Jak na věc


program tv cs film dnes

TV program do mobilu a počítače

    Sympatickým podvodníčkům Honzovi a Jirkovi v Praze hoří půda pod nohama a rozhodnou se ukrýt na Moravě u Honzova dědy. Věnují mu podvodem získanou letenku... do Argentiny a slíbí, že se mu postarají o vinice. Jenže netuší, že dodržet slib bude tak těžké. Hrají: K. Hádek, L. Langmajer, V. Postránecký, L. Lipský, T. Voříšková, M. Táborský, T. Matonoha, M. Roden, L. Benešová a další Česká komedie (2008)
    Pan Monk se zamiluje. Disher se svou dívkou nastoupí do taxíku a zjistí, že taxikář je mrtvý - byl ubodán jehlicí do klobouku. K vyšetřování je povolán Monk.... Zdá se, že pachatelem byla žena - kromě jehlice je stopou ještě nalezený náramek. Stopa vede do střediska pro uprchlíky z Východu, kde náramek padne jako ulitý jedné ze zaměstnankyň, krásné Lejle Zlatavičové. Sedmá řada amerického detektivního seriálu s Tony Shalhoubem v hlavní roli (2008)
    Dobrodružná výprava do minulosti zaměřená na lov dinosaurů může změnit i budoucnost. Aby došlo k vymazání evoluce, stačí malý krok. Třeba zašlápnout v pravěku motýla. Americká akční sci-fi (2008). Hrají: E. Burns, C. McCormacková, B. Kingsley. Režie: P. Hyams


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00