Jak na věc


povinný vojenský docházky

Nezávazné srovnání povinných ručení

    Hledáte levné a kvalitní povinné ručení? Právě takové povinné ručení vám pomůžeme sjednat online, osobně nebo po telefonu. Naše kalkulačka povinného ručení vám spočítá nejen nejlevnější povinné ručení, ale také optimální pojistné krytí. Ušetříme vám peníze a čas. Víme, co děláme.
    © 2013 Exekutorský úřad Tachov, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz).
    Co bude následovat: Na základě Vašich údajů budou zkalkulovány ceny všech dostupných produktů na trhu. Pojistné produkty jsou nabízeny na základě licence České národní banky (ČNB). Licence ČNB umožňuje nabízet všechny typy pojistných produktů a spolupracovat se všemi pojišťovnami v ČR
    V případě, že Vám byla doručena výzva ke splnění vymáhané povinnosti,vyrozumění o zahájení exekuce či exekuční příkaz, uhraďte dluh v uvedené lhůtě. Pokud tak neučiníte, soudní exekutor bude nucen činit další kroky ve věci vymáhání pohledávky a porostou tak náklady exekuce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00