Jak na věc


prodej minerálů a kamenů praha

Minerály sbírkové i k dalšímu zpracování

    Výstava se nachází na adrese Drnovská 968/36 v Praze 6-Ruzyni (nedaleko OBI). Otevřena je každý den od 10 do 20 hodin. Více informací lze zjistit na stránkách www.vystavamineralu.cz.
    V Praze – Ruzyni je otevřena největší evropská výstava drahých kamenů a vzácných minerálů. K vidění jsou tisíce exponátů z celého světa v celkové hodnotě desítek milionů korun. Vstup na výstavu je zdarma, expozice je už nyní vyhledávaným cílem jak vášnivých sběratelů, tak rodin s dětmi.
    Každého sběratele dokážeme vybavit všemi možnými pomůckami a literaturou. Máme geologická kladívka i další nezbytnosti pravého hledače minerálů a drahých kamenů.
    Máme velkou kolekci dekoračních předmětů. Hledáte zajímavé těžítko, kamennou figurku na ozdobu, netradiční vázičku, geodu nebo drůzu krystalů na vystavení či jen tak pro potěchu? Navštivte nás a určitě si vyberete.


Výstava minerálů v Praze představuje drahé kameny z celého světa

     Expozice v prostorách bývalého Kubrova statku zabírá 3500m2 a je největší výstavou tohoto typu v Evropě. „Návštěvníci mohou obdivovat tisíce vzácných kamenů, minerálů, fosílií a dekoračních předmětů a soch z kamene či dřeva. Největší pozornost však přitahuje tunová křišťálová koule z Brazílie nebo obří ametystové a achátové geody,” říká Jaromír Havel ze společnosti MGM Minerals, která výstavu provozuje.
    Sháníte-li dárek, který Vaše drahá polovička jistě ocení, stavte se určitě u nás. Máme v nabídce spoustu šperků ze zlata, stříbra i dalších kovů, osázených drahými kameny.
    Výstava je stálá a časově neomezená, vstupné je zdarma. „Expozice je koncipována tak, aby oslovila všechny návštěvníky bez rozdílu věku. Jde o zábavné a dechberoucí poznávání pokladů z hlubin Země,” popisuje Havel. Na výstavu podle něj chodí dlouholetí sběratelé i rodiny s dětmi. „Nejvíce jsou ale mezi návštěvníky zastoupeni ti, kdo se k nám opakovaně vrací a kochají se jak krásou kamenů, tak energií, která z nich vyzařuje,” dodává.
    Provozovatelé výstavy pravidelně dovážejí nové exponáty z celého světa. Mnohé z vystavených minerálů a kamenů jsou na prodej, do budoucna bude výstava obohacena i o tématické přednášky o těžbě minerálů, léčivé síle drahých kamenů nebo o unikátních kamenech z českých zemí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00