Jak na věc


rajské ostrovy děčín

Maison Margiela vytvořil kolekci zaměřenou na bezpohlavní jedince a GeneracI Z

    Jednotlivé díly cyklu Rajské zahrady zahrnují tyto parky a zahradní komplexy: Kratochvíle, Jaroměřice nad Rokytnou, Slavkov u Brna, Slezské Rudoltice, Velké Losiny, Vrchotovy Janovice, Český Krumlov, Průhonice, Krásný Dvůr, Podzámecká a Květná zahrada Kroměříž, Libosad u Jičína a další.
    A co mouka? Ničím nezahušťujete? Měla jsem to řídké dle tohoto receptu. Ale dělala jsem to z vlastních rajčat, které jsou tekutější než protlak.Petranovakovpetra@seznam.cz
    Nikdo jiný nedokázal najít inspiraci tam, kde ji nikdo nehledal, jako nedávno zesnulý Karl Lagerfeld. Jaké nejkrásnější přehlídky v posledních letech vymyslel? Nechte se unést do nádherného světa Chanel...
    Iva: urcite to nebude tak huste jako s moukou, ale zase lepe chutna. Pridavejte vyvar po castech a kdyz se vam bude zdat, ze konzistence je akorat, tak uz vice neredte.
    Přísnost střihů v nové kolekci s chvilkovou dávkou barevné rozpustilosti pro třetí pohlaví se vymyká standardním normám i tradicím. Klasické dělení žen a mužů je passe. 
    Také mám na blog rozepsaný článek o rajské, co měla být původně polévka, ale pak chutnala jako ta nejlepší omáčka :) Akorát už nevím, co jsem tam dávala :)) Pamatuju si akorát boží rajský protlak ze Sklizena :)


SVATEBNÍ SPECIÁL Z ČESKÉ MÓDNÍ SCÉNY I.

    Jste permanentně ve stresu, chcete shodit přebytečná kila, zpevnit postavu a vybít ze sebe špatnou energii? Vyrazte na Fitbox, bojový nekontaktní sport, díky kterému budete opět šťastná.
    Téměř vše, na co v krajině českých zemí pohlédneme, je výsledkem záměrné lidské činnosti. Je to odkaz, který nám zanechali naši předkové a my jej považujeme za něco daného, samozřejmého. Ale za zrodem tváře naší kulturní krajiny stojí ohromný kus práce našich předchůdců. A za ním opomíjená jména jejich tvůrců a velké příběhy o lidské touze proměnit svůj domov v Rajskou zahradu.
    Elle & Lucia: jo! :-)Renata: no vida, a tak jsem si fandila, jaka je nase rajska originalni :-)Misa: taky mnam :-)Zuzka: no hezky... do telefonu mi mama rekla, ze oregano... a bylo to s tim desne dobry :-)Miho: zda se, ze musim varit znova ä ujasnit si, jestli tam ma byt tymian nebo oregano :-)Klara: :-)Marketa: dekuju :)Aja: no jo, to se nekdo ma, ze ma Sklizeno ;-)lucienda: no jak psala vyse moje sestra, tak je mozne, ze my taky :-D
    Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.


Beata Rajská je indikátor na klasickou, nefalšovanou ženskost

    Tý jo, tak já dělám v podstatě tu stejnou, taky s tymiánem a ještě s troškou citronové kůry. A moje máma zas do rajské dávala provensálské koření. Nad mámy není :-)
    Hlásím se na stranu těch skořicovosladkých rajčatářů. Pro mě je ideál hodně kořeněná, sladčí hmota, přidávám i hřebíček. Nicméně přítel sladké omáčky nerad, takže myslím, že tahle verze bude určitě doma přijatelnější. Zrovna jsem ji docedila a olízala celé sítko, protože je opravdu výborná. A úplně jiná než na jakou jsem zvyklá. Veronika
    ..juj...a to jsem si myslela, že jsem divná, když dělám rajskou tymiánovou. Takovou pěkně sladkokyselou....a pak do ní kuličky z mletého hovězího. Ale nevařit....jen hodit do vroucí a nechat dojít po vypnutí...
    Nový cyklus vlastivědných dokumentů o historických parcích a zahradách. Zachycuje vývoj zahradních stylů, architektury i osudů pozoruhodných osobností. Vyrábí Centrum dokumentu a publicistiky Televizního studia Ostrava v dramaturgii Vladimíra Štvrtni. Na mapě neopakovatelných míst a zážitků nám průvodkyní bude herečka Zuzana Slavíková. Režie je v rukou Petra Lokaje a Jána Nováka.


