Jak na věc


pravidla českého pravopisu skloňování online

Proč nezveřejňujeme výsledky SMS hlasování?

    Divácké hlasování je obdobné. Ten pár, který obdrží nejvíce SMS hlasů od diváků, dostává 10 bodů, naopak pár s nejméně diváckými SMS hlasy obdrží 1 bod.
    Následně se takto získané body od poroty a diváků sečtou. Ten pár, který má v součtu nejméně bodů, vypadává a soutěž opouští. V případě, že je více párů, které v součtu získaly nejméně bodů, rozhodují vždy SMS hlasy od diváků.
    Vyřazování soutěžních párů je založeno na počtu bodů získaných dle hodnocení poroty a došlých SMS hlasů od diváků. Nejvyšší počet bodů dle poroty i diváků se odvíjí od aktuálního počtu soutěžních párů. Např. druhý večer je to deset bodů, poslední večer jsou to body tři.
    Počty diváckých SMS hlasů a bodové ohodnocení, které na základě došlých SMS zpráv vzniklo, je neveřejné. Systém ověřování počtu hlasů i samotné sčítání je podřízeno řadě kontrolních mechanismů, které zabraňují jakémukoliv pochybení.


POZNEJ NOVÉ PŘÁTELE - SEZNAM SE.

    Jednotliví členové poroty udělují párům bodové ohodnocení od jedné do deseti a na základě jejich součtu vzniká pořadí. Podle tohoto pořadí je každému páru přiřazen 1 až 10 bodů (před prvním vyřazováním), kdy porotou nejvýše ohodnocený pár získává deset bodů, nejméně ohodnocený pár jeden bod. V případě shodného součtu bodového hodnocení u více párů se tyto páry umístí na stejné příčce v pořadí, a proto také obdrží shodný počet bodů. Pokud tedy mají např. dva páry shodně nejvyšší bodové ohodnocení, umístí se oba na prvním místě a získají po deseti bodech. Třetí pár v pořadí získá devět bodů, čtvrtý osm atd.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00