Jak na věc


prijem tv programu v hd kvalite pres tv antenu

Dekódovací modul Irdeto SMIT Skylink, freeSat

    Chybí Vám televizní programy? Nevíte si rady, zda Váš oblíbený televizní pořad přijmete z klasické antény (DVB-T) a nebo jestli potřebujete satelitní příjem? Nebo potřebujete jen rozšířit televizní příjem na nový televizor?


Skylink Standard HD M7 (Irdeto)

    Nejčastější a nejpoužívanější příjem TV signálu je pozemní DVB-T pomocí klasické TV antény. Pomocí tohoto příjmu budete schopni ve Vaší TV využívat nabídky, která je zcela zdarma. Programová nabídka je závislá od místa instalace. (v Praze přijímáte jiné programy, nežli ve Zlíně) A co všechno taková instalace obnáší? Je zapotřebí na nejvhodnější místo osadit příjmovou anténu s dostatečným ziskem. Místo na střeše nemovitosti, kde je anténní systém instalován, je stanoven po přesném zaměření pomocí měřící techniky. Typ antény se také určuje pomocí síly a kvality signálu. Kabeláž je dále instalována klasickým koaxiálním vedením (75 Ohm), který je veden přímo do set-top-boxu a nebo do TV (pokud obsahuje DVB-T tuner). Tento příjem lze rozdělit rozbočovačem a to kdekoliv po kabelové trase. Díky tomuto rozbočení můžete TV příjem přijímat na více televizních stanicích zároveň. (Rozbočení nesmí být instalováno za dekódovaný signál ze set-top-boxu.) Přesto toto rozbočení doporučujeme instalovat c
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Jako další možná varianta, pokud není možno přijmout pozemní a ani satelitní příjem nebo pokud Vám nevyhovuje programová nabídka, je příjem po kabelu. Nejčastěji je využívána společnost UPC či O2. Společnosti tohoto typu nabízejí ke službám i internetové připojení. Nevýhoda těchto poskytovatelů je ta, že jste odkázáni na kvalitu příjmu poskytovatele a jejich programové balíčky. Tyto programy jsou zpoplatněné dle ceníku každého z poskytovatelů.


CAM Irdeto SMIT Professional 2 kanály

    Velice často je pozemní příjem kombinovaný se satelitním příjmem. Díky kombinaci těchto dvou televizních příjmů získáváte možnost v budoucnu rozšířit svou televizní nabídku o „jakoukoliv“ televizní stanici. Příjem ze satelitní paraboly je již zpoplatněn a to jak servisním poplatkem, tak i poplatky za portfolio programů. Obrovská výhoda satelitního příjmu je ta, že jej lze použít všude, kde je viditelnost na jihovýchodní stranu oblohy. Je zde zapotřebí instalovat satelitní parabolu se satelitním konvertorem („čumáček na vrcholu paraboly“). Ve většině případů se tyto konvertory instalují ve dvojím provedení, díky kterému budete ladit příjem ze dvou družic. Nejpoužívanější příjem je z Astry 1 a Astry 3. Kabeláž je zapotřebí instalovat do úplné hvězdy (od paraboly na místa požadovaná). Tento systém je dále zapotřebí doosadit satelitním dekodérem (v TV přijímačích je označováno jako DVB-S) a dekódovací kartou satelitního prowidera jako například SKY-link.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00