Jak na věc


rekonstrukce pivnice brno u čápa

6 důvodů proč si vybrat naší firmu

    Rekonstrukcí bytu rozumíme buď rekonstrukci částečnou. Na příklad výměnu kuchyně, pokládku nových podlahových krytin, vyštukování, malováni, či výměnu dveří. Nebo "jen" rekonstrukci bytového jádra, která změní vaší koupelnu k nepoznání i díky možnosti měnit dispozice stávajícího jádra.
    Jsme tu proto, abychom vám poradili. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jelikož nás naše práce baví, rádi s Vámi prokonzultujeme všechny návrhy a najdeme ideální řešení pro vaše pohodlné bydlení.
    Plánujete rekonstrukci bytu nebo realizaci interiéru rodinného domu? Přemýšlíte o výměně Vašeho starého bytového jádra? Sníte o nové koupelně? Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti rekonstrukce bytového jádra a realizace staveb, od počáteční konzultace, návrhu interiéru, vypracování projektové dokumentace, vyřízení veškerých povolení, výrobu kuchyní a nábytku na míru, až po vlastní realizaci.


Rekonstrukce bytových jader, bytů a koupelen v Brně a okolí.

    Rekonstrukce koupelen Naše firma provádí rekonstrukce koupelen podle Vašeho přání, je Vám k dispozici také náš odborný poradce, který Vám bude plně nápomocen v průběhu celé rekonstrukce, od výběru materiálu až po návrh designu. Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen provádíme ve všech typech bytových koupelen i v rodinných domech. Obnovujeme, modernizujeme a měníme design Vaší koupelny jak podle nejnovějších trendů, tak i v klasickém provedení. V návrhu rekonstrukce koupelen se vždy snažíme přizpůsobovat Vašim přáním. Individuální rekonstrukce koupelen Přestavby provádíme od jednoduchých, ekonomicky nenáročných až po provedení jedinečná a luxusní – například velkoryse řešená koupelna s vestavěnou saunou. Vaše požadavky splníme rychle, šetrně a spolehlivě. Během prací dodržujeme všechny provozní i hygienické normy, a proto nás neváhejte kontaktovat a směle se s námi pusťte do rekonstrukce koupelen.
    Máme dlouholeté zkušenosti s rekonstrukcemi bytů všech druhů (cihlové byty, panelové byty, byty v rodinných domech) a velikostí, jsme flexibilní k měnícím se nárokům doby na bytový design a nové stavební technologie.
    Samozřejmostí je předem připravená detailní kalkulace všech prací včetně časové náročnosti celé rekonstrukce bytu. Jako zákazník tak máte kontrolu, co všechno si v ceně objednáváte a co nikoliv a jak dlouho bude rekonstrukce Vašeho bytu trvat.
    Připravujeme pro vás také 3D vizualizace, diky kterým vše už dopředu přesně vidíte. A není tím pádem prostor pro nedorozumění či chyby. Ukázky našich prací najdete ve fotogalerii. Neváhejte se na nás obrátit.


Jedině u Nás můžete vidět naší práci již dopředu!!!Vždy pro Vás máme připraven jeden vzorový byt!!!       Rekonstrukce bytů Praha

    Celková rekonstrukce zahrnuje veškeré bourací práce (včetně změn dispozic) , vyzdění nového jádra I jiných nových příček z tvárnic Ytong, obložení koupelny i wc vybranými obklady do vámi zvolené výšky, podhledové stropy s bodovým osvětlením a ventilací, nové rozvody vodoinstalace a elektroinstalace, zabudování sanitární keramiky, rovnání podlah v celém bytě, štukování a malování celého bytu, případně další sádrokartonářské práce, pokládku podlahových krytin, nové obložkové dveře, případně výměnu oken za plastová.
    Naše rodinná firma je tvořena lidmi, kteří za svůj profesní život nasbírali cenné zkušenosti, díky kterým víme, jaké jsou potřeby moderního bydlení a co váš byt potřebuje. Můžeme Vám tak nabídnout profesionální přístup, vysokou kvalitu prováděných prací, aktivní a rychlou komunikaci. Naším cílem jstev vy – spokojený zákazník.
    Rekonstrukce bytů, domů, bytových jader, kuchyní, koupelen a obkladačské práce pro developerské projekty po celé ČR. Provádíme rekonstrukce domů, bytů i se zásahem do nosných konstrukcí..
    Každá změna přináší oživení a zvýšení životního standardu. Navíc v dnešní moderní době jsou letité panelové zástavby bez rekonstrukce opravdu nehezké. Kolikrát původní řešení neodpovídá bezpečnosti, praktičnosti a i dobrému využití a dispozici prostoru. Navíc v současné době je spoustu nových


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00