Jak na věc


ranč kostelany-akce pro děti

Vyjížďky na koních v Českém ráji

    Ranč Kostelany se nachází v nádherné lokalitě přírodního parku Chřiby, jen několik kilometrů od historické Kroměříže. Ranč byl původně vybudován pro milovníky koní a příznivce western & country. Se svou širokou nabídkou kvalitních služeb je dnes ideálním místem pro pořádání nejrůznějších akcí jako jsou svatby, rodinné oslavy, firemní a společenské akce ve stylovém prostředí. Krásná krajina láká k vycházkám a vyjížďkám na koni v každém ročním období.
    První díl seriálu Ranč U Zelené sedmy s názvem Jak jsme se stali rančery se vysílal 7. 9. 1998. První řada (sedm dílů) se vysílala třikrát: září / říjen 1998, listopad / prosinec 2000 a únor / březen 2003.
    Léto je v plném proudu a na ranči jsme pro Vás připravili ubytování ve stylovém indiánském stanu zvaném týpí. V nabídce jsou dva stany s celkovou kapacitou 8 osob. Cena za osobu na jednu noc je 264Kč. V ceně je zahrnuto - spací rošt, matrace, deka, zajištění sociálního zařízení, ubytovací poplatek. Rezervace na čísle 573 367 272 tři dny před pobytem.
    Pořádáte školení, poradu nebo firemní večírek pro zaměstnance? Na Ranči pro vás připravíme takové podmínky, že budete nadšeni! Nejen tématické prostory, krásné ubytování a skvělé jídlo a pití, ale i naše bohaté zkušenosti jsou zárukou zážitku, pro který se k nám budete vracet. Více informací na tel.: 573 367 272 nebo e-mailu recepce@kostelany.cz


FIREMNÍ AKCE NA RANČI

    Kudrnovi byli zcela běžná městská rodina – maminka optička, tatínek programátor, školáci dvanáctiletý Štěpán, šestiletý Matěj, patnáctiletá Eliška alias Elis. A babička – maminčina maminka a tatínkova tchýně. Bystrá stará dáma, která byla upoutaná na kolečkové křeslo – nikdo ale nevěděl, jestli natrvalo. A této rodině, sídlící v paneláku, náhle spadlo do klína dědictví v podobě velkostatku. Konec nakupovaným makrobiotickým potravinám, konec rajčat pěstovaných na balkóně – tak jásala matka rodu, propagátorka zdravé výživy. Synové zase jásali při představě domácího zvířectva, otec si představoval krásy života v přírodě. Jediné dvě zásadní odpůrkyně, předem a pořád, byly babička s Eliškou. Nicméně první výlet na venkovské državy po prvním šoku, kdy rodina přistane na nesprávném místě mezi ruinami, se velmi vydařil. Statek po strýci Hubertovi byl impozantní – stejně impozantní jako děda Jeřábek, který z věrnosti k zemřelému příteli chodí statek hlídat a mimodě
    Vážení hosté, nově je možné si ubytování rezervovat přímo online na našich stránkách. Na odkazu ubytování pod fotogalerií pokojů naleznete rezervační formulář. Ihned uvidíte zda je náš hotel dostupný ve Vámi zvoleném termínu. Nabízené pokoje jsou dvoulůžkové nebo čtyřlůžkové a to jak s oddělenými lůžky nebo s manželskou postelí. Při rezervaci je nutno si dostupnost varianty lůžek ověřit.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00