Jak na věc


pracovního postupu

Nabídka práce a zaměstnání v jednotlivých oborech

    Velikost pracovních oděvů Pracovní oděvy Vám ušijeme na míru každého zaměstnance. Pomocí vzorové kolekce oděvů si každý pracovník vybere svou velikost, kterou podle potřeby upravíme tak, aby mu dokonale padla.
    Jak nejlépe ochránit pracovníky před působením statické elektřiny? Antistatickými prostředky jako jsou antistatické ochranné oděvy, obuv s antistatickou podešví a další antistatická opatření. více zde >>
     Rychle, kvalitně a spolehlivě Vám zabezpečíme kompletní logistiku pracovních oděvů. Zajišťujeme kompletní servis od výběru vhodných oděvů přes jejich obstarání, čištění, praní, opravu a výměnu až po vyzvednutí u zákazníka a doručení zpět. Nabízíme široký sortiment pracovních oděvů pro průmysl, řemesla, obchod, profesní skupiny, potravinářství i zdravotnictví.
    Prosíme povšimněte si při čtení dotazů data jejich vzniku napsaného pod odpovědí Právní poradny. Odpovědi s datem do r. 2012 včetně se mohou významně lišit od současného stavu platného pracovního práva (do r. 2006 platil zákoník práce č. 65/1965 Sb. a zákon o mzdě č. 1/1992 Sb., od r. 2007 platí zákon č. 262/2006 Sb., ale i v něm dochází každý rok ke změnám). Děkujeme za pochopení.


Pracovně právní poradna Vás vítá

     Unikátní značení oděvů Aby se pracovní oděvy vždy dostaly ke správnému zaměstnanci, je každý oděv opatřen čárovým kódem, který identifikuje svého nositele. Díky tomuto čárovému kódu máme možnost sledovat i dodávky pracovních oděvů, a tím Vám zajistíme kompletní kontrolu Vašich nákladů.  
    Pokud máte otázku z oblasti pracovního práva a legislativy, řešení je velmi jednoduché. Kontaktujte nás emailem a náš odborník Vám odpoví a poradí s pracovně právním problémem. Podrobnosti naleznete na stránce Mám pracovně právní dotaz.
    Dotazy v naší pracovní poradně jsou rozděleny do skupin podle problematiky pracovně právní legislativy a téměř kopírují rozdělení, které uvádí Zákoník práce.
    Pracovní poměr je jedním z nejdůležitějších právních vztahů, s nimiž se v praxi setká drtivá většina lidí. Z tohoto důvodu by měla jeho úprava být součástí i laického právního povědomí. Jeho specifické součásti, kterou nepochybně otázka neplatnosti výpovědi z pracovního poměru daná zaměstnancem je, se věnuje právě tento článek a k němu přiložený vzor. Pro výklad této problematiky je nezbytné vycházet z právní úpravy zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZP“).


Služební auto jako pracovní benefit

    Chystá se další novela zákoníku práce! Co přinese nového? V článku níže se dozvíte, jaké konkrétní změny nastanou v oblasti pracovní doby a dovolené, což jsou oblasti, které budou jistě zajímat většinu zaměstnanců.
    Kromě samotného pronájmu pracovních oděvů nabízíme také pronájem samoobslužných výdejních skříněk a sběrných vaků. V rámci této služby umístíme do výdejní skříňky čisté oděvy a ze sběrných vaků odvezeme znečištěné pracovní oděvy
    Pracovní oděvy Vám ušijeme na míru každého zaměstnance. Pomocí vzorové kolekce oděvů si každý pracovník vybere svou velikost, kterou podle potřeby upravíme tak, aby mu dokonale padla.
    Základem služby pronájmu pracovních oděvů je poskytnutí oděvů zákazníkovi, včetně údržby. Pronajímáme různé druhy pracovních oděvů – standardní (kalhoty, trička, blůzy, kabáty apod.) i speciální (např. kyselinovzdorné, antistatické, svářečské). Při výběru vhodného pracovního oděvu vycházíme maximálně vstříc zákazníkovi – střihově, barevně, našitím jmenovky, loga nebo firemními nápisy. Celkový vzhled pracovního oděvu s logem a jmenovkou pracovníka podporuje komunikaci s vnějším prostředím a pocit přinále- žitosti zaměstnanců k firmě.


