Jak na věc


prodejní stánek dřevěný skládací

S-CONSTRUCT - Výroba kovových konstrukcí

    FOTOGRAFIE PRODEJNÍCH STÁNKŮ JSOU POŘIZOVÁNY V AREÁLU SÍDLA FIRMY, PRODEJNÍ STÁNKY JSOU NAŠÍM VÝROBKEM A NEKOPÍRUJEME ŽÁDNOU Z KONKURENCÍ. BOHUŽEL SE VŠAK DĚJE TO, ŽE KONKURENCE SE NÁS SNAŽÍ ZNIČIT A VŠE, CO PRO VÁS NAVRHNEME, KOPÍRUJE A SNAZÍ SE NÁS ZLIKVIDOVAT.
    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.
    dovolte nám, abychom vás tímto způsobem upozornili na rostoucí se množství padělků našich prodejních stánků. V poslední době se na prodejních portálech rozmohlo kopírování obrázků našich prodejních stánků se záměnou loga firmy a následné úmyslné poškozování naší společnosti.
    Naše společnost je zaměřena na výrobu kovových konstrukcí. Výrobu schodišť, vrat, plotů, zábradlí, laviček a dalších menších i větších konstrutcí v jakékoli povrchové úpravě. Prodáváme a pronajímáme prodejní stánky a velkroprostorové "párty" stany. Klademe důraz na kvalitu a zpracování našich výrobků. Snažíme se našim klientům splnit i ty nejnáročnější požadavky.


Ověřit možnost vyzvednutí

     Nenechte se rozhodit konkurenčním bojem. NAŠE SPOLEČNOST PRODÁVÁ POUZE SVÉ VÝROBKY, NÉ KOPIE, NE PADĚLKY. jsme společnost, jež vám zaručí kvalitu, preciznost, spolehlivost, možnost domluvit se a rychlost dodání.
    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.
    Děkujeme Vám, našim zákazníkům, za Vaši přízeň, a slibujeme, že nebudeme jako ostatní firmy, které každý rok zdražují. Ba naopak, jsme schopni Vám nabídnout slevy na prodejní stánky ve výši 15% a více. Tím pádem můžeme nabídnout nejnižší ceny na trhu.A to není vše!!!Prodlužujeme pro Vás pracovní dobu po-pá od 07:00 do 19:00 a NOVĚ tu pro Vás budeme i v sobotu od 08:00 do 12:00.Vám všem, našim zákazníkům, patří veliké díky. Díky Vám jsme tím, čím jsme.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00