Jak na věc


prazsky krysarik dlouhosrstý prodej

Losos v papilotě s koprovým dresinkem

    1. Droždí rozdrobte do hrnku, přidejte mléko s trochou soli. V míse smíchejte mouku, cukr, majolku a vejce. Vlijte vzešlé droždí a vařečkou zpracujte vláčné těsto. Nechte je v míse přikryté utěrkou asi 45 minut kynout na teplém místě.
    I v letošním roce se rallysprint odehraje v okolí pražského Strahovského stadiónu, pojedou se zde 4 rychlostní okruhové zkoušky. Také letos se pojedou dvě "klasické" RZ na Točné, pojmenované po partneru soutěže Subaru BRZ.
    Prosíme diváky, aby parkovali vždy jen v místech určených pořadatelem a zachovávali průjezd i pro těžkou techniku záchranných složek IZS. Respektujte prosím zakázané prostory, které jsou vymezené s ohledem na bezpečnost, ale i s ohledem na soukromé vlastnictví nebo další požadavky. Další pokyny pro diváky zde.
    Rocková legenda se svými hosty a Českým národním symfonickým orchestrem na svém velkolepém koncertě spojeném s oslavou 40. výročí založení skupiny (2016). Režie J. Chlumský


Tina Turner - koncert v Amsterdamu 1996

    V pražské O2 Aréně se 7. prosince 2016 završila jedna legenda československé a posléze české hudební scény. Ikonická kapela Pražský výběr ohlásila právě na tento den svůj „pravděpodobně poslední“ koncert, na kterém ji v největší české hale doprovodila řada hostů, mezi nimiž nechyběli Vojtěch Dyk, Jana Kratochvílová, Iva Pazderková i někdejší člen kapely Ondřej Soukup, a především pak Český národní symfonický orchestr pod vedením Stevena Mercuria.
    Pražský výběr je česká rocková skupina založená v roce 1976 klávesistou a zpěvákem Michaelem Kocábem. Ve druhé polovině 70. let se orientovala na jazz rock, který byl v té době populární. Na začátku 80. let přistoupila k celkové změně stylu, tehdy působila jako jedna z nejvýznamnějších českých skupin tzv. nové vlny. V letech 1983–1986 byl Pražský výběr režimem zakázán, ke koncertování a vydávání alb se mohl vrátit až ve druhé polovině 80. let. Po roce 1989 vystupovala skupina spíše sporadicky, větší množství koncertů znovu pořádala až v novém tisíciletí.
    V roce 2018 oslavil Český národní symfonický orchestr pětadvacáté narozeniny. Během této doby se zařadil, jako jeden z předních českých souborů, k nejvytíženějším orchestrům v Evropě. Renomé si získal zejména pro všestranné schopnosti v širokém spektru žánrů, ať už se jedná o hudbu klasickou, filmovou, jazzovou nebo muzikálovou, a doma i v zahraničí se tradičně těší obrovskému zájmu publika.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00