Jak na věc


realizace a aplikace práva

Realizace domů, rekonstrukce bytů a přestavby

    Realizace zahrad je komplexní službou zahrnující celou řadu odborných především zahradnických činností.V rámci realizace zahrad řešíme :
    Používáme dlouhodobá hnojiva Scotts s řízeným uvolňováním po celou sezonu, jak pro trávníky tak i pro výživu ostatních rostlin. Hnojiva Scotts Full season, svou stavbou zabraňují nadměrnému vyplavování živin a zajišťují optimální výživu trávníku po celý rok. Pro trávníky zakládané výsevem používáme zejména travní osiva Barenbrug, v travních směsích pro stín či pro sucho. Dosev řídkého trávníku je jednoduchá pracovní operace s dosávačkou trávníků. Verticutace, aerifikace či propískování trávníku provádíme s péčí jakou si váš trávník zaslouží. Péče o trávník a údržba trávníku
    Potřebujete realizovat zahradu - vyřešit prostor vstupu nebo prostor celého vašeho pozemku zelení? Chcete aby Vás obklopila zeleň, zamezila nehezkým výhledům k sousedním pozemkům, byla vzhledná ,funkční, netříštila prostor a reprezentovala ? Hledáte harmonický prostor s krásným trávníkem i stinnými zákoutími ke klidné relaxaci i aktivnímu odpočinku?


- použití soliterních kamenů v zahradě

    Podívejte se na naše vybrané realizace a nechte se inspirovat. Víte přesně jak by měla Vaše nová vestavěná skříň vypadat? I tak zde třeba naleznete nový nápad nebo lepší řešení.
    www.zahrady-bula.cz Bc. Aleš Bula a Ing. Lenka Bulová - Komplexní řešení zahrad a závlahové systémy Naše společnosti se zabývají komplexní realizací zahrad včetně automatických závlahových systémů a pěstováním okrasných rostlin. Naše služby spočívají v návrzích, realizacích a údržbě zeleně na vaší zahradě.
    Automatický závlahový systém Hunter, vám přináší hned několik nesporných výhod. Mezi ně patří markantní úspora vašeho času při zalévání, úleva vaší peněžence díky efektivnímu zavlažování a také jistota dostatečné závlahy vašeho trávníku v případě vaší nepřítomnosti.
    Vše začíná odborně zpracovanou zahradní studií nebo zahradním návrhem. Zahradní studie vyřeší terén, harmonicky spojí navržené prvky zahradní architektury(chodníky,zídky ,drobné stavby, kamenné prvky, jezírka , vodní prvky apod.), vymezí prostor pro záhony zeleně a určí plochu trávníků.


Realizace zateplené termofasády na klíč...

    Po jejich dokončení musí být přesně vytyčeny zahradní záhony a provedeno odplevelení celého pozemku.Plochy záhonů se mohou vylepšit substrátem pro lepší růst okrasných dřevin, trvalek, bylin. Pro modelaci terénů, úpravu zahradních záhonů a přípravu půdy před výsevem trávníků používáme profesionální zahradní mechanizaci ( mulifunkčí nakladač AVANT 528+ s příslušenstvím, malotraktor Ferrari Raptor 35 DT, ruční rotavátor Vari - system, profesionální zakladač trávníků Rotadairon apod.)
    Podívejte se na naše vybrané realizace a nechte se inspirovat. Dokonce i když již máte představu o svém nové kuchyni, najdete cennou inspiraci v naší galerii. Ať už je to ohledně montáže, designu, materiálu nebo zařízení. Možnosti jsou téměř neomezené. Ponořte se do našeho fascinujícího světa kuchyní.
    V případě, že se rozhodnete pro realizaci zahrady a máte již zpracovanou zahradní studii či kompletní návrh můžeme zahájit realizaci vaši zahrady.
    Pokud zahradní studii nemáte ,rádi vám ji vytvoříme, zpracujeme rozpočet zahrady a po té se můžete rozhodnout pro realizaci zahrady.
    Po té je možné zodpovědně přistoupit k realizaci celé zahrady,vycházející z navržených druhů okrasných keřů, stromů, trvalek či okrasných trav. Realizujeme zahrady různých stylů v nichž se snažíme zohlednit veškeré vaše požadavky.


