Jak na věc


psí útulek olomouc

Liga na ochranu zvířat ČR Olomouc

    Stále máme kolem sebe mnoho nezodpovědných lidí, kteří se zbaví svého zvířecího společníka vyhozením z domu, jako nepotřebné věci nebo se prostě pes jen zatoulá a je odchycený. Ne každý pes se podaří ihned vrátit majiteli.Pokud máte zájem o pomoc těmto pejskům v nouzi, přijmeme rádi vše potřebné, na chod azylu - od dek, obojků, vodítek, granulí, hraček .......Pokud zvolíte i sebemenší finanční částku jako dar, posílejte prosím na účet číslo: 2532595163/0800
    Psí útulek v Olomouci-Neředíně se stal jednou z organizací, která uvítala pomoc dobrovolníků ze společnosti dm. Celkem patnáct dobrovolnic se postupně vydalo pomoci útulku v Olomouci-Neředíně.
    Tento útulek funguje již od roku 1997. Je umístěn v objektu EKO servisu Zábřeh s.r.o. na ulici Dvorská 19 v Zábřehu. Má vlastní odchytovou službu včetně zajištění přepravy.
    Uvítáme jakoukoliv pomoc z Vaší strany. Je možný převod finanční částky na účet: 217875115/0300 ČSOB Pokud darujete krmivo nebo jakékoliv chovatelské potřeby, deky, vodítka, hračky pro štěňátka ap., buďte si j...
    malý útulek s rodinným zázemím v obci Štěpánov. Stará se o všechny zatoulané a odložené pejsky. Přispět na provoz můžete jakýmkoliv finančním darem na účet 2532595163/0800 nebo donést psí granule, nepotřebné deky nebo hračky.
    Doufám, že následující seznam použijete pro to, abyste sami psa získali (nebo abyste vybraný útulek třeba sponzorovali), a ne proto, abyste tam svého psa odložili:


Vaše komentáře a hodnocení Zrušit odpověď na komentář

    YouTube is world's leading video sharing site, no one can defeat it. Every one upload video tutorials at YouTube after that obtain embed code and post everywhere.
    Tato výpomoc byla součástí akce, kterou společnost dm uspořádala u příležitosti oslav 20 let dm na českém trhu. Firma se rozhodla v období od dubna do června věnovat každému aktivnímu spolupracovníkovi jeden pracovní den, který mohl místo v prodejně strávit dobrovolnickou činností ve spolupráci s vybranými organizacemi z ekologické a sociálně-kulturní oblasti. „Je pro nás velice důležité, aby ze spolupráce těžily obě strany a nasbíraly nové cenné zkušenosti. I kdyby tuto možnost využila jen část všech našich spolupracovníků, přispějeme společnými silami k dobré věci,“ říká Gerhard Fischer, jednatel společnosti dm Česká republika.
    Olomoucký útulek provozuje Liga na ochranu zvířat. Pobyt psů odchycených na území Olomouckého kraje sponzoruje vedení města. Pravidelně pořádá charitativní akce a Dny otevřených dveří.


Žádný komentář k „Seznam psích útulků (Morava)“

    „Náplní naší práce bylo venčení psů, uklízení výběhů psů a jejich příbytků. Vzhledem k tomu, že všechny z nás, co jsme se účastnily dm dobrovolnického dne v Neředíně, milujeme zvířata, braly jsme práci spíše jako zábavu než povinnost. Práci jsme dělaly s úsměvem, radostí a dobrým pocitem, že můžeme alespoň málo pomoci lidem, kteří se o zvířátka starají, ale hlavně těm rozkošným němým tvářím se studeným čumákem. Náš dobrovolnický DEN velice rychle utekl a po cestě domů jsme si vyprávěly zážitky a pocity z úžasně stráveného dne a dobře vykonané práce. Dm dobrovolnický den byl pro nás velikým přínosem a velice jsme ho ocenily. Moc bychom si přály, kdyby dm pořádala další podobnou akci a my jsme se mohly opět zúčastnit,“ sděluje své pocity paní Leona Šaršová z prodejny dm v Kaově ulici.
    Osvojení pejska z útulku také není nijak složité. Připravte se jen na uhrazení menšího poplatku za odčervení a očkování (obvykle do 500 Kč). Od data přijetí do útulku má bývalý majitel 4 měsíc na to, aby se o zvíře přihlásil. Můžete si psa vzít k sobě domů i během této ochranné lhůty. Musíte být ale připraveni na to, že se o něj může bývalý páníček kdykoliv přihlásit a vy ho musíte vrátit. Po čtyřech měsících už může proběhnout plnohodnotné osvojení a pokud by se náhodou bývalý majitel poté přihlásil, má zkrátka smůlu a záleží jen na vaší domluvě.
    Náš úžasňák Theo včera odjel, na základě rozhodnutí obce, ve které se našel, do Útulek Voříšek v Čechách pod Kosířem. Přejeme, ať se mu daří a brzy najde ten nejlepší domov.