Pracovní rukavice k použití v suchých podmínkách HOBBY Payper

    Aby se pracovní oděvy vždy dostaly ke správnému zaměstnanci, je každý oděv opatřen čárovým kódem, který identifikuje svého nositele. Díky tomuto čárovému kódu máme možnost sledovat i dodávky pracovních oděvů, a tím Vám zajistíme kompletní kontrolu Vašich nákladů.
    Obsah je volně k použití pro soukromé účely fyzických osob. Jakékoli jiné užití obsahu včetně převzetí, umístění na vlastní web, šíření anebo dalšího zpřístupňování bez souhlasu Vzory.cz z.s. je zakázáno.
    Znečištěné oděvy jsou vyprány a vyčištěny, poničené pracovní oděvy jsou opraveny, případně vyměněny za nové, pokud nesplňují požadovanou kvalitu, a opět dopraveny na pracoviště a umístěny do výdejní skříňky.
    Automobilový průmysl patří mezi nejvýznamnější odvětví v České republice, a proto potřebuje komplexní služby v oblasti pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a hygieny.více zde >>
    Vítáme Vás v naší internetové poradně zaměřené na problematiku práce, pracovního práva a pracovně-právní legislativy. Naše poradna vznikla ve spolupráci s personální a vzdělávací agenturou Aditus


Pracovní rukavice k manipulaci v suchých podmínkách NABUK Payper

    Počet sad pracovních oděvů na pracovníka se řídí tím, jak často se pracovník převléká. Na začátku pracovního cyklu je každý pracovník vybaven nejméně třemi sadami pracovních oděvů; to odpovídá tomu, že se pracovník převléká jednou týdně.
    Po použití pracovník odloží znečištěný pracovní oděv do sběrných vaků, kde si je náš servisní pracovník vyzvedne a odveze do naší prádelny. Ve výdejní skříňce má pracovník připraven oděv čistý.
    Na začátku cyklu vybavíme pracovníka minimálně třemi sadami pracovních oděvů dle požadavků zákazníka a označíme je jedinečným kódem, který zabrání záměně pracovního oděvu mezi pracovníky. Vybavíme pracovníky výdejními skříňkami a sběrnými vaky.


Pracovní rukavice pro přesnou manipulaci CP10 Payper

    Naši zaměstnanci Vám nejprve poradí s výběrem vhodného oblečení. Dle Vašich přání navrhneme takovou soupravu pracovních oděvů, která bude maximálně přizpůsobena identitě Vaší firmy. Pracovní oděvy navrhujeme na míru každého zaměstnance. Při zaměřování se časově přizpůsobujeme zákazníkovi. Zaměření si můžete provést také sami. Poskytneme Vám vzorovou kolekci oděvů, ze které si každý zaměstnanec vybere odpovídající velikost. V případě zájmu Vám oděvy opatříme logem Vaší firmy a jménem zaměstnance. Samozřejmostí je pro nás označení oděvu čárovým kódem, který zajistí, že pracovník vždy obdrží svůj vlastní pracovní oděv (nedojde k nepříjemné záměně pracovního oblečení mezi spolupracovníky). Máme trvalý přehled o aktuálním umístění daného kusu. Náš servis zahrnuje také pronájem pracovních skříněk, do kterých je vždy pracovníkovi umístěn čistý pracovní oděv, a sběrných vaků na znečištěné oděvy. Použité oděvy v dohodnutých termínech odvezeme, vypereme, vyčistíme, případně opravíme a čisté je p
    Údržba pracovních oděvů Kromě samotného pronájmu pracovních oděvů nabízíme také pronájem samoobslužných výdejních skříněk a sběrných vaků. V rámci této služby umístíme do výdejní skříňky čisté oděvy a ze sběrných vaků odvezeme znečištěné pracovní oděvy  

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00