Jak na věc


prodej husího peří

Zútulněte si svou zahradu pomocí květnaté louky

    Peří nemá uplatnění pouze jako měkká výplň. Může skvěle posloužit i jako dekorace. Nádherné paví peří v příhodné designové váze přinese zpestření do interiéru. Husí brko v podobě mašlovačky je nezastupitelným pomocníkem v kuchyni každé dobré pekařky. Že se vám to zdá málo? Tak z husího peří může být klidně vyrobena i lampa! Precizní ruční práce, která spočívá v postupném vkládání husích per do papírového základu, může být skvělým prvkem v interiéru.
    Nádherná luxusní lehoučká peřina z kanadského husího prachového peří. Kanadské peří, patří mezi nejlepší peří na světě. Použité prachové peří v přikrývce je prvotřídní kvality. Kanadské prachové peří je větší, jemnější a objemnější než běžně používané peří u některých peřin. Tím dělá tuto přikrývku výjimečnou, nádherně nadýchanou a lehoučkou. Peřinu lze používat celoročně.Poměr peří v přikrývce je 90% prachového husího peří a 10% husího peří. 1550g
    Ne všechno peří je použitelné na další zpracování. Peří je tvořeno zrohovatělou pokožkou. Jeho typickou vlastností je kroucení se, a proto je vhodnou výplní polštářů - dokonale se přizpůsobí hlavě a nabídne potřebný komfort. Pod ním se nachází prachové peří. Je to drobné peří, kterým disponují vodní ptáci. Je ukryto pod vnějším peřím a slouží v první řadě jako izolace.


Pštrosí peří červené 25 - 30 cm

    Společným jmenovatelem těchto zástupců drůbeže je nejen chutné masíčko, ale i kvalitní peří. Vždyť není nic lepšího než spočinout hlavou na měkkém polštáři naplněném 100% přírodním peřím. Stačí zavřít oči a sny se dostaví během pár vteřin.
    Domorodí Američané používali peří jako symbol při náboženských rituálech. V mýtech a legendách bylo prachové peří orla vzácným darem pro hrdiny. V Evropě je již po staletí využívané jako izolace. Historické dokumenty ze 17. století zachycují obchodní vztah mezi Ruskem a nizozemskými obchodníky, jehož předmětem bylo právě peří a prachové peří. To se rychle stalo žádanou komoditou a "lov" na drůbež nabíral na obrátkách. Na to zareagovali ochranáři, kteří v roce 1890 začali ochraňovat ptačí hnízda před pytláky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00