Jak na věc


prohlídka na gyndě,video

....i tak by šlo jednoduše charakterizovat zámek Napajedla. Zámek, který nebyl nikdy otevřen pro veřejnost. Děje se tomu až od roku 2010. Proto neváhejte, vstupte zámeckou bránou, objevte svět historie a zároveň současnosti.

    Dalším prvkem u tohoto typu virtuální prohlídky jsou interaktivní náhledy. Každá fotografie je zobrazena jako malý náhled v pruhu náhledů. Proklikem se přesunete na zvolenou fotografii. Je to výborná pomůcka k rychlé navigaci ve virtuální prohlídce.
    Grafické návrhy virtuálních prohlídek vytvářejí naši profesionální grafici s dlouholetými zkušenostmi v této problematice. Před samotným návrhem s klientem konzultujeme možnosti grafického zpracování, sám si tak volí výsledný vzhled své budoucí virtuální prohlídky. Především se snažíme sladit grafický styl s webovými stránkami klienta. Rozměr grafiky virtuální prohlídky je libovolný, záleží pouze na přání klienta.
    V tomto místě vyprávíme příběh lidské práce a fortelu. Seznámíte zde nejen se sládky, ale i dalšími pivovarskými profesemi, bez kterých bychom úspěšný příběh piva Pilsner Urquell psát nemohli. V expozici vám přiblížíme každodenní dřinu, která vedla ke vzniku pivovaru a k jeho světové proslulosti. Ukážeme odhodlání, píli a vytrvalost, kterou si v Plzni předávají z generace na generaci.


Rozdělení virtuálních prohlídek

    Představíme vám varny napříč třemi stoletími. Uvidíte varní pánev, ve které byla uvařena první várka plzeňského ležáku 5. října 1842. Díky obětavosti a odvaze zaměstnanců pivovaru tato měděná pánev přežila obě světové války a dochovala se dodnes. V historické varně z počátku 20. století vám představíme unikátní varní proces piva Pilsner Urquell. Nahlédnete i do moderní varny z roku 2004 a přesvědčíte se, že přestože se technologie vyvíjejí, starobylý postup vaření piva Pilsner Urquell zachováváme stále stejný.
    Zámek Napajedla je krásnou historickou památkou. Barokním sídlem, které stojí za to navštívit. Zámek nikdy nebyl otevřen pro veřejnost. Tomu se děje až od roku 2010. Nyní tedy máte jedinečnou příležitost vstoupit jeho branami dovnitř a kochat se krásou historických sálů, kterými procházela napajedelská šlechta - zejména rody Rottalů, Kobenzlu, von Stockau či významných Baltazziů.
    Pro jednotlivce a malé skupiny do 15 osob nabízíme následující časy prohlídek.  Na tyto časy je možné objednat si vstupenku online. Online lze zakoupit vstupenka maximálně 30 minut před prohlídkou a platba je možná pouze kartou.
    Dalším prvkem u tohoto typu virtuální prohlídky jsou interaktivní náhledy. Každá fotografie je zobrazena jako malý náhled v aktivním pruhu. Proklikem se přesunete na zvolenou fotografii. Je to výborná pomůcka k rychlé navigaci ve virtuální prohlídce.


Další rozšíření virtuálních prohlídek:

    V roce 1842 se zrodil ten pravý originál. Věděli jste, že ležák Pilsner Urquell inspiroval více než dvě třetiny všech světových piv, dodnes označovaných jako pils, pilsner, pilsener? Přijďte na prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj a poznejte jedinečný příběh piva.
    Z nádvoří pivovaru vás odvezeme pivovarským autobusem na prohlídku nové stáčírny, která patří mezi nejmodernější v Evropě a její kapacita je úctyhodných 120 000 lahví za hodinu. Bohužel z provozních důvodů není možné ovlivnit chod stáčecích linek a nemůžeme proto garantovat, že v době prohlídek budou stáčecí linky plně v provozu.
    Užijte si jedinečnou atmosféru historických pivovarských sklepů. Prohlédnete si spilečné kádě a zjistíte, co je to „pivní deka“. Pivovar Plzeňský Prazdroj zde dodnes vyrábí malou část produkce piva Pilsner Urquell tradiční metodou jako za dob prvního sládka Josefa Grolla – kvašením v dřevěných otevřených kádích a zráním v dubových ležáckých sudech.