Každý tvar, umístění i velikost zahrady je pro nás výzvou!

    Nevíte si rady s pozemkem kolem vašeho domu, či firmy? Chtěli byste z něj vybudovat krásnou zahradu, ale nemáte na to čas, nebo zkušenosti? Vhodně navržená zahrada dodá vašemu domu přidanou hodnotu a zajistí, že se zde budete cítit příjemně. Jsme ideálním partnerem pro vybudování vaší nové zahrady. Naše bohaté zkušenosti s návrhy zahrad a jejich realizací rádi spojíme s vašimi představami o dokonalé zahradě. Našim cílem je vytvořit jedinečnou a krásnou zahradu, která vyjadřuje osobitost svého majitele. Máte-li jasnou vlastní představu o zahradě, nebo naopak chcete návrh i realizace zahrad ponechat na profesionálech, neváhejte se na nás obrátit.
    Pod pojmem realizace zahrady si můžeme představit mnoho prací, které se na zahradě vykonávají - od hrubé a jemné modelace terénu, výsadby dřevin, zakládání travního porostu, až po samotné mulčování. Všechny odborné práce, které do realizace zahrnujeme musí být provedeny kvalitně. Založení zahrady je nejnáročnějším a nejdůležitějším krokem, od kterého se odvíjí budoucí vzhled a funkce zahrady, růst dřevin atd.
    Realizace zahrady začíná zpravidla základní úpravou terénu, rozmístěním kamenů, stavbou chodníků, zahradních zídek a ostatních prvků zahradní architektury ( jezírka, bazény, pergoly,altány apod.).


Pravidelná údržba a zahradnické služby

    Trávníkové koberce vám nabízíme v Praze a okolí, tam kde očekáváte spolehlivý a především rychlý výsledek. Při našich zkušenostech v oboru je pokládka travních koberců jednoduchou záležitostí. Pokládka trávníkového koberce je při kvalitně provedené přípravě a úpravě terénu otázka pár hodin. Zahrady Bula Praha využije dostupné znalosti a zkušenosti v oblasti pokládky travních koberců a údržby trávníku také při realizace vaší trávní plochy. Pro zákazníky požadující speciální travní směs, dosetí travních ploch či ozkoušení si vypěstování trávníku z osiva jsme vybaveni sečkou i dosévacím strojem. Více v sekci Trávníky
    Naše práce zaměřujeme na realizace různých zahradních ploch. Svým klientům nabízíme údržbu a návrhy zahrad, které přesně kopírují jejich potřeby a požadavky. Součástí naší nabídky služeb je také zajištění a instalace závlahových systémů.
    Ke své práci používáme pouze vysoce kvalitní rostlinný materiál pocházející ze školek v našem klimatu za použití malých, soliterních i velkých vzrostlých stromů, keřů či trvalek. Vysokou kvalitu našich prací docilujeme výhradně díky našim bohatým zkušenostem a také díky mnoha zkušenostem z již zrealizovaných zakázek. O jejich úspěšnosti se můžete sami přesvědčit prostřednictvím sekce Fotogalerie.
    Na začátku realizace zahrad musí být jasné požadavky klienta. Mezi tyto požadavky patří např. automatická závlaha zahrady, zvolení velikosti dřevin, založení travní plochy výsevem či drnováním, osvětlení v zahradě a další.


