, aby se dočasně zvýšila teplota výfukových plynů (na cca 650 ° C), které by měly zachycené částečky vypálit.


Repas turba Volkswagen Passat B5 1,8T 058145703L

    • Čištění ultrazvukem probíhá formou imploze mikrobublin v roztoku, do kterého je filtr ponořen. Metoda však není účinná při velmi znečištěných filtrech a při samotné implozi navíc hrozí poškození filtru.
    Renovaci baterie provádíme výlučně ověřenými značkovými články Samsung, anebo Panasonic. Váha baterie po repase bude 1,2kg a výdrž baterie je víc jak 36 jamek. Kapacita baterie z původních 9Ah bude po renovaci 11Ah.
    V případě, kdy se aktivní regenerace stává neúčinnou, je nutné DPF filtr vyčistit jinak. Důkladně varujeme před domácím vypalováním, případně čištěním pomocí různých žíravin! Hrozí při nich poškození filtru jako takového a také velké riziko ohrožení zdraví a životního prostředí. Ne zrovna vhodné jsou i jiné metody, které se však běžně na čištění filtrů aplikují:


Repas turba Volkswagen Passat B5 1.9 TDI 028145702

    Tento proces se nazývá aktivní regenerace a neobejde se bez pomoci ze strany řidiče vozidla. Ta spočívá v zhruba 15-ti minutové plynulé jízdě ve středních otáčkách a se zařazeným vyšším převodovým stupněm. Každému je jasné, že takový styl jízdy není vždy možné přizpůsobit potřebám vozidla. Pokud se však aktivní regenerace opakovaně ignoruje a nedodržuje, může dojít k úplnému zanesení DPF filtru, ke ztrátě výkonnosti vozu a v nejhorším případě i ke zničení jeho motoru.
    • Čištění horkým vzduchem představuje invazivní metodu, při které je třeba filtr rozřezat a vypálit. Nevýhodou je navždy narušená celistvost a velké riziko porušení stěn filtru.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00