Jak na věc


pujcovna svarecek na plastove potrubi praha

ECONOMY dámské lyže VÖLKL Flair Alessia

    Půjčovna nářadí Praha disponuje stavební mechanizací pro přepravu materiálu a osob. Převážně se jedná o stavební výtahy GEDA s nosností 200-1500 kg a rychlostí zdvihu až 30m/min. Naše firma pro všechny typy výtahů zajišťuje stavební mechanizace montáž, demontáž, dopravu. Na dlouhodobé pronájmy poskytuje naše půjčovna stavební mechanizace výrazné slevy.
    Naše půjčovna kostýmů Praha má pro Vás jednoduchý návod, jak si půjčit naprosto dokonalý kostým na párty, oslavu, karneval nebo firemní či školní večírek!
    Po Sázavě můžete plout jeden den i déle, než týden. Jsou zde peřejnaté úseky, třeba z Týnce do Pikovic, ale také snadné trasy pro začátečníky. Většina jezů na Sázavě je za běžné vody snadno sjízdná.


SUPERIOR dámské lyže ATOMIC Cloud LTD.

    V naší půjčovně si můžete ke každému zapůjčenému kostýmu přikoupit také řadu doplňků a dotvořit tak svůj převlek k dokonalosti. Například sexy punčochy, klobouky, čelenky a čepičky, korunky, falešnou krev a jizvy, upíří a čarodějnické zuby, umělé nosy a uši, falešné zbraně, pirátské doplňky, boa, cigaretové špičky, rukavičky, kšandy, svatozáře, andělská křídla, čertovské a strašidelné masky, benátské škrabošky, paruky, barvy na vlasy a tělo, policejní a vězeňské doplňky, ale také velké množství dekorací, párty vychytávek a pásek pro dokonalé dotvoření prostředí.Najdete u nás různorodé pánské i dámské kostýmy na karneval a maškarní, vánoční a mikulášské večírky, halloweenskou nebo zombiepárty, slet čarodějnic, večírek ve stylu prohibice nebo mafiánskou párty, havajskou, pirátskou i námořnickou párty. Půjčujeme také retro kostýmy, kostýmy na filmovou, pohádkovou, mexickou a westernovou párty. Uniformy, kostýmy svatých mužů a žen,vtipné kostýmy a maskoty. V nabídce naší půjčovny nechybí a
    Vodáckou mapu Sázavy od nás dostanete ke každé výpůjčce lodí. Zde máte možnost si ji dopředu prohlédnout, případně stáhnout a vytisknout. Jsou na ní vyznačené jednotlivé kempy, jezy, doporučená sjízdnost jezů a další důležité informace. Pozor! Sjízdnost jezů se mění podle aktuálního stavu vody.


Pánské a dámské kostýmy k zapůjčení

    Nyní můžete jít na každou akci v jiném kostýmu a oslnit tak všechny své známé i neznámé v okolí! Půjčujeme kostýmy za cenu od 190 Kč za den! Kostým si můžete důkladně prohlédnout, vyzkoušet a zarezervovat si ho v naší půjčovně na Praze 1. Do naší půjčovny kostýmů se dostanete velmi snadno. Nachází se v blízkosti metra a tramvajových zastávek na Václavském náměstí. Kostýmy rezervujeme bezplatně dva dny před zapůjčením. Pokud si budete přát zarezervovat kostým dříve, je nutné uhradit předem půjčovné (bez zálohy). A to buď hotově v naší půjčovně na Praze 1, nebo převodem na náš bankovní účet číslo: 2000118577/2010. Pokud si zvolíte druhou variantu placení půjčovného, kostým Vám zarezervujeme po přijetí částky na náš účet. V takovém případě také nezapomeňte do poznámky napsat Vaše jméno, datum vypůjčení a kontaktovat nás o provedené platbě.
    Příjemné prostředí přírodního rázu, přátelský a ochotný personál, bohatá nabídka jídel a pití v místním kiosku a čistá, pravidelně udržovaná sanitární zařízení.
    V naší půjčovně kostýmů a oblečků pro Vás máme velké množství vtipných, dobových, slavných, strašidelných nebo naopak roztomilých kostýmů. U nás si vyberete kostým na všechny možné i nemožné druhy akcí, oslav, večírků, sešlostí a párty. Půjčujeme pánské kostýmy, dámské kostýmy i dětské kostýmy. Svou nabídku stále rozšiřujeme a snažíme se reagovat na Vaši poptávku. Jako jediná půjčovna kostýmů v okolí máme otevřeno i v sobotu!


