Jak na věc


rehabilitační pomůcky balanční čočka 33 cm

Míč Opti Ball 65 cm - průhledný

    Léčebná rehabilitace je realizována týmovou prací rehabilitačních lékařů, fyzioterapeutů, ergoterapeutů a dalších odborníků na podkladě úzké mezioborové spolupráce zejména pak psychologů, logopedů a sociálních pracovníků.
    Na rehabilitačním oddělení je možno kromě procedur hrazených zdravotními pojišťovnami absolvovat procedury bez doporučení lékaře jako přímo hrazené služby dle ceníku placených výkonů.
    Léčebná rehabilitace je multidisciplinární obor - komplex medicínských preventivních, diagnostických a terapeutických opatření směřujících k obnovení funkční zdatnosti jedince. Postiženého na zdraví - ať již se to týká oblasti osobní péče, psychiky či poruchy nejen na úrovni orgánové soustavy, ale i funkce lidského organismu jako celku. Výrazně přispívá ke snížení celkových nákladů na léčbu a návratem pacientů do produktivní sféry.
    Klasická pumpička s dvojčinným ventilkem, která Vám zaručí velmi rychle nafouknutí rehabilitačního míče, lehátka, menších člunů. Balení obsahuje - plastový konus, hadičku s jehlou.


Míč Fit Ball Gymnic 65 cm - perleťový

    Kvalitní šlapací pumpička pro nafukování rehabilitačních míčů (gym ball), matrací nebo člunů. Objem: 1800 ccm - velmi rychlé nafouknutí s minimální námahou. Možnost i zpětného chodu - vypouštění, vyfukování.
    Fyzioterapeut na našem oddělení pracuje jednak v ambulantním provozu. Pečuje o pacienty jejichž spektrum nemocí je velmi široké - léčíme pacienty po úrazech, operacích, hlavně pohybového aparátu, pacienty s neurologickými či interními onemocněními, zabýváme se problematikou onemocnění páteře a kloubů, poruchami psychosomatického vývoje dětí a další.
    Klasická pumpička na rehabilitační míče. Obsahuje hadičku pro pohodlnější pumpování, nástavec pro dofukování rehabilitačních míčů a nástavec pro dofukování normálních míčů.
    Klinický psycholog: pracuje též u pacientů na lůžkové části rehabilitačního odd. - zabezpečuje psychoterapeutické služby, psychologická vyšetření, zejména u pacientů po cévních mozkových příhodách. Dostupnost psychologa cestou neurologické ambulance dle potřeby.
    Klinický logoped: se zabývá diagnostikou a terapií vad řeči a komunikačního procesu, zejména u pacientů po cévních mozkových příhodách hospitalizovaných na lůžkovém rehabilitačním odd.


AKCE Overball gymnastický míč - 23 cm

    Na našem oddělení pro ambulantní pacienty a pacienty na lůžkových odděleních nemocnice máme k dispozici rehabilitačního lékaře a fyzioterapeuty. Po pacienty lůžkového rehabilitačního odd. dále ergoterapeuta, logopeda a psychologa, spolupracujeme se sociální pracovnicí naší nemocnice.
    Pumpička na rehabilitační míče (Gymnic, Ledragomma, Togu, John, Gymnastikball) s dvojčinným ventilem. Velmi rychlé nafouknutí. Pumpičku lze používat také na nafukování lodí, hraček, matrací apod.
    Fyzioterapeuti pracují i na oddělení lůžkového rehabilitačního odd., kde jsou hospitalizování zejména pacienti po cévních mozkových příhodách, po náhradách velkých kloubů apod.
    Dále poskytují komplexní rehabilitační léčbu u pacientů hospitalizovaných na lůžkových oddělení Litomyšlské nemocnice. Fyzioterapeut dochází na lůžková oddělení nemocnice, kde provádí cvičení pacientů především na oddělení ortopedie, neurologie, chirurgie, na interním, ARO a JIP, gynekologickém oddělení.


Míč Gymnastikball maxafe, ABS, italský, 65 cm

    Rehabilitační lékař hodnotí zdravotní stav pacienta a individuální schopnosti komplexně. Pracuje nejen jako specialista na léčení a prevenci poruch pohybového aparátu, ale zabývá se i všemi ostatními poruchami funkce omezujících kvalitu života - rehabilitace kardiovaskulárního systému, dýchacího systému a ostatních vnitřních orgánů. V rámci oboru indikuje léčbu v odborných léčebných ústavech a lázeňskou léčbu.
    Kvalitní rehabilitační míč ve 4 barvách. Vhodný pro nácvik stability, koordinace pohybu, reakcí svalstva na změny polohy. Používají se při rehabilitaci...
    V těchto případech si pacient vybere sám, jakou léčbu by chtěl. V případě, že požádá o konzultaci lékaře je s pacientem domluven termín návštěvy a tato konzultace je pak zpoplatněna opět dle ceníku výkonů.
    Rehabilitační lékař je specialista k obnově funkcí ztracených úrazem, nemocí, stárnutím či degenerativními změnami nebo funkční poruchou pro dosažení optimální kvality života. Pomáhá ve spolupráci s protetikem a ergoterapeutem vybrat nejvhodnější technickou zdravotnickou pomůcku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00