Jak na věc


proplácení paragraf na dítě rok 2018

NEJVÍCE PROHLÍŽENÉ ZNAČKY

    Pokud odpovídá podmínkám vrácení zboží, přistoupíme k proplacení formou, která odpovídá vámi zvolenému způsobu placení, nebo vám připíšeme částku jako online kredit* pokud šlo o dárek.
    Pokud při přijetí zjistíte, že dodávka není kompletní, kontaktujte klientský servis Sephora emailem na adresu zakaznickyservis@sephora.cz nebo telefonicky od pondělí do soboty od 9 hod do 18 hod na čísle 800 200 111.
    Dobrý den,některé svátky připadají na pracovní den. Zaměstnavatel mi řekl, že pokud jsem placena hodinovou mzdou, nemám nárok na proplacení státního svátku. Nárok bych prý měla, pokud bych měla mzdu úkolově. Chtěla by vědě zda mám nárok na proplacení nebo ne.Děkuji
    Příplatky práce v noci a o víkendechOdebraná dovolená za prostoje v práciKolektivní smlouva a výše zaručené mzdyMám nárok na příplatek?Minimální mzda a dovolenáPříplatek za odpolední směnuPříplatky součástí minimální mzdy, fond pracovní doby.Překážka v práci na straně zaměstnavateleOpožděná výplata mzdyPřechod z pracovního poměru do plné invalidity (invalidního důchodu)


Zboží, které jste dostali, je poškozené. Co dál ?

    Buďto je nepřesně formulovaný váš dotaz nebo stanovisko vašeho zaměstnavatele. Věc se má tak, že pokud vám odpadne práce z důvodu svátku, pak máte nárok buďto na náhradu mzdy (pracujete-li v hodinové mzdě) a pokud pracujete v měsíční mzdě, tak se mzda za neodpracované hodiny nekrátí. (viz § 115, odst. 3 zákoníku práce)
    Pokud jste obdrželi poškozené zboží, můžete kontaktovat klientský servis Sephora mailem na zakaznickyservis@sephora.cz nebo telefonicky od pondělí do soboty od 9 hod do 18 hod na čísle 800 200 111
    Po obdržení vráceného zboží se peníze vrací do třiceti pracovních dnů. Pokud však sdělíte klientskému servisu přání odstoupit od smlouvy, bude se váš případ vrácení zboží řešit přednostně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00