Jak na věc


redakce seznamu

Redakce sportu — Lidé — Televizní studio Ostrava — Česká televize

    Ostravská sportovní redakce se rovněž pravidelně střídá s pražskou a brněnskou redakcí v přípravě magazínu Sport v regionech, který se věnuje menším či amatérským sportovním odvětvím a rovněž mládeži.
    Ostravská redakce sportu takto pokrývá všechny významné sportovní události v regionu a pravidelné nejvyšší soutěže. Z těchto akcí redakce rovněž připravuje aktuální zpravodajství do pořadů, jako jsou BBV, sportovní zprávy, Studio fotbal, Dohráno, Buly, Timeout apod.
    Sportovní redakce ostravského studia České televize je úzce spjata s redakcí sportu v Praze a s vysíláním programu ČT Sport. Právě pro něj redakce připravuje celou řadu reportáží, besed, záznamů či přímých přenosů nebo sportovních dokumentů. Členové ostravské redakce se na těchto pořadech podílejí jak produkčně, tak režijně a také jako komentátoři, moderátoři, redaktoři a reportéři.
    Nedílnou součástí pracovní náplně je rovněž spolupráce s pražskou redakcí na pořadech magazínového typu, výroba medailonů či profilů významných sportovních osobností a v neposlední řadě také příspěvků z paralympijských sportů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00