Co dalšího můžete navštívit na zámku Napajedla:

    Plzeňský Prazdroj má největší osobní výtah v ČR. Tím vyjedeme k unikátnímu panoramatickému kinu. Po shlédnutí filmu o tajemství výroby piva Pislner Urquell se všemi smysly můžete seznámit s jedinečnými surovinami, ze kterých se pivo Pilsner Urquell vaří –měkká plzeňská voda, u nás vyrobený slad ze speciální odrůdy českého jarního dvouřadého ječmene, chmel Žatecký poloraný červeňák a speciální pivovarské kvasnice.
    Sleva 25% při zakoupení vstupenky na dvě a více různých našich prohlídek  (pivovar, Pivovarské muzeum, Plzeňské historické podzemí) v jeden den. Neplatí pro školní skupiny.
    Sférické fotografie jsou zpracované v rozlišení 6000x3000pxl. Při pohledu dolů se zobrazuje logo Virtual360 nebo reklamní kolečko s logem Vaší firmy. Technické parametry fotografií.
    Cena prohlídky obsahuje fundovanou prohlídku historických sálů s průvodcem, kde se seznámíte s historií zámku, se šlechitckými rody a navštívíte hlavní historické sály zámku. Prohlídka trvá cca 45 minut. Fotografování či natáčení v průběhu prohlídek není povoleno.Výše uvedené ceny se týkají prohlídek v běžné otevírací době. Mimo otevírací dobu se prohlídky poskytují skupinám 10 a více osob.
    Originální grafický návrh se stylem odpovídajícím vzhledu Vašich webových stránek, interaktivní mapička s půdorysem objektu a pruh aktivních náhledů všech sférických fotografií v prohlídce. To je vlajková loď našich virtuálních prohlídek.


"Zámek Napajedla je místem, kde to dýchá minulostí a žije současností..."

    Online lze zakoupit vstupenka maximálně 30 minut před prohlídkou a platba je možná pouze kartou. Online zakoupenou vstupenku není možné vyměnit ani vrátit peníze. Zkontrolujte pečlivě vstupenku před tím, než provedete platbu.
    Moderní virtuální prohlídka, která zapadne do vzhledu všech webových stránek bez rozdílu. Velikou výhodou je libovolná velikost přehrávače a libovolný poměr stran. Jednoduše určíte místo na svých webových stránkách, kde se bude prohlídka zobrazovat a o ostatní se postará sám prohlížeč.
    Na nefiltrované nepasterizované pivo Pilsner Urquell vás Plzeňský Prazdroj zve v závěru prohlídky (pouze pro dospělé). V ležáckých sklepech vás čeká degustace nefiltrovaného a nepasterizovaného piva Pilsner Urquell načepovaného přímo z dubového ležáckého sudu. Toto jedinečné nefiltrované a nepasterizované pivo Pilsner Urquell si můžete vychutnat pouze na prohlídce pivovaru nebo během zážitkových programů v Šalandách.


Vyberte si jednu z našich nabízených variant:

    Prohlédnete si autentická místa, kde se před 176 lety zrodilo proslulé pivo Pilsner Urquell a kde jeho příběh dodnes pokračuje. Z Návštěvnického centra se pivovarským autobusem přesuneme k jedné z nejmodernějších stáčíren s kapacitou 120 000 lahví za hodinu.  Poznáte suroviny, ze kterých se pivo Pilsner Urquell vaří a ukážeme vám i srdce pivovaru – tři varny napříč stoletími. Vrcholem prohlídky je degustace nefiltrovaného a nepasterizovaného piva Pilsner Urquell načepovaného přímo z ležáckých dubových sudů v historických sklepech.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00