Jak na věc


prostor antického chrámu

Pronájem obchodního prostoru 108 m2 Plzeň Bolevec

    Úložné prostory pod dřevěné postele rozdělujeme na dvě základní části a to pevné úložné prostory a zásuvky pod postel. Rozdíly jsou pouze v tom, že úložné prostory jsou pevné a je k nim potřeba dokoupit lamelový rošt s přístupem do úložného prostoru postele, kdežto zásuvky pod postel jsou opatřeny kolečky nebo posuvným systémem a úložný prostor lze jednoduše vytáhnout z boku.
    Úložné prostory pod dřevěné postele jsou samostatnou položkou postele. Prodávají se v demontovaném stavu zabalené do kartonu a většinou je potřeba je složit. V případě, že si od nás objednáte montáž postele, montáž se vztahuje i na úložné prostory. Samotná montáž úložného prostoru patří mezi náročnější úkony a je třeba k tomu mít vybavení (např. aku šroubovák) a drobnou manuální zručnost. Veškeré dezény nebo i odbornou konzultaci můžete probrat přímo v naší prodejně BETLER v ulici Kurta Konráda 6/2457, na Praze 9 - Libeň.
    Jestli jste nenašli komerční prostory k pronájmu v lokalitě Plzeň , které by Vám vyhovovaly, zkuste si prohlédnout nabídky k pronájmu v níže uvedených lokalitách. Zobrazené lokality byly vybrány na základě popularity při hledání.


Pronájem obchodních prostor Masarykova ul., Plzeň Doubravka, s možností venkovního sezení.

    Realitní server RealHit přináší nabídky pronájmu obchodních prostor pro okres Plzeň. Můžete si vyhledat pronájem kanceláří, hotelů, penzionů, ubytování, restaurací a dalších obchodních prostor v okrese Plzeň. Pronájem obchodních prostor můžete využít k podnikání. Obchodní prostory k pronájmu se mohou využít k provozu restaurace, kavárny, hotelu, penzionu nebo pracovně pro kanceláře.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00