Jak na věc


průběh nervus lingualis

CHCETE VĚDĚT VÍCE O VÝVOJI A TRANSFERU EMBRYÍ?

    Proces, při kterém dojde k oplození vajíčka spermií. V případě dobrého spermiogramu partnera se využívá metoda klasického mimotělního oplození. Pokud je kvalita nebo počet spermií nižší, provádí se oplození vajíček metodou ICSI.
    Negativní těhotenský test: Pokud nekrvácíte, zopakujte test po 2 dnech. I negativní výsledek je lépe ověřit ještě odběrem krve (na klinice nebo u svého gynekologa).
    Na základě informací ze stimulačního protokolu a pokynů lékaře absolvujete ultrazvukové kontroly při, kterých lékař monitoruje počet dozrávajících folikulů a rozhodne o termínu odběru vajíček.
    Pozitivní těhotenský test: Gratulujeme! Prosím pokračujte v užívání všech předepsaných léků a po 14 dnech od pozitivního výsledku těhotenského testu a objednejte se u nás na ultrazvukovou kontrolu.
     Obsahuje 1x refraktometrický cukroměr pro měření cukernatosti kvasu v celém průběhu kvašení a 1x refraktometrický lihoměr pro ředění výsledné pálenky. to vše v jednom praktickém kufříku.


Průběh funkce - řešené příklady

    Díky pořízení nejmodernějšího laseru jsme ve spolupráci s největší genetickou laboratoří v České Republice Gennet zavedli genetickou terapii (PGT) embryí. K testování využíváme nejčastěji metodu NGS nebo karyomapping  (v případě monogenního onemocnění), které umožní výběr a následný přenos pouze geneticky normálních embryí a zvýší tak výrazně úspěšnost IVF léčby.
    14 dní po embryotransferu si provedete těhotenský test (z ranní moči) a seznámíte nás s jeho výsledkem. Pokud si test provedete dříve a bude negativní, může se jednat o neschopnost testu zachytit prozatím nízkou hladinu hormonu hCG.
    Vzniklá embrya jsou kultivována ve speciálních inkubátorech navržených tak, aby co nejdokonaleji napodobovaly přirozené prostředí v těle ženy. Embrya jsou kultivována po dobu 2 až 6 dní, v průběhu kterých je sledován jejich vývoj. Informace o aktuálním vývoji jsou poskytovány denně na horké lince.
    Je bezbolestný přenos nejkvalitnějšího embrya nebo embryí do dělohy ženy. Doba kultivace embryí, a tedy i den embryotransferu je stanoven lékařem a embryologem na základě kvality embryí.
    Punkce nebo také odsátí folikulů pomocí tenké jehly přes stěnu pochvy pod ultrazvukovou kontrolou provádí lékař ve stanovený den. Pacientka je v průběhu odběru v celkové anestezii (5-10 minut). Poté si u nás 2-3 hodiny odpočinete a odcházíte domů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00