Jak na věc


prostor antického chrámu

Pronájem zavedeného kadeřnictví Plzeň, Klatovská třída.

    Realitní server RealHit přináší nabídky pronájmu obchodních prostor pro okres Plzeň. Můžete si vyhledat pronájem kanceláří, hotelů, penzionů, ubytování, restaurací a dalších obchodních prostor v okrese Plzeň. Pronájem obchodních prostor můžete využít k podnikání. Obchodní prostory k pronájmu se mohou využít k provozu restaurace, kavárny, hotelu, penzionu nebo pracovně pro kanceláře.
    Úložné prostory pod dřevěné postele rozdělujeme na dvě základní části a to pevné úložné prostory a zásuvky pod postel. Rozdíly jsou pouze v tom, že úložné prostory jsou pevné a je k nim potřeba dokoupit lamelový rošt s přístupem do úložného prostoru postele, kdežto zásuvky pod postel jsou opatřeny kolečky nebo posuvným systémem a úložný prostor lze jednoduše vytáhnout z boku.
    Úložné prostory pod dřevěné postele jsou samostatnou položkou postele. Prodávají se v demontovaném stavu zabalené do kartonu a většinou je potřeba je složit. V případě, že si od nás objednáte montáž postele, montáž se vztahuje i na úložné prostory. Samotná montáž úložného prostoru patří mezi náročnější úkony a je třeba k tomu mít vybavení (např. aku šroubovák) a drobnou manuální zručnost. Veškeré dezény nebo i odbornou konzultaci můžete probrat přímo v naší prodejně BETLER v ulici Kurta Konráda 6/2457, na Praze 9 - Libeň.


Nabízíme k pronájmu nebytový prostor se zavedeným dárkovým zbožím v centru Plzně, ulice Prešovská

    Jestli jste nenašli komerční prostory k pronájmu v lokalitě Plzeň , které by Vám vyhovovaly, zkuste si prohlédnout nabídky k pronájmu v níže uvedených lokalitách. Zobrazené lokality byly vybrány na základě popularity při hledání.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00