Jak na věc


psychika příčinou nemoce opar

Psychika a strava: Nastartujte vaše tělo před zimou! Podzimní detox vás nabije energií, na detoxikaci organismu přitom postačí několik dní

    Psychika se na celkovém tělesném zdraví podílí více, než bychom si mohli myslet. Mnoha lidem pomohla vyrovnaná psychika bojovat s různými nemocemi. Proto bychom psychické problémy neměli podceňovat a snažit se jich zbavit.
    Poruchy spánku jsou buď samostatným problémem nebo jsou projevem jiného (nejčastěji psychického) onemocnění. S přibývajícím věkem spánku ubývá, proto se vyskytují u většiny starších lidí (zejména obtížné usínání, předčasné probouzení nebo přerušovaný spánek). Kromě dodržování zásad spánkové hygieny (spát v zatemněné a větrané místnosti, nekonzumovat kofeinové nápoje v pozdních odpoledních hodinách, nejpozději 2 hod před usnutím nejíst, ...) se k léčbě používají volně dostupné rostlinné přípravky (obsahují kozlík, třezalku, chmel, meduňku, mučenku) a léky na lékařský předpis (benzodiazepiny, antidepresiva, Z–sloučeniny). Pokud jsou problémy se spánkem intenzivní, doporučuje se vyšetření ve spánkové laboratoři.
    Bylinný komplex slouží k podpoře zájmu o sexuální život. Bylinná směs podporuje přirozenou tvorbu testosteronu. Komplex obnovuje vitalitu, celkovou...


Psychika a strava: Bylinky na nervy! Poradíme vám, jaké nejlepší čaje na nervy si připravit

    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00