Jak na věc


protahovací trny

Výkup kovoobráběcích nástrojů, nářadí a ložisek

    Pro informativní nabídku nám prosím sdělte geometrické rozměry a tolerance nástroje nebo obrobku, požadovaný materiál nástroje, upínání a předpokládaný počet kusů. Rádi Vám připravíme cenovou a termínovou nabídku.
    Prodej nástrojů cz - zaměřujeme se na prodej vrtáků a fréz, prodej frézovacích nástrojů, frézovacích trnů, upínacích nástrojů, závitníků, závitových oček, výstružníků,  výhrubníků a lamelových řetězů. Dále pak na prodej ložisek,  záhlubníků, soustružnických nožů, prodej polotovarů RADECO, prodej pilových kotoučů a pilových listů. Prodáváme i měřidla, protahovací trny a sklíčidla nebo strojní svěráky a autogenní techniku.
    Úspěšná výroba protahovacích trnů stojí na zkušenostech s konstrukcí a výpočtem nástroje, výběru vhodného řezného materiálu, tepelného zpracování a precizního broušení zubů a profilu. Vyrábíme a ostříme trny do délky cca 800 mm (1 200 mm) a mohou být rotační, ploché nebo profilové. Provádíme rovněž ostření rotačních i plochých trnů, přestupňování nebo přebroušení na jiný profil. Brousíme na CNC brusce s chlazením a přesným měřením roztečí a průměrů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00