Jak na věc


rekonstrukce pivnice brno u čápa

Jedině u Nás můžete vidět naší práci již dopředu!!!Vždy pro Vás máme připraven jeden vzorový byt!!!       Rekonstrukce bytů Praha

    Naše rodinná firma je tvořena lidmi, kteří za svůj profesní život nasbírali cenné zkušenosti, díky kterým víme, jaké jsou potřeby moderního bydlení a co váš byt potřebuje. Můžeme Vám tak nabídnout profesionální přístup, vysokou kvalitu prováděných prací, aktivní a rychlou komunikaci. Naším cílem jstev vy – spokojený zákazník.
    Naše firma nabízí komplexní služby v oblasti rekonstrukce bytových jednotek. Jsme schopni pokrýt veškeré Vaše nároky, pomůžeme Vám uskutečnit všechny Vaše sny a představy za výhodné ceny.
    Rekonstrukcí bytu rozumíme buď rekonstrukci částečnou. Na příklad výměnu kuchyně, pokládku nových podlahových krytin, vyštukování, malováni, či výměnu dveří. Nebo "jen" rekonstrukci bytového jádra, která změní vaší koupelnu k nepoznání i díky možnosti měnit dispozice stávajícího jádra.
    Samozřejmostí je předem připravená detailní kalkulace všech prací včetně časové náročnosti celé rekonstrukce bytu. Jako zákazník tak máte kontrolu, co všechno si v ceně objednáváte a co nikoliv a jak dlouho bude rekonstrukce Vašeho bytu trvat.
    Připravujeme pro vás také 3D vizualizace, diky kterým vše už dopředu přesně vidíte. A není tím pádem prostor pro nedorozumění či chyby. Ukázky našich prací najdete ve fotogalerii. Neváhejte se na nás obrátit.


Rekonstrukce bytových jader, bytů a koupelen v Brně a okolí.

    Rekonstrukce koupelen Naše firma provádí rekonstrukce koupelen podle Vašeho přání, je Vám k dispozici také náš odborný poradce, který Vám bude plně nápomocen v průběhu celé rekonstrukce, od výběru materiálu až po návrh designu. Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen provádíme ve všech typech bytových koupelen i v rodinných domech. Obnovujeme, modernizujeme a měníme design Vaší koupelny jak podle nejnovějších trendů, tak i v klasickém provedení. V návrhu rekonstrukce koupelen se vždy snažíme přizpůsobovat Vašim přáním. Individuální rekonstrukce koupelen Přestavby provádíme od jednoduchých, ekonomicky nenáročných až po provedení jedinečná a luxusní – například velkoryse řešená koupelna s vestavěnou saunou. Vaše požadavky splníme rychle, šetrně a spolehlivě. Během prací dodržujeme všechny provozní i hygienické normy, a proto nás neváhejte kontaktovat a směle se s námi pusťte do rekonstrukce koupelen.
    Každá změna přináší oživení a zvýšení životního standardu. Navíc v dnešní moderní době jsou letité panelové zástavby bez rekonstrukce opravdu nehezké. Kolikrát původní řešení neodpovídá bezpečnosti, praktičnosti a i dobrému využití a dispozici prostoru. Navíc v současné době je spoustu nových
    U nás můžete nakoupit se slevou vybrané zboží, sleva je až do výše 80% z původní ceny.Tradičně pořádáme i vyprodeje skladových zásob, nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek na našich webových stránkách.Veškeré akční nabídky prezentujeme i na naší Facebookové stránce.


6 důvodů proč si vybrat naší firmu

    Celková rekonstrukce bytu znamená komplexní řešení modernizace bytu. Zpravidla nejdůležitějším prvkem je rekonstrukce bytového jádra a poté v návaznosti ostatní místnosti a prostory. K takto zásadnímu kroku přistupujeme prakticky jen jednou za generaci. Z toho důvodu bychom měli k tomuto kroku přistupovat s rozvahou a za pomoci odborníků. Již samotná naše úvaha by měla být konzultována s odborníkem, který nás upozorní na rizika, které je potřebné brát na zřetel. Každý prostor nás něčím omezuje, každý zásah musí splňovat určité normy, někdy i legislativu. Z těchto důvodů je vhodné již od studie spolupracovat s architektem a postupně s odbornou firmou. Firma REVAJ má dlouholetou zkušenost a v případě realizace stavby Vám s přípravou pomůže zdarma.
    Plánujete rekonstrukci bytu nebo realizaci interiéru rodinného domu? Přemýšlíte o výměně Vašeho starého bytového jádra? Sníte o nové koupelně? Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti rekonstrukce bytového jádra a realizace staveb, od počáteční konzultace, návrhu interiéru, vypracování projektové dokumentace, vyřízení veškerých povolení, výrobu kuchyní a nábytku na míru, až po vlastní realizaci.
    Na vlastní činnosti používáme profesionální vybavení a kvalifikované řemeslníky. Předěláme Vám byt přesně podle Vašich představ, upravíme ho podle Vašich možností a to jak finančních, tak i životních.
    Máme dlouholeté zkušenosti s rekonstrukcemi bytů všech druhů (cihlové byty, panelové byty, byty v rodinných domech) a velikostí, jsme flexibilní k měnícím se nárokům doby na bytový design a nové stavební technologie.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00