Jak na věc


pvc samolepící čtverce na podlahu

PVC podlahy - nejžádanější podlahová krytina

    Více informací se lze dočíst na stránce PVC podlahy, která je umístěna na našem novějším webu Podlahy Praha.Pokud Vás zajimájí informace na téma údržba plovoucí podlahy, tak naštivte náš web určený na renovace podlah Praha.
    Podlahové krytiny z PVC se značí podobně jako lamináty, podle třídy poznáme pro jaké prostředí a namáhání je krytina určená. Cena PVC závisí zejména na kvalitě, na tloušťce nášlapné vrstvy, počtu vyztužujících vrstev. Na trhu jsou rovněž vysoce odolné krytiny s mikročásticemi v povrchové vrstvě a krytiny s plastickou strukturou povrchu napodobující dřevo nebo kámen. Tuto kategorii podlahovin z PVC rozdělujeme na dvě podskupiny
    tato skupina PVC podlahovin je určena především k využití v bytové zástavbě. Tyto podlahoviny jsou vyráběny ve velmi široké designové škále, co do barevnosti i rozmanitosti vzorů
    tento materiál je vhodný i do silně namáhaných prostor. Nejčastěji se používá ve zdravotnictví, školách a na úřadech. Velmi dobře tepelně a zvukově izoluje. Zaručuje zdravé a čisté prostředí, chrání před alergeny a roztoči.


PVC - také by Vás mohlo zajímat

    V prostředí, kde je třeba udržovat vysoký hygienický a bezpečnostní standard podlahy, se dobře uplatní krytiny z PVC. Můžete vybírat z takřka nepřeberné škály barev, dezénů a provedení, stejně jako z různých kvalitativních variant, lišících se  podle způsobu výroby a složení jednotlivých vrstev.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00