Jak na věc


prima tv ohnivé kuře

Ohnivé kuře 92. díl – Hostující Chefka

    Ohnivé kuře je televizní seriál, který můžete dvakrát týdně (v pondělí a ve středu večer) sledovat v premiéře na kanálu Prima TV či později jako opakování na Prima Love. Jako takový bude mít těžký úkol - nahradit rodinnou ságu Cesty domů, jež na českých obrazovkách vydržela celé čtyři roky!
    Název neklame. V této epizodě bude skutečně někdo muset odejít z překrásných Janových lázní. A to rovnou do Ruska! Pro svého záložního kuchaře si totiž přijela Paní Máša. Macátko je strachy bez sebe, ale kluci ho rozhodně nepustí. Že by se nabídli místo něj?
    Mike a Klára kají Didi o jejich brzké svatbě. Jenže ta to nesmí nikomu říkat, protože to je tajemství. A oni chtějí malou soukromou svatbu jen s těmi nejbližšími z nejbližších. Avšak Veruna má jiný plán, do kterého zasvětí nejen Majka, ale i celou Tréblovic rodinu!
    Po zápřahu v minulém dílů Mike konečně oddechuje. Jenže čeká ho příjezd Martina a s ním možné problémy. Všechno je oukej dokud se do Majka neoboří táta. Prodat frančízu? Zase něco rozděláš a nedoděláš! Po otci se ke kritice přidá i brácha Martin a Majk se naštve. Že by si ten prodej své částí ve franchise ještě rozmyslel a všem dokázal, že na to má?


Ohnivé kuře 87. díl – Vietnamská válka!

    Ve steakhousu u Ohnivého kuřete bude vařit celebrita. Šárka, která píše články. Známá je především mezi mladými a tak je Hany z toho celá nadšená. Ale s nápadem nepřišla ona, nýbrž Macátko! Ale zrovna když jde vše podle plánu, tak se v restauraci objeví Majkův brácha Martin Beneš. V předchozí epizodě se nepohodli a na ostří nože je to mezi nimi i teď. Dokonce se znovu málem poperou!
    Ohnivý kuře je plněný vztahy, zvraty a dějovými zápletkami. A stejně jako u jídla, i v Ohnivém kuřeti, přichází po hlavním chodu nějaký ten zákusek či dezert. Onou pověstnou třešničkou na dortu je recept na jedno z jídel, které se v seriálu zrovna vařilo. Díky této vychytávce si můžete sami doma vyzkoušet, jaké dobroty by vám, ve svém hostinci, naservírovali Burák s Majkem...
    Seriál Ohnivé kuře začíná ve chvíli, kdy dvojice mladých kuchařů - Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský) - opouští vězení. Oproti ostatním lidem, kteří se ocitnou v podobné situaci mají záchytný bod - zděděný hostinec v Janových lázních. Hospoda však připomíná spíše zříceninu než vysněné restaurační zařízení a celý jejich sen se zdá býti v troskách...


Ohnivé kuře 90. díl – Experiment Liu

    Hany chce chodit s Martinem, ale táta Liu s tím moc nesouhlasí. Mike tedy pozve Liua a Martine na jedno místo, kde by si měli své názory vyříkat. Jenže oni by se chtěli spíš prát! Hany se tedy naštve a řekne jim, že jestli se neusmíří, tak ona odjede pryč do Prahy!
    Pokud nějakou část v televizi nestíháte, tak to samozřejmě nevadí. Je totiž rok 2016 a na všechny epizody Ohnivého kuřete se můžete koukat online na internetu. Na našem archivu Ohnive.cz si budete moci přehrát staré, ale i ty nejnovější epizody. Přejeme tedy příjemné pokoukáníčko...
    Hany je v Praze s Martinem, kde také studuje. A majitel vietnamské večerky Liu si tak připadá sám. Najednou k němu začnou chodit štamgasti z hostince U Slepiček. Pozvou ho do hospody a užijí si zábavu. Jenže pak se Liu dozví, že to nemysleli upřímně! Šlo o sázku!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00