Půjčovna lyžařského vybavení pro děti i dospělé na Valašsku

    3) Kostým si můžete vyzkoušet, vyzvednout či ho vrátit na naší adrese na Praze 1 kdykoliv v otevírací době (včetně soboty). V naší půjčovně si můžete ke každému kostýmu dokoupit také spousty doplňků. Například sexy punčochy, klobouky, čelenky a čepičky, falešnou krev a jizvy, falešné zbraně, péřová boa, cigaretové špičky, rukavičky a spousty jiných.Pokud si budete kostým půjčovat v pátek, půjčovné je za zvýhodněnou víkendovou sazbu! Cena zůstává stejná jak při vrácení v sobotu tak i při vrácení vypůjčeného kostýmu následující pondělí.K ceně půjčovného si účtujeme 500,- Kč vratnou zálohu na každý zapůjčený kostým. Tu Vám vrátíme zpět v plné výši po vrácení celého, neporušeného a významně neznečištěného kostýmu.Nechceme Vás zatěžovat po bouřlivé párty nebo večírku žádnými zbytečnostmi, a proto je každý zapůjčený kostým čištěn a žehlen na naše náklady!Otevírací doba půjčovny:Po - Pá: 10:30 - 18:30Sobota: 12:30 - 18.30Ceník půjčovného:
    1 den: od 190,- do 450,- Kč2 dny: od 250,- do 500,- Kč3 dny: od 400,- do 650,- KčVíkend: od 350,- do 600,- Kč*Víkend = zvýhodněná sazba od pátku do soboty nebo pondělí a také přes státní svátky.
    Přijďte si vyzkoušet všechny vybrané kostýmy do naší půjčovny na Václavském náměstí 807/64, Praha 1 a okouzlete všechny na párty nebo večírku!
    Porovnejte si cenu našich závěsných lávek STROS ZL s klasickým lešením. Díky časově omezené slevě zaplatíte extrémně nízký pronájem a ušetřené prostředky tak můžete použít na důležitějších místech. Akce trvá do 31.5.2015 (včetně demontáže).
    Pokud jste se rozhodli vyrazit na vodu na poslední chvíli, zavolejte nám (604 904 737, denně 8:00 - 19:00). Dozvíte se, ve které loděnici jsou lodě navíc, abyste k nám nejeli zbytečně.


Objednávka lodí Sázava - Jak probíhá objednání lodí?

    V naší dvoupatrové prodejně najdete vybavení ke všem tradičním sportům, hokej, fotbal, florbal, tenis, fitness outdoor aktivity, běh, plavecký program s rozšířenou nabídkou cyklistického vybavení, hlavně ELEKTROKOL a v zimě LYŽAŘSKÉHO VYBAVENÍ. Máme nejširší nabídku elektrokol značky HAIBIKE na Valašsku!
    Společnost SVP - Stavební s.r.o. byla založena na jaře roku 1995 jako nástupce volného sdružení podnikatelů, které působilo v oblasti občanské výstavby od konce osmdesátých let. Těžiště činnosti společnosti se postupně přesouvalo přes speciální stavební práce a sanace objektů až k výstavbě inženýrských staveb dodavatelským způsobem.
    Kalendář vodáckých akcí 2019 je již připraven k nahlédnutí zde. Odhalili jsme i slibovanou novinku. A tou je...Tra dá - vodácký ples! 6.4.v Týnci n. Sázavou- večer po odemykání Sázavy.


