Jak na věc


propustky k lékaři formulář ke stažení zdarma

Pokročilý filtr pro kategorií Mosty, propustky a tunely H0

    Propustky se dopravují na korbě nákladního automobilu a usazují se pomocí autojeřábu na předem připravené podloží. Propustky jsou vyrobeny z kvalitního, nepropustného betonu.
    Propustky jsou využívány při výstavbě propustí na malých a středních tocích a všude tam, kde jsou požadavky řešit odvod nahromaděných vod a zhotovovat protipovodňová opatření. Propustky vyrábíme ve tvaru písmene U tak, aby po sestavení propustků na sebe se vytvořila prostorová propusť požadovaných parametrů. Propustky jsou mezi sebou fixovány spřahovacími trny a propojovací výztuží ve stykovacích kapsách propustků. Základní průtočný profil propustku je v šíři 200 cm a výšce 69 cm, respektive 113 cm. Výškový profil propustku lze snížit na polovinu tím, že místo horního U dílu se na zakrytí propustku použije deskový díl. Jednotlivé díly propustku mají nastavitelnou délku až do 3 metrů, lze je sestavit jak vedle sebe pro účely zajištění vysokých průtoků, tak i do řady za sebou pro účely širokých hrází a vozovek. Propustky jsou dimenzovány pro těžká nákladní vozidla.


Maloobchodní prodejna Karlovina

    Propustky jsou vyráběny v prostorové formě pro litý beton, takže po odformování je vnitřní průtočný profil propustku ocelově hladký.Propustky lze vyrobit i se sešikmeným nebo kosým čelem, aby se propustek mohl lépe zakomponovat do prostředí realizace. Propustky při délce 3 metry, tloušťce nosné části propustku 20 cm a výšce 54 cm mají hmotnost 1 prvku 2200 kg. Propustky při délce 3 metry, tloušťce nosné části propustku 25 cm a výšce 81 cm mají hmotnost 1 prvku 3030 kg. Výhodou námi vyráběných propustků je dlouholetá životnost, vysoká variabilita, snadné a rychlé usazení, možnost okamžitého využívání, odolnost a nízká pořizovací cena.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00