Jak na věc


prostorný sportovní kočárek

prostor a dispozice uspokojí i nejnáročnější požadavky na bydlení

    Moderní městký batoh se zajímavým zapínáním na sponu a šňůrku. Uvnitř kapsička na zip a přihrádka. Nastavitelné popruhy 47-86 cm.
    In unserem Angebot haben wir auch andere interessante Eigenschaften, die in einer exklusiven Lage in der Nähe der Ufer des Lipno-Stausees sind, aber die Besitzer wollen keinen öffentlichen Verkauf von Büchern, sowie der Vorbereitung mehrerer Entwicklungsprojekte rund um den Lipno-Stausee in exklusiven Locations in der Lipno-Talsperre. All diese Informationen sind nur für ein persönliches Gespräch mit dem Eigentümer der Immobilien-Büro erhältlich.)


Lidé, co kupují tento produkt, kupují také

    Prostorný dům ve Vyšším Brodě na pěkném místě. Zastavěná plocha 121 m2, plocha všech pozemků je 3.416 m2. Užitná plocha domu je cca 400 m2. Objekt disponuje dvěma stejně velkými byty v přízemí a v patře. Každý o rozloze 110 m2. Podkroví bylo citlivě zrekonstruováno a je zde 6 pokojů s 12 lůžky. Celý dům je podsklepen, což je velká výhoda i z hlediska energetického. Kompletní zázemí domu tvoří kotelna, sklady, ale je zde možno umístit posilovnu, saunu apod. Dle hotové architektonické studie je možno postavit na pozemku třeba tenisový kurt. Z balkónu je výhled na klášter. V zadní části pozemku Vás jistě zaujme oáza klidu, vlastní lesík, kam chodí srnky, zajíci a jiná zvěřina.
    Velký prostor, možnost mnoha dispozičních změn a možnost rozšíření o prostorné podkroví uspokojí i nejnáročnější požadavky na bydlení. Tento rodinný dům s přízemní dispozicí 6+k má velký společný obytný prostor, který může zpříjemnit krb, jezírko i přímý kontakt se zahradou. Navržená dispozice tohoto rodinného domu je výsledkem pečlivé práce a zkušeností s požadavky na moderní bydlení a současně se zachováním přijatelné a dostupné ceny za tento dům, který patří mezi největší bungalovy. S malou dispoziční úpravou dům poskytne oddělené bydlení např. pro dceru s dítětem nebo pro rodiče.
    REALITYCL s.r.o.Mlýnská 34/12, 47001 Česká LípaTelefon: +420 487 825 189, +420 800 222 224IČ: 05538271info@realitycl.cz, milan@realitycl.czwww.realitycl.cz
    Pokud chcete zboží vyměnit nebo vrátit, postupujte prosím podle pokynů na stránce Vrácení a výměna zboží, případně kontaktujte naše zákaznické oddělení, kde Vám ochotně pomůžeme.


Dvou generační prostorný dům ve Vyšším Brodě

    V naší nabídce máme i další zajímavé nemovitosti, které jsou na exklusivním místě v okolí břehu lipenské přehrady, ovšem majitelé si nepřejí veřejnou publikaci prodeje. Dále připravujeme několik developerských projektů v okolí lipenské přehrady v exkluzivních lokalitách u lipenské přehrady. Veškeré tyto informace jsou dostupné pouze při osobním jednání s majitelem naší realitní kanceláře.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00