Jak na věc


reform metrac

5 důvodů pro Reform Metron P48 RC 

    Tento stroj je předurčen pro práci v oblastech se zvýšenými nároky na ochranu životního prostředí. Jde především o břehy vodních toků, chráněné krajinné oblasti, lesy, parky a biofarmy.
    Univerzální transportér Muli je středně těžký nákladní automobil určený pro práci ve svazích nebo v těžko přístupném terénu. Muli je možné osadit variabilními nástavbami jako třístranný sklápěč, sběrací nástavba, zametací, kropící, sypací nástavba apod. Na přání lze Muli dovybavit čelním tříbodovým zvedacím zařízením a čelním vývodovým hřídelem pro agregaci čelně nesených přídavných zařízení.
    Publikování nebo další šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu. Provozovatel neručí za správnost údajů uváděných jinými firmami.
    Metrac H4 X zastupuje nižší výkonovou třídu. S výkonem motoru 49 PS ovšem zvládne pracovat i v obtížném a strmém terénu s širokou škálou přídavných adaptérů. Výhodou je nízká vlastní hmotnost 1 870 kg a také to, že při celkové přípustné hmotnosti stroje 3 400 kg stačí k obsluze stroje řidičské oprávnění skupiny B.


Hlavní výhody využití externí firmy pro vedení účetnictví:

    Jednoosý stroj s možností připojení přídavných adaptérů. Plynule nastavitelná poloha nápravy v rozsahu 120 mm umožňuje optimálně nastavit  těžiště pro různě těžké adaptéry a tím zajistit jednoduché ovládání obsluze. Pojezd je plynule natavitelný a řízení je pomocí směrových spojek na řiditkách. Samozřejmostí je možnost stranově i výškově nastavit řidítka.
    Metrac H9 zastupuje nejvyšší výkonovou řadu. Přeplňovaný motor o výkonu 91 PS a s kroutícím momentem 380 Nm předurčují stroj pro práci v nejnáročnějších podmínkách. Pro možnost využití co nejširší škály přídavných adaptérů je možné zvolit rychlost otáček vývodových hřídelí  540 nebo 1 000 ot./min. Samozřejmostí je velká komfortní kabina a čtyři varianty řízení.
    Všechny modely jsou vybaveny čtyřmi druhy řízení kol, nápravovým i mezinápravovými diferenciály, čelním i zadním vývodovým hřídelem a čelním i zadním tříbodovým závěsem.
    Jedná se o novinku roku 2016. Nahrazuje v minulosti osvědčený a nejvíce prodávaný model Metrac H7 SX. Při stejném výkonu motoru 70 PS splňuje emisní normu 3B a má o 22 l větší obsah nádrže, čímž je možné prodloužit pracovní čas bez nutnosti tankování. U tohoto typu vychází nejlépe poměr cena/užitná hodnota.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00