Služby Půjčovny lodí Samba na Sázavě

    1) V levém menu vyberte kategorii kostýmů podle tématu vaší akce (vánoční firemní večírek, nemocniční, halloweenská, pirátská, havajská, mexická, indiánská nebo kovbojská párty, karneval, sexy kostýmová párty a ze spousty jiných témat).2) Kostýmy k zapůjčení, které budou k dispozici na Vámi vybraný termín, si můžete přijít prohlédnou a vyzkoušet do naší půjčovny dámských, pánských i dětských karnevalových kostýmů na Praze 1. Také si můžete jakýkoliv kostým rezervovat prostřednictvím našich stránek, přímým kontaktem na e-mail nebo telefonicky na čísle +420 222 230 537. Pokud si budete přát rezervovat kostým déle než dva dny před vyzvednutím, je nutné uhradit předem půjčovné. Můžete si vybrat ze dvou variant. Buď hotově u nás v půjčovně na Václavském náměstí 807/64, nebo převodem na náš bankovní účet (uveden v kontaktech či podmínkách naší půjčovny kostýmů). Pokud si vyberete způsob druhý, tedy platbu na náš účet, informujte nás o tom prosím a my Vám rádi kostým zarezervujeme ihned po př
    V roce 2005 byla oddělena samostatná divize jádrového vrtání a diamantového řezání, která se zaměřila výhradně na realizaci prací spojených s dělením stavebních materiálů, zřizováním prostupů, výřezů a postupnou demolicí železobetonových konstrukcí. Nákupem nových strojů a díky desetiletým zkušenostem z předchozí činnosti máme v současné době kvalitní zázemí a dostatečné know how pro řešení jakékoli zakázky v oboru vrtání a řezání diamantovou technikou. Pro řešení Vaší zakázky vybereme vhodnou technologii, navrhneme postup, připravíme časový harmonogram a provedeme vlastní realizaci. Zajistíme likvidaci výřezů či zdemolovaných částí stavebních prvků a poskytneme Vám veškerý požadovaný servis. Vyřezané prostupy opatříme po instalaci vedení požárními uzávěry a pro Vaše konstrukce instalujeme chemické kotvy, jejichž únosnost posoudíme autorizovaným statickým výpočtem.


Pozn.: O některé loděnice se staráme sami, jiné mají na starosti naše spřátelené kempy. Pokud jste se od obsluhy loděnice nedozvěděli všechny potřebné informace, zavolejte nám. Rádi vám poradíme po telefonu.

    V naší půjčovně kostýmů na Praze 1 najdete kostýmy na karneval a maškarní bály, vánoční a mikulášské večírky, halloweenskou párty, hororovou párty, upíří, vampíří nebo zombie strašidelný večírek, slet čarodějnic, večírek ve stylu prohibice nebo mafiánskou párty, havajskou, pirátskou nebo námořnickou párty. Půjčujeme i čertovské kostýmy, andělské kostýmy, kostýmy pro klauny a klaunice. Půjčujeme také retro a disko kostýmy, hippie kostýmy a kostýmy na filmovou nebo pohádkovou párty, na mexickou, indiánskou a kovbojskou párty. Dále nabízíme kostýmy na večírky historické (například ve stylu pravěku, starověkého Říma, baroka, 30. let, 60. let, 70. let a 80. let.), nemocniční, doktorské a madic párty, pivní slavnosti a oktoberfest, lesnické bály, kostýmy svatých mužů i žen. Půjčujeme velké množství vtipných kostýmů a maskotů.Objevíte u nás také různé druhy dámských i pánských uniforem. Například uniformy pro zdravotní sestřičky, uniformy pro doktory uniformy pro školačky, uniformu pro sekret

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00