Jak na věc


proměna vizáže a vzhledu brno

ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground­

    5-ti hodinový zcela individuální kurz image konzultace, rozdělený do několika bloků, které klientka postupně absolvuje.
    Milí prvňáčci, rodiče a zde ostatní přítomní. Žáci devátých tříd Vás vítají na Vaší počáteční cestě na základní školu. Opustili jste mateřskou školku a stáváte se prvňáčky na základní škole ve Všechovicích. Ráda vzpomínám na první den, kdy jsem uviděla nové tváře a společnost byla úplně jiná, než...
    Nabízíme několik typů proměn od základního balíčku až po celkovou proměnu s možností nafocení profi fotografií. Bližší informace k fotografování poskytneme na vyžádání.
    Máte pocit, že by vaše vlasy potřebovaly nový střih i barvu? Nejste si jistá líčením? Chcete poradit se stylem oblečení, který by slušel vašemu typu postavy a barevnému typu? Nebo jen prostě cítíte, že potřebujete změnu? Naši vizážisti vám poradí v každém ohledu vaší image.


Proměny a změny vizáže salón krásy Dolce Diva Praha

    Proměna, Proměna (2), Proměna (3), Proměna (4), Proměna (5), Proměna (6), Proměna (7), Proměna (8), Proměna (9), Proměna (10), Proměna (11), Proměna (12), Proměna (13), Proměna (14), Proměna (15), Proměna (16), Proměna (17), Proměna (18), Proměna (19), Proměna (20)
    Kurz je určen ženám a dívkám, které si neví rady s líčením, touží vkusně sladit make-up s typem pleti, tvarem obličeje, barvou vlasů a očí.
    Jeden víkend s týmem a ezoterikou stačí k tomu, aby jste se stala někým jiným. Perfektní líčení a dokonalý účes navrhne a vytvoří vizážista s kadeřnicí, skvěle padnoucí oblečení vybere stylista. Kosmetička svou péčí a poradenstvím, pomůže k zdravé pleti.
    Cena se odvíjí od délky vlasů a spotřeby materiálu při tvorbě nového účesu. Dále je podstatné, zda vás vizážistka navštíví doma, aby si osobně prohlédla váš šatník, nebo zda přivezete s sebou své oblíbené oblečení, např. 3 - 5 kombinací.
    Beautiful, healthy hair and a great style is a trademark for Hairdresser. Professional care and awesome attention to details and your needs defines us.


Máte dotaz nebo se chcete objednat? Napište nám.

    Jsme skupina kreativních lidí, kteří se po letech praxe ve svých oborech – tedy především kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, peče o nehty, styling, vizážistika, makeup styling – rozhodli propojit společně své schopnosti tak, aby vaše image proměna byla co nejkomplexnější. Nechceme nikomu nutit náš styl, spíše Vám dodat odvahu pokusit se najít ten Váš.
    Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.
    ... spojený s harmonií těla, duše i mysli. Nabízíme relaxační den plný krásy, pozitivního myšlení a duševní očisty.
    Je kompletní poradenský servis mnoha odborníků - barvového typologa, vizážistky, kadeřnice, stylisty, vše ve spolupráci s profesionálním fotografem s mnohaletou praxí v reklamní a umělecké fotografii.
    Jednodenní sobotní kurz,spojený s fotografií. Kde se naučíte vytvořit si skvěle vypadající make-up pro každou příležitost, vždy s ohledem na vaší individualitu.
    Rekvalifikační kurz ,,VIZÁŽISTKA" KOMPLET je speciálně sestaveným, nejdelším a nejobsáhlejším kurzem určeným pro všechny, kteří se chtějí stát profesionály v oboru vizážistiky.


Proměna účesu (Barvení + střih)

    Proces, Proces (2), Proces (3), Proces (4), Proces (5), Proces (6), Proces (7), Proces (8), Proces (9), Proces (10), Proces (11), Proces (12), Proces (13)
    Vítejte v KLUBU TEAM PROMĚNY- je to náš věrnostní program, který přináší výhody zákazníkům, jako jste Vy.
    Den plný hýčkání, kde se o Vás bude starat tým profesionálů našeho studia, jehož cílem je Váše maximální relaxace.
    ◄ zpět                            ▲ Nahoru

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00