Jak na věc


recepty na rychlé a zdravé večeře pro děti

Audio pohádky Nártouna Olina baví děti na Youtube

    Vločkové karbanátky dělám často, máme je rádi, stejně, jako na podobném způsobu dělané brokolicové či kapustové karbanátky. Jen tam nedávám strouhanku, ale namočené pohankové vločky, je to super pojidlo:-)
    Jednoduché recepty jsou seřazeny unikátním způsobem podle ročních období s ohledem na sezonní nabídku surovin a jsou sestaveny podle potravinové pyramidy, aby kombinace potravin byla vyvážená. Kromě receptů v knize naleznete ještě zásady pestrého jídelníčku a správného stravování dětí školního věku. Autorky společně působí mimo jiné v Poradně výživy pro děti, kde se formou hry a pozitivní motivace snaží pomáhat rodičům a dětem v otázkách zdravé výživy a životního stylu.
    Každodenní vymýšlení večerních pokrmů pro hladové jedlíky pro vás přestane být noční můrou a začnete si společné stolování užívat. Pomůže vám k tomu tato knížka, plná nápaditých, zdravých, nutričně vyvážených receptů, s nimiž je příprava pokrmů tak rychlá, že ji zvládnete opravdu za několik minut, a tak snadná, že ji dokážou i vaši školáci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00