Jak na věc


pozemky pohřebačka

Nemovitosti Opatovice nad Labem - 9 nabídek

    Portál dražeb, provozovaný Exekutorskou komorou ČR, eviduje dražby nemovitostí, movitých věcí a podniků prováděné soudními exekutory podle z.č. 120/2001Sb., (exekučního řádu).Portaldrazeb.cz je veřejnou součástí Centrální evidence exekucí.
    Hledáte ke koupi dům? Nebo chcete nabídnout svoji nemovitost k prodeji? Pak využijte našich služeb. Inzerovat zdarma mohou jak realitní kanceláře, tak i fyzické osoby. Aktuálně je v databázi 958 realit.HLEDAT V DATABÁZI NEMOVITOSTÍ
    Prodej rodinného domu s pozemkem 745m2, členitého půdorysu, s plochou střechou v obci Opatovice nad Labem část obce Pohřebačka mezi krajskými městy Hradec Králové a Pardubicemi.RD zahájen výstavbou v r.1988, v r.2008 provedena nově přípojka u ÚT z Opatovic vč.rozvodů, radiátorů a kotle, el.boileru, nově kuchyňská linka, v roce 2004 výměna na plastová okna. Dispozice domu 1p.p.-schodiště, 1xtechnická místnost, 1.n.p.-schodišťová hala, chodba, 3x pokoj, chodbička, WC, koupelna, kotelna s dílnou, 2 x denní místnost, posilovna, sklad, garáž 2.n.p (podkroví)- schodišťová hala, chodba, obývací pokoj s krbem, koupelna, WC, kuchyně, 3xpokoj, venkovní terasa. Dle kolaudačního rozhodnutí se jedná o RD s nebyt.prostory avšak objekt je užíván pouze k bydlení.


Prodej rodinného domu v obci Opatovice nad Labem část obce Pohřebačka

    Popis:Prodej rodinného domu s pozemkem 745m2, členitého půdorysu, s plochou střechou v obci Opatovice nad Labem část obce Pohřebačka mezi krajskými městy Hradec Králové a Pardubicemi.RD zahájen výstavbou v r.1988, v r.2008 provedena nově přípojka u ÚT z Opatovic vč.rozvodů, radiátorů a kotle, el.boileru, nově kuchyňská linka, v roce 2004 výměna na plastová okna. Dispozice domu 1p.p.-schodiště, 1xtechnická místnost, 1.n.p.-schodišťová hala, chodba, 3x pokoj, chodbička, WC, koupelna, kotelna s dílnou, 2 x denní místnost, posilovna, sklad, garáž 2.n.p (podkroví)- schodišťová hala, chodba, obývací pokoj s krbem, koupelna, WC, kuchyně, 3xpokoj, venkovní terasa. Dle kolaudačního rozhodnutí se jedná o RD s nebyt.prostory avšak objekt je užíván pouze k bydlení.
    Nabízíme k prodeji stavební pozemek určený k výstavbě rodinného domu nacházející se v Opatovicích nad Labem, část Pohřebačka. Nabízený pozemek je o velikosti 932 m2. Aktuálně probíhá kompletní zasíťování celé lokality. Inženýrské sítě – splašková a dešťová kanalizace, elektřina, voda, chodník, pouliční osvětlení, široká asfaltová komunikace. Jedná se o lukrativní, klidnou nově vznikající lokalitu 24 RD. Výborná poloha, dojezdová vzdálenost do HK - pouze 4 km a do Pardubic 14 km a 2 km sjezd na dálnici Praha - Hradec Králové. V obci vlakové spojení Pardubice - Hradec Králové. Financování a právní servis pro převod dané nemovitosti Vám zajistíme. DOPORUČUJEME!
    Prodej rodinného domu v obci Opatovice nad Labem část obce PohřebačkaBydlení - Rodinné domy - Přidat do mého výběru + zobrazit další fotografie inzerce Lokalita:


Pronájem obchodních prostor 150 m2

    * Podpořte tento bezplatný server a při kontaktu s prodejcem uveďte, že jste jeho nabídku nalezli na BYTY-DOMY-POZEMKY.cz. Děkujeme!Zobrazit kompletní nabídku prodejce | Kontaktovat prodejce | Poslat emailem | Vytisknout leták
    Nabízíme Vám velké množství nemovitostí ve městě Opatovice nad Labem. Máte možnost si u nás vybrat jak malé byty (garsoniéry, 1+KK apod.), tak vícepokojové byty, stejně jako domy, vily, či komerční prostory. Nemovitosti v oblasti Opatovice nad Labem jsou komodita, po které je velká poptávka. Toto je zapříčiněno několika faktory – výbornou infrastrukturou města, dobrým rozmístěním různých obchodů, institucí a podobně. Reality v oblasti Opatovice nad Labem můžete vybírat i podle lokace ve městě – např. pokud si přejete bydlet v rušnějším centru, či naopak v klidnější okrajové oblasti města, adekvátní nemovitosti v naší nabídce naleznete.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00