Psí útulek Velká ves u Broumova

    Tato stránku funguje jako jakýsi „agregátor“ nabídek jednotlivých útulku. Aby jste nemuseli procházet seznamy opuštěných zvířat jednotlivých útulku připravili jsme pro Vás kompletní seznam na těchto stránkách, které shromaždují aktuální seznamy psů a koček z velkého počtu útulku. Stačí si vybrat kraj ze kterého by jste ideálně nového člena rodiny chtěli a zobrazí se Vám kompletní nabídka.
    XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href= title=> <abbr title=> <acronym title=> <b> <blockquote cite=> <cite> <code> <del datetime=> <em> <i> <q cite=> <strike> <strong>
    útulek pro opuštěné a zatoulané psy Provoz útulku pro psy byl zahájen již v roce 1997. útulek je umístěn v areálu EKO servisu Zábřeh s.r.o. na ulici Dvorská 19 v Zábřehu. Pro opuštěné a zatoulan&ea...
    Zde najdete kompletní seznam psích a kočičích útulku v České Republice. Aby databáze útulku a hlavně zvířat byla pořád aktuální každý návštěvník může přidat nový útulek nebo zvíře. Útulky jsou stručně řazeny podle kraje a kromě fotky najdete ke každému bližší informace, kontakt a adresu www stránek útulku.
    V útulku se starají o zvířata odchycená na území města Olomouc. Zajišťují jim veškerou veterinární péči a péči spojenou s pobytem v útulku. Pro zvířata aktivně hledají nové majitele i ty stávající v případě zaběhnutého zvířete.


Záchytná stanice pro zaběhlé psy

    Už na začátku června navštívily olomoucký útulek tři pracovnice z dm prodejen v Kaově a Riegrově ulici v Olomouci. Aby psím svěřencům udělaly ještě větší radost, neváhaly přinést pejskům krmení a pamlsky, což bylo vřele přijato nejen němými tvářemi, ale také zaměstnanci útulku.
    Pokud si chcete vyzvednout z útulku svého psa, který se náhodou zatoulal, připravte se na menší dokazování. Pokud je pes očipovaný, budete potřebovat očkovací průkaz se zapsaným číslem čipu. Jinak postačí i zřetelná fotografie zvířete, na které jste pokud možno i vy. Opět je třeba zaplatit menší částku za pobyt (obvykle do 100 Kč za den).
    Obrátit se na psí útulek je jedna z možností, jak výhodně získat psa. Kromě značné úspory jak při pořízení, tak i při „provozu“ psa (řada obcí poskytuje slevu na poplatcích ze psů) často vykonáte navíc dobrý skutek. Musíte si být vědomo ovšem i úskalí této cesty. Pes získaný z útulku může být nevychovaný, bázlivý, agresivní, bez sociálních zkušeností. Proto věnujte výběru psa z útulku pozornost a nespěchejte — velikost a barva nemusí být to správné kritérium.


Útulek - LOZ ČR Olomouc - Olomouc

    Útulek Olomouc – Liga na ochranu zvířat ČR je občanským sdružením, vzniklým z vůle občanů a z jejich práva na realizaci práv daných nám ústavou. Motivací a cílem je aktivní působení pro nastolení kulturního a humánního vztahu k živočichům. Smyslem činnosti Ligy je účinná ochrana zvířat před negativními vlivy, které má společnost na jejich život a které omezují nezadatelná práva těchto jedinců a druhů. Výraznou součástí náplně je také široká osvětová činnost, která účinně přispívá k uplatnění humanitních cílů.
    Tento útulek je vybudován v krásném a klidném prostředí v obci Čechy pod Kosířem. Poskytuje domov pejskům všech velikostí a je vděčný za jakýkoliv i sebemenší finanční dar nebo hmotný příspěvek.
    Chcete nám pomoci? Stále máme kolem sebe mnoho nezodpovědných lidí, kteří se zbaví svého zvířecího společníka vyhozením z domu, jako nepotřebné věci nebo se prostě pes jen zatoulá a je odchycený....

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00