Jak na věc


prazena kukuřice

Stačí se přihlásit nebo registrovat

     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.
    Základem naší pražené kukuřice je kvalitní kukuřičné zrno z Peru, které si sami vybíráme a pečlivě kontrolujeme. Kukuřici pražíme tím nejpřirozenějším způsobem, abychom zachovali její chuť a nutriční hodnoty. Pražíme ji tak, jak nám samotným chutná a zároveň ctíme autentičnost a staletou tradici její přípravy.Canchita, peruánská pražená kukuřice vždy byla jednou ze základních potravin obyvatel Nového Světa , od dob říše Inků až po současnost.Přejeme si, aby Vám Canchita zachutnala a stala se i pro Vás nejen zdravější alternativou mezi slanými pochutinami, ale i životním stylem.


Pražená pukancová kukuřice postup přípravy receptu:

    ...peruánská pražená kukuřice nabízí prospěšnější a zdravější alternativu k tradičním českým slaným chuťovkám, jako jsou brambůrky, chipsy, arašídy, slané tyčinky a další jiné pochutiny.Canchitu (čti kančítu) ocení především ti konzumenti kvalitních potravin, kterým záleží na tom, co konzumují a rádi při tom objevují nové produkty.A samozřejmě milovníci jemně solené, křehké, křupavé, voňavé pochoutky s vyváženou chutí dobře upražené kukuřice.Kukuřice je již upražená k přímé konzumaci, bez nutnosti dalších úprav.
    Seriál Mlsná seznamka vám každou středu přináší tipy na zdravé, chutné a nutričně vhodné potraviny a recepty z nich, které pro vás sestavuje nutriční poradce Ing. Iva Veselá.
    Popcorn, počeštěně popkorn, pražená kukuřice nebo pukance, je pokrm z kukuřice. Popcorn se připravuje zahříváním zrnek kukuřice, což způsobuje jejich puknutí. Každé zrníčko popcornu obsahuje malé množství vody uvnitř kruhu z měkkého škrobu. Měkký škrob je obklopen tvrdým vnějším povrchem zrníčka. Jak se zrníčko zahřívá, začne se voda měnící se v páru roztahovat a tlak působící na tvrdý škrob narůstá. Nakonec tvrdý povrch povolí a popcorn tak pukne. Jak puká, měkký škrob uvnitř popcornu se nafoukne a vyprskne, čímž obrátí zrníčko naruby. Pára uvnitř zrníčka se uvolní a hotový popcorn je na světě!


Forma na pečení – obdélníková, 25 cm - Fissler

    Kukuřičná zrna mají neobvykle vysoký obsah vitamínů skupiny B, thiaminu (B1), biotinu (B3), kyseliny pantotenové (B5) a kyseliny listové (B9). Všechny tyto vitamíny jsou nezbytné pro správnou funkci našich orgánů a metabolické procesy organismu. Z minerálů jsou v kukuřici zastoupeny hlavně železo, hořčík, zinek, mangan a selen, nepostradatelné stopové prvky, ovlivňující např. krvetvorbu, okysličování buněk, správnou hladinu hormonů, plodnost, potenci, zdravou pleť a pěkné vlasy.
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
    Významný zdroj vlákniny napomáhá optimálnímu zažívání a činnosti střev. Obsahuje významný podíl cukrů - konkrétně glukózu, která je zdrojem energie pro naši vitalitu (pozor na množství, protože v nadbytku tento typ sacharidů způsobuje obezitu), a rovněž bílkovin a nenasycených mastných kyselin.
    Kukuřice je nutričně velmi bohatou potravinou. Řadíme ji k neobyčejně zdravému zdroji důležitých látek a energie pro náš mozek a celé naše tělo.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00