5 voňavých hitovek, které ve vás probudí jaro

    Moda.cz nechyběla u první jarní akce MODA Fashion Day(s) v Zámecké jízdárně v Českém Krumlově, kde mimo jiné prezentovaly své kolekce i Beáta Rajská a Petra Kociánová.
    U nás za jedna :-) Poprvé mi adolescentní strávník o mnou uvařeném jídle řekl, že je vynikající...vařím pro něj dva roky.Tedy u nás dobrá, znamenám si a zařazuji mezi stálice, ten kompliment fakt stál za to!Děkujeme!
    Co odpovíte, až se léto zeptá, co jste dělala celou zimu? Nevěšte hlavu, stále máte čas doladit malé nedostatky na své postavě, a především si vybrat dokonale padnoucí plavky!
    Ahoj, dnes jsem narazila na tvé stránky kdy jsem hledala recept na rajskou. Chtěla jsem si osvěžit jak se dělá a na celém internetu nebyl jediný správný recept podle maminky. Až u tebe. Takže moc děkuji a jdu ti proštudovat stránku :)
    BAZAAR CHARITY pořádá velkolepou dražbu modelů předních českých návrhářů, neboť pomáhat potřebným je pro jeho členy přirozené, samozřejmé a absolutně automatické.
    Ahoj Lucko nikdy jsem nebyla fanda Rajské doma jí nikdo nevařil, ale pamatuju si před lety, když jsem jí vařila poprvé jako ty. Ten talíř jsem taky vylízala .-)


Nadační fond Be Charity pořádá již 12. ročník charitativního bazaru

    Pár teplých dnů nás nalákalo, abychom konečně vytáhli tenisky, jarní šaty i kabátky. První jarní paprsky zlepšují náladu a dodávají nám chuť zkoušet něco nového. Probuďte se ze zimního spánku díky nové přírodní vůni. Máme pro vás 5 voňavých hitovek letošního jara.
    Rajské zahrady chtějí pro televizní diváky objevit a zprostředkovat hodnoty, skryté v naší kulturní krajině. Nabídnout možnost pochopit něco z odkazu naší minulosti, z dob, kdy se zahrada měnila v park a park se měnil v krajinu. Přineseme důkazy o tom, že české země zaujímaly v Evropě po celou dobu její novodobé kulturní historie své pevné místo. Napříč čtyřmi staletími (od r. 1700) se prolíná téma schopné zaujmout širokou i odbornou veřejnost. Nový publicistický cyklus přichází v komplexnějším rozsahu s doposud nezpracovaným a přitom společensky závažným tématem, které může posílit opomíjené povědomí o evropských historických a myšlenkových proudech ve vývoji české kultury.
    Veronika: ja rajskou taky dost sladim, ale nema to nic na meho tatu, ktery si prisypava mouckovy cukr na talir, vedle masa a knedliku :-D Kazopadne jsem rada, ze jsi zkusila neco noveho zrovna podle meho receptu :-)


Letní kolekce Ríf Beáty Rajské na MODA Fashion Day(s) v Českém Krumlově

    Ahoj, že tam perník nebo skořici dává každý slyším prvně, zato tymián, to je to pravý, co to ovoní jako nic jinýho! A koukám, že to není jenom náš rodinný recept, jak jsem si myslela :-)
    Píšeme o pohádkových róbách zahraničních módních domů, nesmíme však opomenout ani českou módní scénu. Prohlédněte si svatební modely Petry Brzkové, Sandry Markové, Beáty Rajské, Zuzany Lešák Černé a Heleny Mertlové.
    Se svou tvorbou se prezentovala na mnoha módních přehlídkách v tuzemsku i v zahraničí. Dále značka nabízí realizaci módních přehlídek na klíč s osobní účastí paní Beaty Rajské a známých modelek z řad Miss.Semináře a přednášky vedené paní Beatou Rajskou na témy oděv v byznysu, protokolární oděv atd.
    Finanční postředky získané z 12. ročníku tradičního charitativního bazaru, který se koná ve čtvrtek 22. listopadu od 16 do 20 hodin v restauraci Žofín Garden, půjdou na dobročinné účely. 
    Zuzka: mama rikala,ze jsem mimo a ze mi rekla tymian... Sypu si popel na hlavu, ale stejne to bylo strasne dobry i s oreganem :-)Meg: tak ja nevim, s jakyma lidma se ja stykam, kdyz vsichni mluvili o perniku :-)Roque: no, jak se zda, tam my taky.. :-DMadla: mnam, kuru zkusim priste


Co nového chystá návrhářka Beata Rajská

    Naši předkové realizovali své vize a sny, trpělivě čekali na výsledky desítky let, a když přesahovaly rozměr lidského života, předávali je svým dědicům. Zde je třeba hledat kořeny uvědomělého kultivování krajiny. To mělo v našich podmínkách skromné počátky v zahradách raně středověkých hradů, pokračování v klášterních a v zámeckých zahradách a parcích. Vrcholem bylo tříbení rozsáhlých krajinných celků. Dnes na mnoha místech usilujeme o záchranu původních zámeckých areálů, zahrad či jiných krajinných prvků. S poučenou úctou vnímáme dědictví po svých předcích a často při tom, zejména v kontextu nečekaných živelných událostí, usvědčujeme sami sebe z chyb, kterých se při srovnatelném konání dnes dopouštíme.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00