Realizace půdní vestavby 2011 - 2012

    Ať už je vaše zahrada malá, rozložitá nebo s náročnějším terénem, také vám nabízíme své služby návrhů zahrad a zkušenosti z realizací zahrad a závlahových systtémů. Realizujeme zakázku od menších záhonových úprav až po originální kompoziční řešení zahrad, a to jak celku, tak také detailů ve vegetačních a technických prvcích včetně automatického zavlažování Hunter.
    Jsme stavební firma a vyhotovujeme nové koupelny a nová bytová jádra na klíč , od návrhu po realizaci vcětně úklidu a odvozu suťi.Návrhy koupelen Vám vyhotovíme v množství variant - tyto varianty jsi samy můžete upravovat až do nejvhodnějšího řešení ... Na vyhotovení koupelny Vám vystavíme dohodu o provedení prácí , spolu s rozpisem prací a cenovou kalkulaci.Sestavíme Vám nezávazný rozpočet dle vašeho požadavku na vybavení vaší nové koupelny.Pro jakékoli dotazy nás kontaktujte na uvedených telefonních číslech a nebo nám napište nezávaznou poptávku na vaší novou koupelnu.
    Máte svou vlastní představu o konečné podobě vaší zahrady, ale nejste si jisti, zda-li všechny potřebné zahradnické práce zvládnete sami? S námi bude vše jednoduché. Máte-li svou představu o zahradě nebo naopak chtěli byste návrh i realizaci ponechat na profesionálech, neváhejte nás kontaktovat. Jsme ideálním společníkem pro vybudování vaší nové zahrady.


- založení trávníků výsevem

    V případě stavby běžného rodinného domu, který nepřesáhne rozlohu 150 m2, dnes není potřeba stavební povolení, ale stačí vám pouze tzv. ohláška, tedy vaši stavbu pouze ohlásit na příslušném stavebním úřadu. Pokud ale stavíte rodinný dům, který bude mít více jak dvě podlaží a jeho velikost bude větší, jak 150m2, stavba už podléhá stavebnímu povolení.
    Nejvhodnějším obdobím pro realizace zahrad je doba po stavebních pracích (fasáda domu, terasa, chodníky), které na pozemku proběhnou. V opačném případě hrozí znehodnocení a poničení výsadeb těžkými stavebními materiály.
    Nedílnou součástí která rozhoduje o kvalitním závlahovám systému je jeho údržba a servis zavlažování. Pro zajištění veškerého záručního i pozáručního servisu, zazimování a jarní zprovoznění jsme kvalitně vybaveni znalostmi i technikou. Ať už se jedná o servis zavlažovacích posřikovačů, problém s řídící jednotkou, zlobící čerpadlo či filtrace, na nás se můžete s důvěrou obrátit. Spektrum realizací automatických závlahových systémů Hunter prováděných naší firmou je od kapkového zalévání teras a interiérů, přes vaše soukromé zahrady až veřejné plochy. Rozsah působnosti naší firmy je po celém území Prahy a středočeského kraje.


- realizace zahrady výsadbou jehličnatých a listnatých keřů, trvalek,bylin, okrasných trav

    Mezi důležité faktory ovlivňující kvalitu a vzhled okrasné zahrady patří samozřejmě závlaha. Zajistíme pro vás komplexní služby v oblasti závlahových systémů. Jsme autorizovanou instalační firmou profesionálních závlahových systémů. Nabízíme vám letité zkušenosti a znalosti, které jsou velice důležité pro správnou funkčnost závlahového systému. Správně navržený a nainstalovaný závlahový systém umožní dosažení značných úspor, času i vody. Navrhujme a realizujeme závlahové systémy pro všechny účely.
    Jsme profesiálové, kteří dbají především na kvalitu své práce a spokojenost zákazníka s výsledkem našich činností. Aby bylo tohoto dosaženo, lpíme na dodržení předem dohodnutých termínů prací a uspokojení individuálních požadavků zákazníka při návrhu zahrady i s tím souvisí naše vysoká flexibilita při realizaci zahrad. Na zahrady v lokalitě Praha a okolí pro Vás zajistíme výsadbu vzrostlých stromů, keřů či pokládku travníchho koberce, včetně instalace automatického zavlažovacího systému.
    Proto pro nás realizací zahrady komunikace s Vámi nekončí, ale v případě zájmu Vám rádi zdarma poskytneme další odborné poradenství nebo celoroční komplexní údržbu zahrad.
    Nabízíme proto možnost vyřízení vašeho stavebního povolení a plného zastoupení při všech jednáních na stavebních úřadech až po samotnou realizaci stavby. Ušetříte tím hlavně váš čas a peníze.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00